Çukur Dizisi

sadişi duyunca vartoli nasıl da dellendi..
Ey aşk sen nelere kadirsin. :KK200:

Şimdiye kadar favori sahnelerimi açıkliyorum en iyisi vartolinin beyfendiye yaklasik 5 dk boyunca küfretmesi (netten izleyince mükemmel oluyor) sansürsüz , yamacın beyfendiye " abi kendine beyfendi dedirten bi YAVVVŞAAAAKK varmis " demesi, birde bir önceki bölümde beyfendinin kulağina kulaklik takip oynamalari..

yalniz BSO iyiymiş keske şu nazim kadar akıllı olsam. hic kimse yokmu buaksam

Nasıl sıkılıyorum artık izlerken... Güzelim dizi tıkandı kaldı başladılar saçmalamaya...
Sena naapıyo öyle yahu.. 80 lerin yeşilçam filmi sanki.. Acaip itici sahnelerdi..
Kendisine yapmadığını bırakmayan eski sevgiliyi kurtarma adına uyuşturucu arayışı sanki 1 fincan kahve istiyor komşudan..
hayır merak etmesem izlemeyi bırakıcam da merak işte.:KK45:

Nasıl sıkılıyorum artık izlerken... Güzelim dizi tıkandı kaldı başladılar saçmalamaya...
Sena naapıyo öyle yahu.. 80 lerin yeşilçam filmi sanki.. Acaip itici sahnelerdi..
Kendisine yapmadığını bırakmayan eski sevgiliyi kurtarma adına uyuşturucu arayışı sanki 1 fincan kahve istiyor komşudan..
hayır merak etmesem izlemeyi bırakıcam da merak işte.:KK45:
O kadar katılıyorum ki
Saçma sapan hareketler senada. Bana ne eski sevgiliden az daha ötede gebersin bu gidip bi kilo uyuşturucu istiyo . Asi ya pabucumun asisi:KK70:
Zekamızla oynuyorlar resmen.
Yinede eskisi gibi olmasa da izliyorum tabi

Birkaç hafta seyretmedim neler olmuş! Şadiş ne zaman hamile kaldı yaww.sanırım o da tek gece ile hamile kalanlar furyasına katılmış :işsiz:

aynen dizide herseyi arka arkaya patlatirsaniz arkada cekecek olay kalmaz suan dizi öyle bi hal aldi ki yorum bile yapamiyorum düğünler hamamlar kız istemeler iyice konudan uzaklaştık

Cumali karakterini adam gibi biri oynasın da diziyi kurtarsın.bi ümit belki hepsi ölmemiştir illaki yaralı kurtulanlar da olmuştur

Tüm dizilerin sezon finalı kanlı bıçaklı olur zaten...
Fakat çukur resmen kan gölü oldu :)
Sena çıkmasın ortaya çok iyi olur :)

X