Damat ve kayınpeder

Allah aşkına sen herkesi seviyor musun? Ne mantıksız bir istektir:) kimse herkesi sevmez. Ben normalde çok sıcakkanlı bir insanimdir benim de bana kötülüğü dokunmadigi halde hiç sevmediğim insanlar var. Şu KK'da bile sevmediğim insan var:) kaldı ki beni de sevmeyen bir sürü insan vardır.
Herkes tarafından sevilmek için bence biraz karaktersiz olmak lazım. Her denilene 'he' demek, kırmamak için kendi fikrini söyleyememek falan filan. hiç gerek yok. Sen oldugun gibi ol, seven sevsin, sevmeyen sevmesin
Aynı sekilde nişanlın da her denilene he demesin, kendi gibi olsun. Senin anan baban Sevse de olur sevmese de. Sonuçta eşeğin yoksa sahibinin hatri var, aradaki saygıyı korusunlar yeter. Ayrıca sen kayın aileni bugün seviyorsan belki yarın gıcık olacaksın, belki patavatsız gorumcenin ümüğüne yapışmak isteyeceksin:) Dünya hali yani.
Boşver, rahat ol.
Baban da sevmezse sevmesin. Sonucta ona damat değil, kendine koca seçtin:)
Ay çok doğru söyledin biliyor musun
Bizdeki sorun babamın hep bir yetersiz görmesi ve ben beğendirmekle uğraşıyorum sürekli
Yani padişah oğlu da olsa kulp bulacak herşeyde kulp buluyor

Ay çok doğru söyledin biliyor musun
Bizdeki sorun babamın hep bir yetersiz görmesi ve ben beğendirmekle uğraşıyorum sürekli
Yani padişah oğlu da olsa kulp bulacak herşeyde kulp buluyor
Amaaan salla gitsin. Sanki babanın seçtiği kadın çok mu harika? Ya da baban on numara biri mi?
Ben de birkaç aya annemle sevgilimi tanistiracagim. Sevgilim dünyanın en mükemmel insanı ama annemin asla istemeyecegi bir tarafı var. Açıkçası korkuyorum, biraz da gerginim ama sonuçta kendime koca seçtim beğendim aldım. Annem tercihini 35 sene önce kullanmış, dedemler de babamı hiç sevmemiş . Hem kendileri kadar zengin değil diye, hem işini, hem boşanmış olmasını, hem sormuşlar soruşturmuslar kimse o adamdan aile babası olur dememiş:)) ama kendi tercihi yapmış,herkesi susturup evlenmiş ve çok mutlu bir evliliği var. Rahmetli dedem, ananem, teyzelerim, dayım vs çok da sevmezlerdi babamı ama çok da tin yani. Sevmeyen gelmesin eve:) napak:)
O yüzden bence 'amaaaan babam iste' de, geç

Amaaan salla gitsin. Sanki babanın seçtiği kadın çok mu harika? Ya da baban on numara biri mi?
Ben de birkaç aya annemle sevgilimi tanistiracagim. Sevgilim dünyanın en mükemmel insanı ama annemin asla istemeyecegi bir tarafı var. Açıkçası korkuyorum, biraz da gerginim ama sonuçta kendime koca seçtim beğendim aldım. Annem tercihini 35 sene önce kullanmış, dedemler de babamı hiç sevmemiş . Hem kendileri kadar zengin değil diye, hem işini, hem boşanmış olmasını, hem sormuşlar soruşturmuslar kimse o adamdan aile babası olur dememiş:)) ama kendi tercihi yapmış,herkesi susturup evlenmiş ve çok mutlu bir evliliği var. Rahmetli dedem, ananem, teyzelerim, dayım vs çok da sevmezlerdi babamı ama çok da tin yani. Sevmeyen gelmesin eve:) napak:)
O yüzden bence 'amaaaan babam iste' de, geç
Teşekkür ederim içimi rahatlwttınız açıkçası.
Konuşsun dursun öyle mi dersiniz :)
Umarım sizin için her şey güzel ve yolunda gider, bazen aksilikler oluyor ama çözersiniz eminim

Evet nişanlım ağırkanlıdır
E tamam, ne desin adam arap atı mı desin, kuş gibi uçar arı gibi sokar mı desin😂
Doğru betimleme mıymıntı, olabilir siz öyle sevmişsiniz, hakaret yok bunda.
Hem bırakın iyidir, kız babaları damadı öyle aşırı sevmesin, daima kızının ardını kollasın, damat yaranma çabasında olsun:)

E tamam, ne desin adam arap atı mı desin, kuş gibi uçar arı gibi sokar mı desin😂
Hem bırakın iyidir, kız babaları damadı öyle aşırı sevmesin, daima kızının ardını kollasın, damat yaranma çabasında olsun:)
Valla hızlı biri olsa o zamanda çok hızlı diye eleştirirdi
Padişahın oğlu olsa babama yine yaranamaz
Bu kadar eleştirel olmak fazla
Nişanlım ya sonuçta

