Daha çekici ve dişi bir kadın olmak ıstiyorum.

bahar2701

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
886
887
Merhaba hanımlar dün konu açmıştım kiloyla alakalı belki hatırlayan vardır. Hatırlamayan için ise özet geçeyim ben 176 boyunda 83 kilo ağırlığında bugday tenli bir bayanim. Sıkıntı sadece kilom değil sıkıntı dişil enerjimin yetersiz olmasi. Kendimi cekici bir bayan olarak göremiyorum aura meselesi galiba. Çekici dişil bir kadın olmak ıstiyorum ancak cok erkeksiyim. Her isi kendim yaparım erkeklerden birsey istemem kısacası hani zayıf gotunmeyeyim diye neredeyse erkek olacağım. Ama karar verdim bundan sonra bende disi olacagim ancak nereden başlayacağım bilmiyorum. Bugun gidip manikür yaptirdim yediklerime de dikkat etmeye basladim. Baska neler yapabilirim bilmiyorum. Sizce bir kadin nasıl cekici ve disi olur?? Onerilerinizi bekliyorum hanimlar..

Çekici olma isteği neden? Hem kendi işini görmek erkeksi oldurmaz, güçlü yapar.

Neyse, maniküre pediküre gitmişsin, yeme alışkanlığını değiştirmişsin, geriye kıyafet, spa, spor, kuaför, deliler gibi alışveriş yapmak kalıyor.

Ha bir de kitap okumak. Erkeklerin ilgisini çekeceksen hani.

Benim amacim cekici ve kadinsi gorunmekten ziyade fit gorunume sahip olmak.

Bugun 56.9 ciksam da hala istedigim kiloda degilim. O konuda hedeflerim var, belirli bir kiloya dusunce spora baslamayi planliyorum. Kilo vermem durunca , iki gundur detox surecindeyim, yesil cay, salata ve peynir disinda bir sey yemiyorum.Ozellikle lattesiz ve patatessiz yapamayan ben icin zor oluyor ama bu gecici bir surec...

Kilo vermek gercekten bedava olmuyor. Sana onceki konunda KK takimlarina katilmani tavsiye etmistim. Gercekten farkediyor . :KK66:

Çekici olma isteği neden? Hem kendi işini görmek erkeksi oldurmaz, güçlü yapar.

Neyse, maniküre pediküre gitmişsin, yeme alışkanlığını değiştirmişsin, geriye kıyafet, spa, spor, kuaför, deliler gibi alışveriş yapmak kalıyor.

Ha bir de kitap okumak. Erkeklerin ilgisini çekeceksen hani.
Kitap baya okurum hatta bir kitapligimi bagisladim. Alisveriste severim giyinmeyi suslenmeyi... bakimda fena sayilmaz ancak benim anlatmak istedigim konu cekici ve disi olmak evet erkeklerin ilgisini cekmek icin!!!

Dişi olmak, cilveli olmak galiba içten gelen bir şey ya. Ben de dikkat çekerim çevremde beğenir herkes ama hiç cilveli değilimdir mesela ya da ne bileyim caf caflı bluzlar, gömlekler falan giymem klasik kot, tshirt :halay: ben de çok özeniyorum böyle dişiliği on metreden belli olan kadınlara ama napiim içimde yok :dondurma: dış görünüş olarak makyaj, bakım yapmak sana iyi gelebilir, biraz da gardrobubu düzenlersen istediğini elde edersin bence ama dişilik ayrı bir meziyet :KK15:

Ayni seyleri ben de dusunuyorum ve cok mutsuzum
Boy uzadikca kadinlik gidiyor mu noluyorsa
Hic hassas naif kirilgan annesinin prensesi bir dişi olamadim :110: bakiyorum kizlara kikir kikir kikirdiyorlar ben odun gibiyim sanki.
Her seyi ben yaparim demekten oluyor bence. Her seyi bi erkege ihtiyac duymaksizin yapabiliyorum ama baskasina bakiyorum pet sisenin kapagini “ay ben acamam kiii” diye sevgilisine uzatiyor. Bense yav sen yorulma diyip damacanayi sirtlayabiliyorum.Sonra onlar minnoş prenses ben Seyit Onbaşi :63:

A
Benim amacim cekici ve kadinsi gorunmekten ziyade fit gorunume sahip olmak.

