Piercing, Hızma COK COK ACIL YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR :((

Cimbizla denedim ama denemeyi dusunmuyorum burnum mahvoldu kizardi sari melhem surdum bari iltihap kapmasin diye

Bu bir iki gün kendine gelsin elleme bencede zarar verme daha fazla. O eczaneyede git hadlerini bildir :sinirli: Nereyi deldiğinin farkında değil galiba.

Eczanede deldirdim ...Su an cok sinirliyim bende arastirdim ama herkez bizde oyle bisey yoktu diyorlar
Benim düsüncem şu; eczanedeki kisi küpeyi sizin burnunuza takicakti ama arkasini cıkarmayi unuttu. Cunku benim burnumu deldiklerinde hizmanin demirinden daha kalin küpeye benzer (ya da küpeydi) taktilar.. cunku kesinlikle buruna küpe arkasi monte edilmez. Gidip eczaneciyi dövün :KK70: şaka bi yana hastaneye falan gidin saglik bu sonucta.

Aaa olmaz öyle bende deldirdim burnumu ama küpenin arkası yoktu olmazda zaten
Delerken küpeyle deliyolar bir hafta sonra çıkarıp hızmayı takıyosun
Yanlış yapmışlar nasıl çıkar o küpenin arkası burnun içinden bilemedim
Çünkü o küpelerin arkası kulakta bile çok zor cıkıyo
Allah yardımcın olsun burun deldirince çok acıyo bide arkasındakini çıkarmaya çalıştıkça daha çok acıcak
En iyisi doktora falan git

Ben 3 kere deldirdim ama hiç arkasına birşey takılmadı. Burnunuzun içini sıcak suyla yıkayın krem, zeytin yağı vs sürüp yumuşatın. Zor olur ama arka kısmını tırnaklarınızla tutmaya çalışın :KK43:

11 senedir burnum delik. Burun delerken ya sarmal seklinde piercing takarlar, ya da kalin hizma. Arkasinda klips olan bir sey olmaz. Cok sasirdim boyle bir sey yapmalarina. Vakit kaybetmeden doktora gidin, doktor mudahalesiyle cikartilsin. Enfeksiyon kaparsa fena. Bir de kendiniz fazla acitirsiniz, tahris edersiniz.

Burun deligi cok cabuk tikanir kikirdak yapisindan oturu. Benin burnum senelerdir delik ama on gun hicbir sey takmayayim tikanir hemen. Iterek acmam gerekir. Muhtemelen sizinki de kupenin etrafinda kapandi.

Bende deldirmistim burnumu dogrudur normal kulak deldikleri tabanca ile delinmis sizinde küpe arkasindaki gibi oluyor o zamanla kendisi çıkıyor bende 1 hafta sonra kendiliginden düşmüştü çok kurcalamayin iyice oturur burnunuza küpe gibi bi doktora gidin ılık Dus alın yumsasin çekince hemen çıkması lazım normalde

Hanimlar meraba...
Durumum vahim..Burnumu deldirdim 10 gun oldu yaklasik..
Burnumun icinde kocaman bir kupe burgusu var ...Hani su kupelerimizin arkasina taktigimizdan...
Eczanede deldirdim burnumu ....1 haftaya cikar dediler ...2 3 gundur ugrasiyorum ama ne yaptiysak cikmiyor ...Burnumda sanki japon yapistiricisiyla yapistirmislar ...Her yolu denedik ama cikmiyor o kocaman sey...
Ne alaka anlamadim
Onu neden takmislar onu hic anlamadim
Acaba yanlis bisey mi oldu ?
Burnunu deldirenler sizdede boyle sorun oldumu ?
Burgu varmiydi ilk taktiklarinda
Varsa nasil cikardiniz ?
Lutfen bana yardim edin..
Cikarmaya calisim derken iltihap kapacak :KK43:((

Oncelikle gecmis olsun, eczane de olsa bu konuda tecrubeleri yoktu demek ki.
Bolca krem surun burun deligine ve hizmanin cevresine.
Normal kupelerle deliyorlar ancak arkasini cikarmalari gerekti, yanlis yapmislar.
Ilk zamanlar elinizle kupenin oldugu yeri donderdiniz mi? Biraz krem surup hizmanin burnunuza yapismasini engelleyin ve donderin. O kisim rahatlayinca icteki sey daha rahat cikar.

