Çukur Dizisi

Selim'i sırtından vurdular göğsünden ameliyat ettiler.sahneyi izlerken Allah Allah niye böyle yaptılar diye çok düşünüp bir anlam verememiştim:KK64:meğer çekim hatasıymış:KK70:

haha ne dikkatli izleyiciyiz :)

Selim'i sırtından vurdular göğsünden ameliyat ettiler.sahneyi izlerken Allah Allah niye böyle yaptılar diye çok düşünüp bir anlam verememiştim:KK64:meğer çekim hatasıymış:KK70:
Bende cekim hatalarini görünce esim kiziyor sanane sen diziyi izle niye bunlara dikkat ediyorsun diyor:KK70: ne yapiyim gözüme carpiyor

Yamaç çıldırmış fragmanda.. Selim öldümü acaba bilen varmı.?

Yamaç çıldırmış fragmanda.. Selim öldümü acaba bilen varmı.?
Kizz. Sende mi izliyion:)
Ben Yeni basladim kardeşim güzel dedi. Diye netten arka arkaya izliyorum süper oluyor daha 6 dayım yeni bolum derdim yok:KK70::KK70::KK70:

Yalniz selimin babasi dediya kursun ciğerleri delmis diye öyle demedimi ben mi yanlis duydum Allah Allah ondan önden ameliyat ettiler sanirim.
Yalniz beyfendiyi cok pis satti nazim helal olsun lan sana

Bu bölüm tam hiç atraksiyon yok derken bomba gibi patladı.... uzun zamandır böyle gulmemistim. ...mükemmel bir sahneydi final 5 kez izledim...arada izlerim gülmek için.

Hala finali izleyip gülüyorum:KK71::KK71:kumburgazlı serdarı döverken bi yandan oynaması iticiydi ama bu bölümde acayip tatlılardı.len siz iki koca mafya bi araya gelmişsiniz çocuk gibi oynuyorsunuz delilerrr:rapci:

Hala finali izleyip gülüyorum:KK71::KK71:kumburgazlı serdarı döverken bi yandan oynaması iticiydi ama bu bölümde acayip tatlılardı.len siz iki koca mafya bi araya gelmişsiniz çocuk gibi oynuyorsunuz delilerrr:rapci:

Aynen çok iticiydi o bölümde ki hareketleri.. Ama dün çok sempatiklerdi :)

X