Daha çekici ve dişi bir kadın olmak ıstiyorum.

Benide biri baştan yaratsın.. erkeklere kalsak dekolte fön topuklu başka biseye gerek Yok

eril dişil enerjilerinizi dengeleyin. çok güzel olmadığı halde çok kadınsı, dişil insanlar var. dişil enerjiye iyi gelen şeylerse şöyle;
anneniz/teyzeniz hayatta iseler onları sık sık arayın
kadın arkadaşlarınızla buluşun
erkeklerden yardım isteyin ( kapı açma poşet taşıma akla gelen her konuda)
fiziksel olarak da ne kadar kendinize yatırım yaparsanız o kadar özgüvenli ve dişi olursunuz manikür pedikür ağda yapmak makyaj cilt bakımı kadın olduğunuzu belli eden kıyafetler giymek

Merhaba hanımlar dün konu açmıştım kiloyla alakalı belki hatırlayan vardır. Hatırlamayan için ise özet geçeyim ben 176 boyunda 83 kilo ağırlığında bugday tenli bir bayanim. Sıkıntı sadece kilom değil sıkıntı dişil enerjimin yetersiz olmasi. Kendimi cekici bir bayan olarak göremiyorum aura meselesi galiba. Çekici dişil bir kadın olmak ıstiyorum ancak cok erkeksiyim. Her isi kendim yaparım erkeklerden birsey istemem kısacası hani zayıf gotunmeyeyim diye neredeyse erkek olacağım. Ama karar verdim bundan sonra bende disi olacagim ancak nereden başlayacağım bilmiyorum. Bugun gidip manikür yaptirdim yediklerime de dikkat etmeye basladim. Baska neler yapabilirim bilmiyorum. Sizce bir kadin nasıl cekici ve disi olur?? Onerilerinizi bekliyorum hanimlar..
Merhaba dişilik bir auradır önce biraz flört etmeyi öğrenin gülümseyin kendinizi sexy hissetmeye çalışın güzel iç çamaşırları vücüt losyonları hafif makyaj güzel bir saç kuaför bakımları ,yediklerinize dikkat edin glüten i kesin ambalajlı işlenmiş ürünleride de .hareket etmeye çalışın dans aerobik egzersiz yada yürüyüş ,kendinizi sevin kendinize tapın 💋

Benim önerim kendiniz olun doğal olun zaten bu şekilde bir şeyler yapmaya çalışırsanız yapmacık durur diye düşünüyorum.

Merhaba hanımlar dün konu açmıştım kiloyla alakalı belki hatırlayan vardır. Hatırlamayan için ise özet geçeyim ben 176 boyunda 83 kilo ağırlığında bugday tenli bir bayanim. Sıkıntı sadece kilom değil sıkıntı dişil enerjimin yetersiz olmasi. Kendimi cekici bir bayan olarak göremiyorum aura meselesi galiba. Çekici dişil bir kadın olmak ıstiyorum ancak cok erkeksiyim. Her isi kendim yaparım erkeklerden birsey istemem kısacası hani zayıf gotunmeyeyim diye neredeyse erkek olacağım. Ama karar verdim bundan sonra bende disi olacagim ancak nereden başlayacağım bilmiyorum. Bugun gidip manikür yaptirdim yediklerime de dikkat etmeye basladim. Baska neler yapabilirim bilmiyorum. Sizce bir kadin nasıl cekici ve disi olur?? Onerilerinizi bekliyorum hanimlar..
Spora başlayıp vücut geliştirebilirsin. Sana yakışan renkleri bulup giyim tarzını değiştirebilirsin, youtube da bir sürü video var bununla alakalı. Değişik saç modelleri dene. Makyaj yapmıyorsan yine birçok öğretici video mevcut. Bunları yaparsan özgüvenin de yükselmiş olur. En önemlisi zaten kendine güveni olan insanın çekiciliği. Ben kendi adıma konuşayım. Karşı cinsi fiziksel olarak beğenmesem bile, kendinden emin tavırları varsa etkileniyorum. Bu kadın için de geçerlidir. O yüzden dış görünüşe çok takılma kendini kültürel anlamda da geliştir. Umarım yardımcı olabilmişimdir 🌸

Kendi işinizi yapmaktan bence vazgeçmeyin kimseye muhtac olmazsınız. Daha dişil giyinmek ve hareket etmek uzun vadede sizi daha dişil hissettirecektir diye düşünüyorum.

