15 gunluk detox + chloe ting

Merhaba tabikide, ben hala saglikli beslenmeye devam ediyorum. Hedefim e 1 kilo kaldi ama amacimda dengelemek bir yandan. Pek burayi aktif tutmuyorum ama bundan sorna bildirim yapariz. Bende yazin istahim yok diye if e gecis yaptim.64.5 ile baslamistim su an 56.7 yim artik zor gidiyor ama elbet gidiyor birbirimize destek oluruz :) hedefin nedir, spor yapabiliyormusun?
Evet gün aşırı spor yapıyorum lesli bacak göbek gibi hareketler.Hedef 70 kilo olmak birde göbeğimin gitmesi.

Evet gün aşırı spor yapıyorum lesli bacak göbek gibi hareketler.Hedef 70 kilo olmak birde göbeğimin gitmesi.
selam canim, nasilsin? biraz sabir benim 4 ay olucak anca 8 kusur kilo verebildim insanlar bir ayda 4-8 kilo verirken herkesin bunyesi hormonlari baska devamlilik oldukca gidiyor. Tarti gunu yapalimmi?

selam canim, nasilsin? biraz sabir benim 4 ay olucak anca 8 kusur kilo verebildim insanlar bir ayda 4-8 kilo verirken herkesin bunyesi hormonlari baska devamlilik oldukca gidiyor. Tarti gunu yapalimmi?
Tartı günü:))) ben sabah akşam tartılıyorum evet doğru bişey değil ama böyle daha motive oluyorum yıllardır:))nasıl yapıcam tartılmadan nasıl durucasm peki

Tartı günü:))) ben sabah akşam tartılıyorum evet doğru bişey değil ama böyle daha motive oluyorum yıllardır:))nasıl yapıcam tartılmadan nasıl durucasm peki
yani buna ne desem bilemedim :) fazla tartilmakta bir sorun yokki bende her gun tartiliyorum spor yapip saglikli beslendikce kilo verilir cok az tartilinca degilki, nasil gidiyor diyetin canim

yani buna ne desem bilemedim :) fazla tartilmakta bir sorun yokki bende her gun tartiliyorum spor yapip saglikli beslendikce kilo verilir cok az tartilinca degilki, nasil gidiyor diyetin canim
Teşekkür ederim gayet iyi gidiyor,bugün tam 7 gün oldu:)) tartı konusuna gelince ben hergün tartılıyorum çünkü öyle daha güzel motive oluyorum daha güzel kilo veriyorum:))

55 hedefim 🥳🥳🥳
IMG_5567.jpeg

1 mayista basladigim bu yolculukta tam 3 ay bitti ilk bir ay liste diyet disina cikmadim 3 ay boyunca her gun min 10.000 adjm attimki 7-8 km ye denk geldi. arada bozdum ama haftada 1 oldu bu. bir anda olmuyor zaman istiyor ama oluyor ❤️
ben daha oncede bu kilolara dusmustum aman zaten zayifim diyip yarinim yokmus gibi yiyip ictim sonrasinda 10 kilo aldim bu sefer, kilomu kontrol altina tutup bu sekilde ilerlemek.

X