Chloe ting challenge

Bllossom

7/24 Anne
Pro Üye
3 Temmuz 2022
3.781
10.914
26
~Her gün buraya yaptığıma dair yazacağım bir nevi karalama defteri :KK70:

~Katılmak isteyen olursa 2 haftalık bir süreç

~Benim karın ve bacaktan biraz kilom var o yüzden karın ve bacak calısacagım 💪🏽

Niyet ettim chloe ablamızın videosuna baslamaya :KK49:

Son düzenleme:
İşte onu öğrenmek istiyorum bende hareketi yanlış yapıyorum demek ki bi türlü doğrusunu yapamıyorum karnımı çalıştıramıyorum
Yani nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum ben de uzun bi süre bacak hareketlerini yanlıs yapmıstım dikkatli izledim sonra düzelttim hızlı yapayım derken yanlış yapıyormusum

Tabi burdan daha fazla yardım edemezsiniz sadece bel ağrısının normal olup olmadığını öğrenmek istedim. Normal değil demek ki. Teşekkürler cevap için yardımcı oldunuz bile:)

Belinizde boşluk olmayacak hareketleri yaparken nefesinizi iyice içinize çekip bel boşluğunu kapatıp yapın elinizle kontrol edin eliniz belinizin oraya girmemeli boşluktan
Deniyorum ama çok zor bel boşluğunu kapatayım derken bu sefer belim çok ağrıyor çok sıktığımdan
Nefesi iyice çekmeyi denicem belki de yanlış nefes almadan kaynaklı hata yapıyorumdur.
Hevesin olupta yapamamak çok üzücü
Becerebilseydim şimdiye benimde düz karnım vardı

Tekrardan basladım bebis anca uyudugu icin bu saate kalıyor benim spor 😆 bu sefer yarıda bırakmayacağım kararlıyım 🥹💅🏼

~Her gün buraya yaptığıma dair yazacağım bir nevi karalama defteri :KK70:

~Katılmak isteyen olursa 2 haftalık bir süreç

~Benim karın ve bacaktan biraz kilom var o yüzden karın ve bacak calısacagım 💪🏽

Niyet ettim chloe ablamızın videosuna baslamaya :KK49:
Bende evde tekefonuma indirdiğim uygulamayla spor yapmaya çalışıyorum doğum sonrası göbek var bende de bu ablanın videosunu baktım hangisi karın için bşr türlü çözemedim düzenli yapınca faydası oluyor mu acaba ☺️

Bende evde tekefonuma indirdiğim uygulamayla spor yapmaya çalışıyorum doğum sonrası göbek var bende de bu ablanın videosunu baktım hangisi karın için bşr türlü çözemedim düzenli yapınca faydası oluyor mu acaba ☺️
Abs olan karın için. Evet düzenli yapınca baya ise yarıyor😍

X