Bana kalirsa yarin o eczaneye gidip cikarttirin icteki parcayi.
Kendi hizmanizida seffaf ojeyle boyadiktan sonra burnunuza takin, gercek kaliteli urun olmadiklarindan deligin cevresi kirmizi olur yillarca gecmez iltihapli gibi, hizmanin burna giren kismida siyahlasir.
Sormak istedikleriniz olursa severek cevaplarim. Bana derler burnu hizmali Loverdose ayagi cizmeli Loverdose :kahve:

Ben deldirdigimde burnumun içinde birşey yoktu dışındaydı sadece.Ama sonrasında hızma takıp çıkarırken çok zorlanırdım delik her defasinda kanar ve o kan deliği kapatırdı.Çok canım yanardı çıkarırken.Senin de kan kapatmış olabilir iyice sıkışmıştır o şey.

Evet normalde küpe arkasının takılmaması lazım burna, bende de yoktu. Deldirme küpelerinin arkası çentikli olur, hani bijuterilerden aldıklarımız gibi düz değil. Çentik de zor açılır. Burnunuzun içinde açılması için gereken kuvveti uygulamanız çok zor.

Acilde hiç olmazsa içten ince bir pense ile küpe arkasını tutup önden kuvvetle çekerek çıkartırlar küpeyi. Siz evde deneseniz kendinize zarar verebilirsiniz. Hem daha steril bir ortamda olur.

Çıkarken acımayacak , ondan korkmayın.

arkadaşlar hep hızma yapışmış zannetmiş ben yanlış anladım diye düşündüm. onu çıkartamazsınız kolay kolay çünkü o yeni delinen büyük küpelerin topuzu çok sert oluyor. cımbızla denediniz mi? birde eczane bir yanlışlık yapmış o topuzun olmaması lazım orada.
Evet bende arkasındaki topuz olmuyor diye biliyorum.sanki yanlış yapılmış birşey var gibi

Burnunuz şişer ve küpe iyice oturursa burnunuza daha kötü.yarın ihmal etmeden gidin çıkarttırin bence.aynı durumu kulağımin üstünü deldirdigimde yaşamıştım yıllar önce resmen aletlerle girişti adam kulağma karga burnu mudur nedir pense falan.

Hanimlar meraba...
Durumum vahim..Burnumu deldirdim 10 gun oldu yaklasik..
Burnumun icinde kocaman bir kupe burgusu var ...Hani su kupelerimizin arkasina taktigimizdan...
Eczanede deldirdim burnumu ....1 haftaya cikar dediler ...2 3 gundur ugrasiyorum ama ne yaptiysak cikmiyor ...Burnumda sanki japon yapistiricisiyla yapistirmislar ...Her yolu denedik ama cikmiyor o kocaman sey...
Ne alaka anlamadim
Onu neden takmislar onu hic anlamadim
Acaba yanlis bisey mi oldu ?
Burnunu deldirenler sizdede boyle sorun oldumu ?
Burgu varmiydi ilk taktiklarinda
Varsa nasil cikardiniz ?
Lutfen bana yardim edin..
Cikarmaya calisim derken iltihap kapacak :KK43:((
Benim de dudağımın kenarında piercing var .ilk taktirdigim vakit ileri geri oynamiyordu çok kurumustu. Mikrop kapmış meğer ..şimdi yalama oldu :) yemek yerken ordan fışkıracak diye korkuyorum :p muhtemelen mikrop kapmistir. Bir doktora görünmende fayda var .

KIZLAR MERABA BUGUN BASKA BIR ECZANEYE GITTIM BURNUMDAKINI MAKASLA KESTILER HIZMADA CIKTI ICIMDEKIDE ADAM KIM BUNU TAKMJS BU KUPE BURGUSUNUN BURDA NE ISI VAR DEDI RESMEN SINIR OLDUM CANIM YANDI BURNUM KANADI ...ECZACI DEDIKI 1 AY HIZMA TAKAMASSIN TEKRAR DELDIRECEKSIN DEDI COK UZULDUM BEN TAKMAYI DUSUNUYORUM NE DIYOSUNUZ BU KAC GUNDE KAPANIR

Yeni mi yaptirdin hizmayi burnuna . Ben nerdeyse 10 sene önce yaptim ilk bes alti sene taktim uzun zamandir takmiyorum ama delik hala acik gusul abdesti alarmen mecbur takip temizliyorum orayi dedigim gibi hala acik ama seninki eger yeniyse hemen kapanabilir

X