İğneli Epilasyon Çene ve bıyık bölgesi iğneli epilasyon gunlugum :)

Arkadaşlar merhaba herkese, sanırım çoğu epilasyon yaptıran kişi , epilasyondan sonraki 1 yılda ne olduğunu anlatmıyor . Ben anlatayım . Epilasyonumun üzerinden neredeyse 1 yıl geçti . O eski kalın siyah tüyler çıkmadı diyebilirim. Ama tek tük yerlerde bir iki siyah tüyler çıktı yine. Bu süreçte çene ve bıyık bolgemi sadece iple aldım, asla cımbız kullanmadım . Kış dönemi girdiğinde çıkan bir iki tüy için yeniden gidicem.
Bu arada iğneli epilasyon yaptirdigim için hiç pişman değilim. Onca yıl elimde cımbız, sürekli fondötenle tüy izlerini kapatma , boşuna çekmişim. Sizin de tüy probleminiz varsa hiç düşünmeden hemen başlayın .

Eski tüyleriniz bir daha geri çıktı mı acaba...

Merhaba yeniden hanımlar, bir yılı geçti iğneli epilasyon yaptırali, 1 yıldır tek tük açık renkli çıkan tüyleri iple aldım. Geçenlerde fark ettim ki bir kaç tüy siyahlasmaya, sertleşmeye başlamış . Hemen yeniden randevu aldım ve gittim . Eski haline dönmesini asla istemiyorum. Yapılan işlem 3 dk sürdü. İşlemi yapan bayan, çok az var, çok alacak tüy bulamadım dedi. İple ya da cımbızla aldığınız da bu şekilde yeniden çıkabiliyor dedi.

Şimdi aslında iple aldıklarım, epilasyon sonrası çıkanlar değil aslında, ayva tüyleri denilen açık renkli cansız ama biraz uzun , güneşte goze çarpan tüyler, ama tabi bunları alırken, epilasyon olanlar da alınıyor.

Neyse sonuç olarak, 15-16 ayda bir 3-4 dk ligina giderim en kotu.

İğneli epilasyon sırasında herhangi bir uyuşturucu iğne ya da krem kullanmış mıydınız? Ekşi sözlükte öyle şeyler yazmışlar da

İğneli epilasyon sırasında herhangi bir uyuşturucu iğne ya da krem kullanmış mıydınız? Ekşi sözlükte öyle şeyler yazmışlar da
Herhangi bir şey kullanmadım, çünkü çene bölgesi çok fazla acı hissettirmiyor, ama bıyık bölgesi bazı hassas yerler var oralarda acı oluyor tüm bıyık bölgemi aldırsam sürerdim muhtemelen. Tabi bir de sizin acı esiginizle ilgili. Bir de dediğin gibi hangi bölgeye yaptiracaginiz ile ilgili.

X