Piercing, Hızma COK COK ACIL YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR :((

Ruzgariklim

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
199
183
30
Hanimlar meraba...
Durumum vahim..Burnumu deldirdim 10 gun oldu yaklasik..
Burnumun icinde kocaman bir kupe burgusu var ...Hani su kupelerimizin arkasina taktigimizdan...
Eczanede deldirdim burnumu ....1 haftaya cikar dediler ...2 3 gundur ugrasiyorum ama ne yaptiysak cikmiyor ...Burnumda sanki japon yapistiricisiyla yapistirmislar ...Her yolu denedik ama cikmiyor o kocaman sey...
Ne alaka anlamadim
Onu neden takmislar onu hic anlamadim
Acaba yanlis bisey mi oldu ?
Burnunu deldirenler sizdede boyle sorun oldumu ?
Burgu varmiydi ilk taktiklarinda
Varsa nasil cikardiniz ?
Lutfen bana yardim edin..
Cikarmaya calisim derken iltihap kapacak :KK43:((

Kan kurumuş, yapışmış olabilir. Sıcak bir suyla banyo yapsanız yumuşar belki.. olmadı doktora yada yaptırdığınız yere gidin. Geçmiş olsun..

Son düzenleme:
Yaptim o yoluda denedik esimle ama fayda bile etmedi...Doktora gitmeye korkuyorum...Cok tesekkur ederim..

Enfeksiyon kaptırırsanız doktora gideceksiniz ama, korkma lüksünüz yok öyle bir durumda. Korkmayın bu kadar, belki sizin uğraşmanızdan daha az bir müdahaleyle çıkaracaklar. Geçmiş olsun.

Eczane ne diyor bu duruma ? Doktora gitmeniz şart.
Burun spreyi kullandınız mi ?

ben de kasima piercingimi cikaramamistim. Annem penseyle cikarabilmisti anca. Hic ugrasmayin doktora gidin

Kulak temizleyici ile yağ sürüp gevşetip mi deneseniz acaba ya da kolonya
Yag surdum ama elimle icine dgru surdum
Enfeksiyon kaptırırsanız doktora gideceksiniz ama, korkma lüksünüz yok öyle bir durumda. Korkmayın bu kadar, belki sizin uğraşmanızdan daha az bir müdahaleyle çıkaracaklar. Geçmiş olsun.
Yarin bi acile gidecem mutlaka tesekkur ederim

ben mi yanlış anladım yoksa burnunun içinde küpe arkasındaki topuzdan mı var :KK57:

Dogru anladiniz burnumun icinde kocaman bi kupe burgusu var ve su an agrimayan burnum agriyor

arkadaşlar hep hızma yapışmış zannetmiş ben yanlış anladım diye düşündüm. onu çıkartamazsınız kolay kolay çünkü o yeni delinen büyük küpelerin topuzu çok sert oluyor. cımbızla denediniz mi? birde eczane bir yanlışlık yapmış o topuzun olmaması lazım orada.

Burnumu bende deldirdim gecen sene ama küpenin arkasina takilan seylerden takmadilar. Ilk deldirdigimde küpe kadar büyük hızma taktilar ama arkasındaki seyden yoktu. Bence kesinlikle deldiren kisi hata yapmis nerde deldirniz??

Burnumu hiç deldirmedim ama kulaklarımda baya bi delik var.
O kulak delinirken takılan küpeylemi deldi?
Onların arkası çok zor çıkar ya:KK35:
Belki o arka kısmına vazelin filan sürerseniz biraz daha kolay olur diyicem ama burun deliği küçücük nasıl tutup çıkaracaksınız.
En iyisi eczaneye gitmek.
Çok uğraşırsanız şişip ağrı yapar.

Burnumu bende deldirdim gecen sene ama küpenin arkasina takilan seylerden takmadilar. Ilk deldirdigimde küpe kadar büyük hızma taktilar ama arkasındaki seyden yoktu. Bence kesinlikle deldiren kisi hata yapmis nerde deldirniz??
Eczanede deldirdim ...Su an cok sinirliyim bende arastirdim ama herkez bizde oyle bisey yoktu diyorlar

arkadaşlar hep hızma yapışmış zannetmiş ben yanlış anladım diye düşündüm. onu çıkartamazsınız kolay kolay çünkü o yeni delinen büyük küpelerin topuzu çok sert oluyor. cımbızla denediniz mi? birde eczane bir yanlışlık yapmış o topuzun olmaması lazım orada.
Cimbizla denedim ama denemeyi dusunmuyorum burnum mahvoldu kizardi sari melhem surdum bari iltihap kapmasin diye

X