Cikolata yemeden duramıyorum

Pelin0007

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
106
95
Merhaba hanımlar tahlil sonuclarima göre çikolatayı azaltmam gerekiyor ve ben çikolata yemeden duramıyorum.Benimle aynı durumda olup çikolata yerine önerebileceğiniz şeyler var mi acaba?

Tahlil derken? Sekerin cok yuksek mi cikti? Ondan dolayi mi yasak cikolata yoksa kadin hastaliklari gibi bi problem mi var?

Sanirim sekerden oturu yasak cikolata. Sekersiz cikolata kullan ben oyle yapiyorum hem kalorisi az hemde lezzetli. Muz elma kakao birlestirip cikitoplar falan da bastirir tatli istegini. :)
Bir saat falan sonra yine arıyorum çikolatayı.suan keçi boynuzu yiyorum o da şeker isteğini azaltırmış ama ıçim kurudu resmen 🤓

Bir saat falan sonra yine arıyorum çikolatayı.suan keçi boynuzu yiyorum o da şeker isteğini azaltırmış ama ıçim kurudu resmen 🤓
Kilo problemin varsa cikolatadan sogurdun yok sanirim. benim mesela vermem gereken 5 kg var canim cok cekse bile kucuk bi kare yiyorum kahveyle. Ondan alacagim kaloriyle bi sebze yemegi yerim daha iyi diyorum. Oyle oyle soguyor insan. 😃 Tarçınlı süt de cok ise yariyor.

Kilo problemin varsa cikolatadan sogurdun yok sanirim. benim mesela vermem gereken 5 kg var canim cok cekse bile kucuk bi kare yiyorum kahveyle. Ondan alacagim kaloriyle bi sebze yemegi yerim daha iyi diyorum. Oyle oyle soguyor insan. 😃 Tarçınlı süt de cok ise yariyor
8 kilo fazla 6 aylık hamile gibi bir göbek ve homini girtlak ben 🤫

Bur de benim bir arkadaşım da çok çikolata yiyordu Doktor magnezyumunun eksik olabileceğini söylemişdi Yanlış hatırlamıyorsam Araştırmak isterseniz sebebini aklınızda olsun

Merhaba hanımlar tahlil sonuclarima göre çikolatayı azaltmam gerekiyor ve ben çikolata yemeden duramıyorum.Benimle aynı durumda olup çikolata yerine önerebileceğiniz şeyler var mi acaba?
kuru medine hurması da aynı işi görür. bir de hurma ve pekmez karıştırılarak çikolata topu tadında bir şey yapılıyordu galiba tarifini bulsam verirdim.

X