Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemenotu Tozu Kullananların Yeri :)

hoscakal.cocuklugum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
251
1
arkadaşlar burasıda bizim yerimiz olssun ölçülerimizi , gelişmelerimizi , düşüncelerimizi burda paylaşalım.
mesela kızlar çemenotu tozunu neyle karıştırıp masaj yapıorsunuz ?
ne kadar sürede etki etmeye başladı ?

( ben yarın alıyorum çemenotu tozumu gelişmeleri bende yazıcam :KK3: )

kızlar suna dumankayanın tariflerini gezerken okudum.kızlar soruyor suna dumankaya cevaplıyor.çemen tozu çok kokuyor varmı çaresi diye sormuşlar.oda tozunu değil tohumunu alın çiğnemeden suyla yutun.tohum kırılmazsa keskin bi kokusu olmaz diyordu.ama idrar yada ter kokabilir.birde merak etmeyin kalıcı değildir diye de eklemişti :90:

aha birde kalıcı olduğunu düşenemiorm zaten :KK70:
ya masajla yapınca hem daha iyi olur diye dşünüorm zaten maydanoz suyuda içmeye başlıcam yarn. e kokusunada dayancaz yıknırken kokulu gzl duş jeli sonra kremimiz ve pudramız geçicek hafiflicek kalan kokuda hem zaten 2 saat dayanmasıda çok zor olucağını sanmıorum kızlar ya :KK5:
birde şöyle dolgun dolgun göğüslerinizn olduğunu düşünssenize değmezmi ah ah :KK12:

kızlar annem unutmuş bugn gelirken çementozunu almayı bende şimdi maydanoz suyunu içtim nasıl tüylerimi diken diken yaptı anlatamam bir kerette kapadım gözlerimi içtin sonunda 2 parmak kalınlığında kaldı su bardağının ama yineede hiç içemeyenlerde var o kadar anlatıldığı kadar kötü kokusuyla tadı yok bence 1 ddk sıkabilir içebilirsiniz.. gecede yatmadan önce buzla masajımı yaparm. inş sonuç almaya bşlarm kızlar :2:

bence maydanoz taze taze yenilirse hem tadı kötü olmaz hem de içeriğinden hiç birşey kaybetmez yani daha etkili olur.niye suyunu içiyorsunuz ki :96:

ya cnm yenirse yakılıp eneri olarak yayılması var birde su olarak içilip direk vucuda karışması var yani herşeyin bi özelliği vardır tabi ama ben pek o kadar detaylı bilmiorum yinede bir bakdak maydanoz suyumu ben içerim sonrada ara ara elime alıcam yicem :KK70:
yarında dşarıya çıkıcam çemenotu tozumuda alıcam oh :KK3:

bnm 75 beden kızlar ama bakıldığında o kadar büyük değil sadece baya bir dolgunluk var göğüs aram hiç yok neredeyse ama küçükler büyürlerse aynı estetikten çıkmış hatta daha gzl biile olucaklarını hissediorm dün gece ölçtğümde 85 çıktılar göğüs ucundan ölçtm bakalm gellişme oldukça sölicem :KK3:

ya cnm yenirse yakılıp eneri olarak yayılması var birde su olarak içilip direk vucuda karışması var yani herşeyin bi özelliği vardır tabi ama ben pek o kadar detaylı bilmiorum yinede bir bakdak maydanoz suyumu ben içerim sonrada ara ara elime alıcam yicem :KK70:
yarında dşarıya çıkıcam çemenotu tozumuda alıcam oh :KK3:

bnm 75 beden kızlar ama bakıldığında o kadar büyük değil sadece baya bir dolgunluk var göğüs aram hiç yok neredeyse ama küçükler büyürlerse aynı estetikten çıkmış hatta daha gzl biile olucaklarını hissediorm dün gece ölçtğümde 85 çıktılar göğüs ucundan ölçtm bakalm gellişme oldukça sölicem :KK3:

naptında büyüdü canım ?

merhaba kızlar ben yeniyim üeliğim yni kabul edildi çemen otu vs diye nette gezerkenburayı açtım tesadüfen sonra okudum yazdıklarınızı ahh ah dedim anı ben :KK43: ama ben daha öce denemiştim çemen otuyla birlikte birkaç otu daha.suna dumankayanın yazdıkları ve yaptığım diğer araştırmaların birleşimiydi bu.

