Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemen Otu Tohumu

Akşamları şerbetçi otuyla karıştırıp çay gibi içiyorum. aslında istediğim boyuta ulaştım ama sırf elimdekiler bitsin diye...

kaç cm farketti peki?? bende pekmezle karıştırıp içmeyi düşünüyorum ama daha gidip alamadım bi türlü çemeni. ne kadar zaman sonra büyümeye başladı?

sürdükten sonra 2-3 saat nası bekliyosunuz yani bişey giysek sürdüğümüz şey boşa gidicek giymesek olmaz:KK1:

kızlar mrb... ben denedim ve çok memnun kaldım yani yapmış olduğum uygulama farklıydı sizede tavsiye edeyim en azından deneyin...ben çemen otu tohumunu ve rezeneyi kaynattım bunlarla itibaren bal ve limonlu karışım yapıp çay şeklinde içtim ve gecede yatmadan önce mersin yağı sürdüm ertesi gün gögüslerimde bir ağrı hissettim ve 12 gün düzenli uyguladım ve işe yaradı tabi düzenli kullakmakta faydası var bunlara uyulursa gerçekten işe yarıyor :p

canım sende bir değişiklik dolgunlaşma falan varmı ?hekimzade kullanıyordun demi?
Ben 3-5 ay bir süre kullanmıştım o zaman evli değildim ve baya işe yaramıştı, kötü koku olayı iğrenç bir durum ama işe yaramasını istiyorsanız denemelisiniz. Bir kase yoğurda 1 tatlı kaşığı çemen unu koyup günlük yerseniz ve bunun haricinde göğüslerinize çörek otu yağı kullanırsanız memnun kalacağınız sonuçlar alabilirsiniz

X