Valla hızlı biri olsa o zamanda çok hızlı diye eleştirirdi
Padişahın oğlu olsa babama yine yaranamaz
Bu kadar eleştirel olmak fazla
Nişanlım ya sonuçta
Nişanlınız, babanız için elin oğlu bu kadar.
Sizin koruma ve saydırma güdünüzü doğru buluyorum lakin kendisine birebir aşağılama, hakaret, iğneleyici davranışlar sergilenmiyorsa karışmayın. Ne güzel biricik prenses kız sendromunda yaşayın, şu korumacı tavır için neler vermeyecek çookça kadın var.
Babanız doğru olanı yapıyor, öyle pek sevilmez damat yani yüz bulmasın😂😂

Nişanlınız, babanız için elin oğlu bu kadar.
Sizin koruma ve saydırma güdünüzü doğru buluyorum lakin kendisine birebir aşağılama, hakaret, iğneleyici davranışlar sergilenmiyorsa karışmayın. Ne güzel biricik prenses kız sendromunda yaşayın, şu korumacı tavır için neler vermeyecek çookça kadın var.
Babanız doğru olanı yapıyor, öyle pek sevilmez damat yani yüz bulmasın😂😂
Hayır asla saygısızlık söz konusu değil
Arkadan hakaretvari konuşması ağrıma gidiyor yalnızca

Benim ailem tam damatsporcu. Babam zaten damadina bayılıyor, annemse damadina aşık gibi bir şey. Geçen bana mesaj atmış, 'Allah bana hayırlı damat nasip etsin' dememiş de 'allah xy'me hayırlı bacanak nasip etsin' yazmış 😂😂
İnşallah benimkini de severler

Benim ailem tam damatsporcu. Babam zaten damadina bayılıyor, annemse damadina aşık gibi bir şey. Geçen bana mesaj atmış, 'Allah bana hayırlı damat nasip etsin' dememiş de 'allah xy'me hayırlı bacanak nasip etsin' yazmış 😂😂
İnşallah benimkini de severler
Ahahaha benimkiler de tamamen öyleler. Sanırsın damat onların çocuğu, ben el kızı.
Bir olay oluyor babam başlıyor ‘aman oğlum kadın milleti değil mi aha bak benim başımda da var duyma sen boşver’😂
Annem başlıyor ‘oğlum bizim kız biraz deli sinirli biliyorsun takma sen onu, duymıcan görmicen’ ya pardon da bir dakika ben haklıyım ama😂
Kızım iyi misin soran yok, damat yedi mi vay efendim iyi mi ne çeker canı, ağaç kavuğundan mı çıktık arkadaş biz!

Ya sanırım bendeki sorun şu; herkes herkesi sevsin istiyorum. Sevmiyorsa acaba bir problemi mi var diyorum bilmediğim bi durum mu var diyorum. Yani belki de gereksiz düşünüyorum. Aslında sorunum tamamen bu. Bunun üstesinden gelsem kulak arkası ederim ama edemediğim için de burada dertleşmek istedim
Birisinden duymadım grce vakti yazınca düzenlemeden olduğu gibi yazmışım.
Adam olanı doğruyu söyleyince bile hazmedemiyorsunuz ki bu okadar basit birşeyken bir de büyük bir nedenden dolayı sevmese sanki sizin için önem arzedecek kabul edeceksiniz

Sordum bu arada
Cevap vermedi.
Yani sevgili olsaydık ecet söylensin dursun ama kendisi hevesliydi beni nişanlarken
Ne abarttınız nişanlı olmayı ya
İnsanlar 50 yıllık evliliklerini bitiriyor boşanıyor
Nişanlarken hevesliydi sonsuza dek hevesli mi kalmak zorunda?
Nişanlınıza bayılıyordu, ona ters gelen hoşlanmadığı şeyler gördü soğudu, olamaz mı?

Sordum bu arada
Cevap vermedi.
Yani sevgili olsaydık ecet söylensin dursun ama kendisi hevesliydi beni nişanlarken
Nişanlınizla babanizin nişan oncesi birlikte geçirdiği süreyle nişan sonrası geçirdiği süre farklıdır. Zaman içinde nişanlınizi daha iyi gözlemlemiş ve bu kanıya varmıştır.

aysegul588 .!.:
ben nişanlıyım benim bi kazancım yok. Yemeğe gidiyoruz yarısını ben yarısını o ödüyor. Hediye deseniz zaten yok. Ağrıma gidiyor. Yüzüğü parmağımızda gören garson bile örnek veriyorum gelen hesap 250 tl ise birlikte mi ayrı ayrı mı diye sormadan direk 250 tl yazıyor. Benim nişanlım ayrı ayrı ödücez diyor. Adam siliyor düzeltip ayrı ayrı ödüyoruz pos cihazından

Allah aşkına nişanlın bu adam değil dimi?? Eğer buysa baban haklı sende kaybetmekten çok korkuyorsun bu pintiyi

X