kaynatıp içerek kullandım ben etkisini de bayaaa baya gördüm ama bi sorun vardi tüm vücut olarak şiştim.özel günlerin öncesi gibi oldu yani.hatta dahaşiş sonra da bıraktım:KK14:

merhaba kızlar ben yeniyim üeliğim yni kabul edildi çemen otu vs diye nette gezerkenburayı açtım tesadüfen sonra okudum yazdıklarınızı ahh ah dedim anı ben :KK43: ama ben daha öce denemiştim çemen otuyla birlikte birkaç otu daha.suna dumankayanın yazdıkları ve yaptığım diğer araştırmaların birleşimiydi bu.

kaynatıp içerek kullandım ben etkisini de bayaaa baya gördüm ama bi sorun vardi tüm vücut olarak şiştim.özel günlerin öncesi gibi oldu yani.hatta dahaşiş sonra da bıraktım:KK14:

neleri karıştırdın bide ne kadar süre kullandın? göğüslerde büyüme ne kadar oldu??? yan etki olarak sadece şişme mi oldu? eheheh çok sordum ama bende başlamayı düşünüyorum çemene son umudum çemen zaten oda olmazsa bırakcam artık.

ben o sırada denizlideydim orda bulduğum kadarını aldım otların.hatırladığım kadarını söyleyeyim, çemen otu tohumu, şerbetçi otu, oğul otu,karahidibayı kullanmıştım.bunlardan birer tutam kaynatıp içmiştim günde iki defa falan dediğim gibi ilk günden bi şişlik olmaya başladı
nasıl özel günlerden önce hormonların etkisiyle tüm vücut su topluyorsa o da aynı etkiyi yaptı
ben dört beş gün kullandım kullandıkça da büyüdü baya fark etti hatta ama aynı zamanda bel bölgem karnım falan da şişti.ondan sonra normal haline döndü sanırı.
aslında öyle de olması lazım çünkü dışarıdan alınan östorojen sayesinde oluşuyor bu.
ama ben şöyle düşünmekteyim ki bu uzun süre kullanıldığı zaman kalıcı olabilir su toplamak yerine yağ dokusuna dönüştürebilir bunu vücut bi de sen dene bence pisman olmazsın kendin görürsün etkiyi hem herkesin bünyesi farklı bende çok çabuk etki göstermişti

bi de daho sonra bunun tozunu aldım ben normel bi kremle karıştırıp sürmüştüm ama o dönem otlerı daiçtiğim için onun ekstradan bi faydası oldu mu bilmiyorum.şimdi yeniden denemeyi düşünüyorum ama tamamen şişmeyi göze alamam bu defa tozuyla bitkisel herhangi bi yağı karıştrıp kür şeklinde uygulayacağım bakalım belki odaha çok işe yarar :-)

evet dediğin gibi çemen çabuk etki gösteriyo galiba
Merhabalar çemenotu tozunu ben de kullandım fakat ölçüde yanılmışsın canım, bardağın 4te 1ine bitkisel yağ, 4te 3üne tozu dökmelisin. Bir kaç hafta sonra istediğim göğüslere kavuştum. Teşekkürler...
bu başka bi siteden alıntı. bide anladığım kadarıyla kimse çemeni uzun süre kullanmak istemiyo kokusundan dolayı. ben en az 1-2 ay kullanmayı düşünüyorum. 2 hafta kullanıp 1 hafta ara vererek kullansam daha mı mantıklı olur acaba? ayyy yarın gideyimde alayım bari artık çörekotunu çektirip çemenle karıştırıp pekmezle içmeyi düşünüyorum. kokuya dayanabilirsem masaj olayınıda yaparım. vücutta biraz şişme yapması bende problem olmaz zaten kilo almam lazım.

ölur bence ara vererek ama arayı çok uzatma derim ben vücut kendi salgıladığı bi hormon gibi algılar bu sayede.
ve ölçmedim ben açıkçası ama benim normal halinin yarısa kadar falan şişmişti.büyümesinden kastım da o dolgunlaşıyor gerginleşiyor geriliyor
ama dediğim gibi ara verme çok illa istiyorsan dozajınıazaltabilirsin daha sonra ani değişiklikler bi de çatlaklara sarkmalara sebep olabiliyor

bi de ben masaj konusunda mesela şöyle evden çıkmayacağım bi hafta sonu, çamaşırlarımdan birini de feda ederek iki gün boyunca uygulayım diyorum ama bu iki hafta vize haftam o da biraz zor şu aralar :c

şimdi yabancı sitelerden baktım bu çemene. bi site buldum sadece çemenle ilgili. bikaç resim eklemişler gerçek mi acaba bilemedim :) bide 4-5 hafta kullanım öneriyolar en az. neyse yarın alayım bari başlayalım artık :)

X