Derdim kıl tüy :((

Sanırım soğan kürü pko yapar mı bilemedim. Ama ben pkolulara soğan kürü iyi geliyor adeti düzene sokuyor diye biliyorum hatta mayıs ayında uyguladım ve gerçekten tam 28 günde regl oldum ve nasıl sevindim anlatamam. Şöyle birşey pko birden fazla yumurtanın büyümeye çalışması demek ama hiç bir yumurta yeterli büyüklüğe ulaşamadım çatlayamıyır çatlama olmayınca da regl olmuyor. Anlatabildim mi bilmiyorum ama bence soğan kürü yumurtayı çatlaması için yeterli büyüklüğe gelmesi için yardımcı oluyor sonrasında da çatlayınca regl 14 gün sonra geliyor. Sana da o yüzden demiş olabilirler yumurtayı besliyor diye
Gerçekten açıklayıcı bir yazi olmuş teşekkür ederim

Ben de tuylenme sorunu yasiyorum, polikistikover nedeniyle. Ayni sekilde agdayla aldigimda 2 gun icinde cikmaya basliyor ve bende bir de kil kokleri yara oluyor. O yuzden yillar once agdayi biraktim. Hep jiletle aldim her yerimi. Mukemmel bir rahatlikmis. Hem puruzsuz oluyor hem canim yanmiyor. Bir de lumea aldim kendime. 1 senedir onu yapiyorum, o sayede seyreldiler de. Yoksa agdadir, epilasyon cihazdir, resmen iskenceydi benim icin.
Hangi model acaba

Yüzünüz için tek önerim iğneli epilasyon. Üniversiteye başladıktan sonra gittim ben de, yanaklarıma kadar gelmişti kıllar; siyah renkli ve belli olacak kalınlıkta. Şu an bir tane bile yok, 15 sene oldu yaptıralı. Yüzde tek çözüm bu şu anda.

Tüm vücutta da uygulanabiliyor ama maliyetli olur. Onun yerine şu ev tipi lazer cihazlarından alıp kullanabilirsiniz belki, ağdadan daha uzun süre rahat edersiniz?
Acitmiyormu o ya??

Merhabalar bende yıllarca o lazerden bu lazere koşturmus biri olarak. Gün geldi yüzümü jiletledim o kadar canıma tak etmişti ve yüz gibi tüyleri cok lazer görmüyor yada cok iyi sonuç alamıyoruz ağdayla zaten uğrasilmaz. Kendime ipl lazer cihazı aldim aliexpressten bir umut ve sonuc muhteşem. Lumea alicaktim o kadar para vermek istemedim. 8 seanstan sonra aylarca kıl cikmiyor ben çok memnunum herkese tavsiye ederim fiyatıda cok uygundu link atabilirim isterseniz

Merhabalar bende yıllarca o lazerden bu lazere koşturmus biri olarak. Gün geldi yüzümü jiletledim o kadar canıma tak etmişti ve yüz gibi tüyleri cok lazer görmüyor yada cok iyi sonuç alamıyoruz ağdayla zaten uğrasilmaz. Kendime ipl lazer cihazı aldim aliexpressten bir umut ve sonuc muhteşem. Lumea alicaktim o kadar para vermek istemedim. 8 seanstan sonra aylarca kıl cikmiyor ben çok memnunum herkese tavsiye ederim fiyatıda cok uygundu link atabilirim isterseniz
Link Atabilir misin kuzum

Yorumlarada bak mutlaka canım kullananlar fotoğraflı yorum paylaşmıslar herkes cok memnun. Vallahi bende cok memnunum hayatımı kurtardi 🤣 özellikle karın bıyık ve çene bölgesinde inanılmaz ilk kullanımda bile aylarca çıkmıyor kıl

Benim bildiğim ipl yanı ışıkla olan epilasyonu ciltte emdiği için uzun vadede kullanımda (ev tipi olanlar yani) zararlı diye duymuştum.

Bende evlenmeden önce bu kıl tüy işini abartiyordum. Tavsiye olur mu bilmem ama ben Philips lumea ile kurtuldum. Yani evdeyim kendim yapıyorum. Ve artık vaktini bile almıyor. Sırtın ve göbeğin için lazer iyi olabilir ama lazerle olmuyorsa iyi bir kuaföre gidersen 2 ay rahat edersin. 3 günde çıkıyor dediğin kökünden alamadigin için. Kiriyorsun demek ki.
bikini bölgesini nasıl yapıyorsunuz acı yanma oluyor mu

teşekkür ederim ne güzel kurtulmuşsunuz

Yorumlarada bak mutlaka canım kullananlar fotoğraflı yorum paylaşmıslar herkes cok memnun. Vallahi bende cok memnunum hayatımı kurtardi 🤣 özellikle karın bıyık ve çene bölgesinde inanılmaz ilk kullanımda bile aylarca çıkmıyor kıl
Ay gerçekten öyle kadının bayağı pürüssüz olmuş bacağı çok beğendim nasıl güvenerek aldınız hayran kaldım iyi ki almışsınız bende almayı düşünüyorum şimdi :KK70:

Ay gerçekten öyle kadının bayağı pürüssüz olmuş bacağı çok beğendim nasıl güvenerek aldınız hayran kaldım iyi ki almışsınız bende almayı düşünüyorum şimdi :KK70:
Evet canım venim iyiki dkyorum şuan büyük kolaylık hahahah 🤣 pembe olanı aldım ben canım, çok etkili bir ürün 3 seanstan sonra etkisi inanılmaz oluyormuş 😊

X