Hiç unutmam bi gun üniversitede öğretmenim demişti kırmızı fular sen famfatal bi kadınsın diye. O nedemek demiştim kadına 🤣 biraz içten gelen bi şey sanırım. Karakterini insan sonradan değiştirir mi bilemem. Ama hiç sevmem, böyle abi li fln konuşmayı, küfür etmeyi, kabalığı, erkeksi tarzları , kot tisort giymem giysem bile bi sus püs muttttlaka katarım, her daim temiz parfümlü saçım temiz, rujlu olurum evde bile. Okumayı çok severim, kendimi geliştirmeyi, gezmeyi, spor yapmayı kendime yatırımı. Kendim için yaparım hepsini. Yalnızken dahi aynaya bakarım. Huyum bu. Belki seversiniz böyle düşününce yapasiniz gelir. Sevgiler 😍

Hiç unutmam bi gun üniversitede öğretmenim demişti kırmızı fular sen famfatal bi kadınsın diye. O nedemek demiştim kadına 🤣 biraz içten gelen bi şey sanırım. Karakterini insan sonradan değiştirir mi bilemem. Ama hiç sevmem, böyle abi li fln konuşmayı, küfür etmeyi, kabalığı, erkeksi tarzları , kot tisort giymem giysem bile bi sus püs muttttlaka katarım, her daim temiz parfümlü saçım temiz, rujlu olurum evde bile. Okumayı çok severim, kendimi geliştirmeyi, gezmeyi, spor yapmayı kendime yatırımı. Kendim için yaparım hepsini. Yalnızken dahi aynaya bakarım. Huyum bu. Belki seversiniz böyle düşününce yapasiniz gelir. Sevgiler 😍
Kot t-shirt giymiyorsanne giyiyorsun. Yanlış anlama ömrüm boyunca hep kot giyen biri olarak biraz tarzımı değiştirmek istiyorum. Etek hiç sevmem. Elbise seviyorum ama kışın olmuyor üşütüyor.

Kot t-shirt giymiyorsanne giyiyorsun. Yanlış anlama ömrüm boyunca hep kot giyen biri olarak biraz tarzımı değiştirmek istiyorum. Etek hiç sevmem. Elbise seviyorum ama kışın olmuyor üşütüyor.
Sizin giyinesiniz yok bence :) onu sevmem bu usuruyor. Kisin triko elbise-çözme bot , tayt çizme uzun gömlek altına çizme beline kemer, yüksek belli tayt ya da kalın kumaş pant , ekoseli kareleri kışlık takımlar, bu desende kışlık pant, bol paca yüksek bel kotlar üzerine kısa kazaklar croplar , içine kalın çorap üzerine kışlık desenli sort uzun çizme, yine kalın çorap uzun etek kemer altına bot vs. coook seçenek var. Kilotluçorabın altına ten rengi tayt giyinin usumezsiniz. Buda bi secenek.

Çekicilik çok göreceli geliyo bana mesela birine çok çekici gelen bana çok itici gelebiliyo o yüzden çekicilik konusuna bişey diyemicem ama bakımlı ve fit olmak hoş duran bişey orasıda kesin

Sizin giyinesiniz yok bence :) onu sevmem bu usuruyor. Kisin triko elbise-çözme bot , tayt çizme uzun gömlek altına çizme beline kemer, yüksek belli tayt ya da kalın kumaş pant , ekoseli kareleri kışlık takımlar, bu desende kışlık pant, bol paca yüksek bel kotlar üzerine kısa kazaklar croplar , içine kalın çorap üzerine kışlık desenli sort uzun çizme, yine kalın çorap uzun etek kemer altına bot vs. coook seçenek var. Kilotluçorabın altına ten rengi tayt giyinin usumezsiniz. Buda bi secenek.
🤣🤣 Valla öyle yazmışım ki cidden herşeye bahane bulur gibi

Çok soğuk ben de çok janjanlı giyinemicem bu ara :KK48: kot iyidir ya kolay kombin yapılıyor 😁kot ve içi polarlı deri tayt günlük ritüelim😂

bu sene çok güzel ekose desenli kışlık kalın elbiseler var trendyolda. altına kalın çoraplarla giyebilirsin. eskisi gibi sallaş değil ama daha pantolonumsu taytlar var. midi boy etek giyebilirsin. bilekte botla kombinleyebilirsin. ya da kotu da spordan uzaklaştırmak için dantel bluzlar var yine trendyolda onlarla kombinleyebilirsin. altına bot ile. triko elbiseler var çok şık.

spor yaparak baslayabılırsın herseyden once kendını iyi hissetmeni ve kendını begenmenı sağlıyacaktır.kişsel gelişim ıcın onlıne kurslar var ne alaka dıyebılırsın ama bir pc programını ogrenmek evde egzersız yapmak ve hergun uymasanda haftanın 4 gunu sadece fit kalmana yardımcı olacak olan besınler tuketsen bunları biraz giyim bıraz kısısel bakımla susleyıp kendını harıka hıssedebılırsın :)

X