çok Canim Aciyorrrrrrrrrrrrr....

BenimMelekYuzlum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
18
0
evlendiğim günden beri eşim bana yanaşacak diye ödüm patlıyor.ilişki esnasında kasıklarıma bir ağrı saplanıyor ve kesmek zorunda kalıyoruz.Doktorada gittim ama bir problem olmadığını söylüyor.eşimi çok seviyorum ama bu gidişle evliliğim bitecek bana yardım edin.doğumdan sonra birsüre yaşamadım ma sonra tekrar başladı.ne yapıcam bana yardım edin

ayy canım kendini çok fazla kasıyosun galiba rahat ol kasma kendini umarım sorununu halledersin...

canım ilk başlarda olur ama zamanla geçmesi gerek tivitinin dediği gibi kendini kasma ne kadar kasarsan canım okadar yanar.Benimde bazen oluyo kendimi kasmadığım halde ama herzaman değil kırap giriyo sanki nedenini bende bilmiyorum...

canım ilk başta çok üzüldüm ya aynı durumun bir benzeri bende var benimde pozisyon değişirse kasıklarıma ağrı giriyor ve kendimi zor tutuyorum ama bazen de olmayabiliyor dk uma sordum banada herşey normal dendi.bir arkadaş rahmi ters olanlarda olur demişti ama zaten çocuk tedavisi için çektirmiştim normaldi ben nedenini bulamadım.bide ben adet olunca gidecağimde rahim aşağıma mı ondan olabilirmi diye sorcam çünkü bunuda bir yerden duymuştum.artık hakkımızda hayırlısı bide evliliğimiz bitecek falan diye düşünme sakın tamammı üzme kendini ben dk a sorarım sanada aktarırım canım ama daha ne zaman adet olcağımı bilmiyorum cvp biraz geç gelebilir:))

X