Bugun 56.9 ciksam da hala istedigim kiloda degilim. O konuda hedeflerim var, belirli bir kiloya dusunce spora baslamayi planliyorum. Kilo vermem durunca , iki gundur detox surecindeyim, yesil cay, salata ve peynir disinda bir sey yemiyorum.Ozellikle lattesiz ve patatessiz yapamayan ben icin zor oluyor ama bu gecici bir surec...

Kilo vermek gercekten bedava olmuyor. Sana onceki konunda KK takimlarina katilmani tavsiye etmistim. Gercekten farkediyor . :KK66:
Tsk ederim canim onerilerin icjn. Evet firsat buldugumda ve hazir hissettiğimde gececegin.

Valla fit, guzel giyimli, zeki ve donanimli bir kadindan daha cekicisi yok.
iyi de bu özelliklerin hepsini bünyesinde barındıran kadın da pek yok.
unutmamak gerekir ki kusursuzluk ALLAH a mahsus.
konu sahibinin durumuna gelince günümüzde zaten herkes bir şekilde güzel ve çekici görünmek için çabalıyor.
biraz giyim(ama bir tarzı olan),biraz saç (modern bir renk ve kesim),gündemi takip etmek ve en önemlisi kendini sexi hissetmek.
bu birazda içten gelir bence.
neyse konu sahibine bolşans.

Dişi olmak yani daha çekici olmak bir hissiyattır . Kimse dur ben daha dişi olayım diye çabalamaz . Çabalasa da bu hemen belli olur bence . Siz de böyle kalın olmaz mı ? Hayatta her kadın aynı olacak diye bir şey yok .
Ya oylede cok özeniyorum kadın kadın olanlara... cekici hos bakimli suh bir kadin olmak isterdim

Merhaba hanımlar dün konu açmıştım kiloyla alakalı belki hatırlayan vardır. Hatırlamayan için ise özet geçeyim ben 176 boyunda 83 kilo ağırlığında bugday tenli bir bayanim. Sıkıntı sadece kilom değil sıkıntı dişil enerjimin yetersiz olmasi. Kendimi cekici bir bayan olarak göremiyorum aura meselesi galiba. Çekici dişil bir kadın olmak ıstiyorum ancak cok erkeksiyim. Her isi kendim yaparım erkeklerden birsey istemem kısacası hani zayıf gotunmeyeyim diye neredeyse erkek olacağım. Ama karar verdim bundan sonra bende disi olacagim ancak nereden başlayacağım bilmiyorum. Bugun gidip manikür yaptirdim yediklerime de dikkat etmeye basladim. Baska neler yapabilirim bilmiyorum. Sizce bir kadin nasıl cekici ve disi olur?? Onerilerinizi bekliyorum hanimlar..
Ya dişil enerjisi yüksek olan kadınlara yönelir erkekler diğerlerine erkek gibi davranır diyorlar doğru mu ?

Ayni seyleri ben de dusunuyorum ve cok mutsuzum
Boy uzadikca kadinlik gidiyor mu noluyorsa
Hic hassas naif kirilgan annesinin prensesi bir dişi olamadim :110: bakiyorum kizlara kikir kikir kikirdiyorlar ben odun gibiyim sanki.
Her seyi ben yaparim demekten oluyor bence. Her seyi bi erkege ihtiyac duymaksizin yapabiliyorum ama baskasina bakiyorum pet sisenin kapagini “ay ben acamam kiii” diye sevgilisine uzatiyor. Bense yav sen yorulma diyip damacanayi sirtlayabiliyorum.Sonra onlar minnoş prenses ben Seyit Onbaşi :63:
Aynen iste bu.. ben neden prenses degilim acaba hic olmadim kucukken de erkeklerle kavga ederdim hos hala. Cenem durmuyor herşeye laf ediyorum. Hani su kocan kadar konusta efsun var ya ha iste o benim

Biraz fit olsan se istesen de istemesende seni çekici bulurlar zaten:KK15:
Ama bi erkeğe çekici gelen şey diğerine itici gelebilir sen o yüzden önce kendi sağlığını düşün,içhuzurunu bul sonra zaten gerisi gelir.

X