Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemen Otu Tohumu

Sangre.Noble

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
57
1
34
Bir TV kanalında program esnasında Dr. Ömer Coşkun bahsediyordu ve ben bu Dr. verdiği bazı bitkisel tariflerin işe yaradığını da biliyorum yani güvenilebilir. Tarifi de internetten baktığıma göre şöyle;
"1 yemek kaşığı çemen otu tohumunu 1 litre zeytin yağın içine koyun ve göğüslerinize sürün.
Çemen otu tohumu 2-3 saat göğüslerinizde kaldıktan sonra yıkayın. Göğüs büyütmeye yardımcı olur."

Bunu denedim aslında bence de işe yarıyor olabilir ama çok kötü bir kokusu var. Ben devam edemedim. Onun yerine balla çemenotu, çörekotu ve kimyonu karıştırdım. Her gün bir kaşık yiyorum. Umarım böyle de işe yarar.

iyide tohum cok sert ezılmıyo kı.robottan gecırıp denedım olmadı.tohumuda zeytınyagı ıle karısmıyo.nasıl olcek anlamadım walla.bılen varsa nasıl ezılecek bu tohum lar

ben çemen yağı alıp uygulamıştım hiçte bir işe yaramamamıştı ama tohumu etkili midir bilemem:S

Eskiden ninelerimiz cevizi ufaltmak için bi torbanın için cevizleri doldurup taşla ezerlerdi bu yöntemle ufalabilir sanıyorum a.s

Çemen yağı bana göre ayrı bir şeydir ya mesela bazı narenciyelerin yağının bazı hatalıklara şifa olduğunu söylerler ama bu yağlar tamamen yapay olduğu için işe yaramaz aroma olsun diye kremalara filan koyulur koku tat verir. O yüzden ürünün direk kendisinin kullanılması daha uygundur düşüncesindeyim.

ben yaptım çok berbat bir kokusu var çemen yagu alıp sürmek daha mantklı geldi ama daha kullanmadıgım mersin çörek çilek yagı karışımım var o bitsn düşüncem

denedim işe yarıyor. ayrıca çörek otuyla da masaj yaptım. bir ay boyunca. 1 beden büyüdü göğüslerim ama bunlar tüylenme yapıyor. çay olarak kullanmak daha iyi olacak. bknz: kaş yaparken göz çıkarmak

çemen otuda ,çörek otuda tüylenme yapmaz,östrojenik etkili bitkilerdir ikiside.
bu bitkilerin çözülmeye bırakıldığı çözücülere dikkat etmek lazım sadece(z.yağı E vitamini içeriyor ,tüylenmeye yatkınlık varsa yağ içermeyen çözücülere yatırın bitkilerinizi.)

Son düzenleme:
ah! sağol bu ayrıntıyı unutmuşum. o halde ben neden yan etki gördüm ki :S
ama içten alındığında östrojen etkisi yapması tende de aynı etkiyi gösterecei anlamına gelir mi?

Tatlım aktardan aldım zeytinyağında mı yatırılıyor bilemiyorsun ki hatta çoğunda içerik bile yazmıyor. bu arada yağ içermeyen bir bitkisel yağ mevcut mu ki?

ama içten alındığında östrojen etkisi yapması tende de aynı etkiyi gösterecei anlamına gelir mi?

Tatlım aktardan aldım zeytinyağında mı yatırılıyor bilemiyorsun ki hatta çoğunda içerik bile yazmıyor. bu arada yağ içermeyen bir bitkisel yağ mevcut mu ki?

ben genelde bitkisel ürünleri ABD menşeili yerlerden alıyorum(y.dışından)
aktarlardakine hiç güvenmiyorum
uçucu yağlar mesala,buhar distilasyonuyla elde ediliyor ve yağımsı his bırakmaz ama burdakiler öylemi ,yağ içinde yüzüyor,üstelik 3-5 tl ye satılıyor,benim aldıklarımsa bu fiyatın en az 10 misli.

içerden kullandığın oral kullanım oluyor,dışardan uygulanansa topikal--- deri yoluyla uygulama oluyor,oral kullanımda sistemik etki varken topikalde sistemik etki çok daha düşüktür ,lokal uygulamada bitkinin özellikleri itibariylede kıllanma oluşması pek mümkün görünmüyor.hatta tam tersi etki beklenebilirde :)

Ben tropikal kullanımı bırakmıştım ama tekrar yapabilirim düğüne kadar.
Çünkü işe yaradığını düşünüyorum.. Ya da her ne yaradıysa.. :KK70:

Ama kıyafetlerin kokuları hala duruyor aylardır.. xD

rezene tohumu,keten tohumu,üzüm çekirdeği tozu ,civanperçemi,şerbetçi otu,meyan kökü,yeşil çay
bunların hepsi göğüs büyütmeye yardımcı olabilir.

canım sende bir değişiklik dolgunlaşma falan varmı ?hekimzade kullanıyordun demi?

yok güzelim bırakmak zorunda kaldım.. biraz karışık günler geçirdim o ara hap aklımdan çıktı 3. kutuyu alacaktım. şimdi aradan 15 gün falan geçti. almadım tekrardan öyle kaldı. çemene başlayım diyorum şimdi de.

çemen yağının kokusunu nane yağı da beraber kullanarak bastırmayı deneyin isterseniz fakat madem tüylenme yapıyormuş zaten çok berbat koktuğunu tozundan biliyorum. yağı nasıldır. östrojenik olması demek tüylenme yapmaz anlamına gelmiyor. badem yağı saç kirpik çoğaltmada kullanılıyor ve östrojenik bir bitkidir badem.

X