Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Cocuguma oda

elagozlu1506

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2015
8
2
34
Anneler merhaba kizim 2 yasina basmak uzere malum odasini ayiricam cocuk odasi birazcik kucuk ve ortalama 2 sene icinde de ikinci cocugu dusunuyorum. Fazla masraf yapmadan nasil mobilya alacagima karar veremiyorum. Ve sizlerin fikirlerinizi bekliyorum

Anneler merhaba kizim 2 yasina basmak uzere malum odasini ayiricam cocuk odasi birazcik kucuk ve ortalama 2 sene icinde de ikinci cocugu dusunuyorum. Fazla masraf yapmadan nasil mobilya alacagima karar veremiyorum. Ve sizlerin fikirlerinizi bekliyorum
ranza tipi alabilirsin. iki yatak sıgarsa iki yatak koy.

Bence acele etme.belli ki şuan bütçen kısıtlı.parayı biriktir sonra gönlüne göre özel çizim bi oda yaptırırsın.inanılmaz kullanışlı modeller çıkıyor küçük odalara göre.
Ayrıca 2 küçük çocuk o odayı mahvederler yine pişman olursun.

Ranza alma ikinci büyüyen kadar yatiramazsin.Yukarı tırmanmaya falan çalışıyorlar tehlikeli oluyor.Ben o hataya düştüm.

Şimdi ayırdım ranzayi.
Yavrulayan yataklar dan al en iyisi.
Yada sigiyorsa tek kişilik bazalardan alabilirsin.

Benim bir arkadaşım ranza aldı. Ama ranzanın alt yatağını çekince bir yatak daha çıkıyor. Yavrulayan mı deniyor o tipe bilmiyorum.Toplamda 3 yatak oluyor yani. Gözünüzde canlandı mı bilmiyorum. Kullanan arkadaşım çok memnun.
Bebek alt katta yattı. Anne de onu uyuturken yanındaki yatakta yatıyordu. Büyüyünce üst kata yatıracak.
Merdivene çıkar diye korkarsınız merdiveni taktirmayin veya sökün. Büyüyünce takarsiniz

Bende diger evime gectigim zaman oda yapicam çocuklara bizim odada cok kucuk iki baza sigmaz kesinlikle ben yavrulayan baza bi dolap ve sifonyer alicam baska bse sigmaz zaten

2 yasindaki cocugun daha normal yatak da yatamaz .. 3 kapakli dolap al XL olanlardan.. Besindede yata dursun.. Iki sene sonrada yavru yatak al , altan bir yatak daha cikanlardan.. Kendi yatanda yatarkan diger bebisin besinde uyur.. Ikinci bebisin buyuncede altaki yavru yatakda yatar ilerde.. Ben boyle yaptim.. Bilindik bir markadan alirsan mobilyalar ayni dururuyor saten parcalari.. Newjow dan duzdum iki kizlarima.. Sade beyaz sectim.. Buyuk cocugun yataga gectinde korkuluk da oluyor onu taktinda dusmemesini engelemis olursun ve sonra alisiyorlar..

Ben yavru yataklı tavsiye etmiyorum. Yani tekerlekli olanlar kullanışlı değil eğer alacaksanız ray sistemiyle açılanlardan olsun.

X