Çekim yasası işe yarıyor mu

Selam kızlar. Şu çekim yasası denen zımbırtıyı denedim birkaç gündür sonuç beklediğim bir durum için ama işe yaramadı😂 Aranızda bunu uygulayan ve işe yaradığını gören oldu mı ?
:KK70: ben yapıyorum yıllardır neyi çok düşünüyor ve yoğunlaşıyorsam oluyor

Bence olabilir ama kaynak onemli. Adriana Limayla gezen bir turunç vardı, ben olsam onun kitabını alırdım. Adam adı sanı bilinmeyen bir yazarken Adriana Lima çıktı geldi??? Bilmiyorum artık büyü mü yaptı hipnoz mu yaptı, o işleri bence o arkadaş biliyor :KK51:
Adriana’nın metin hara’dan önceki sevgilisi yaz ara, cevabı bulacaksın kadın bildiğin zevksiz 😂

Yıllar önce üniversitedeyken çok sarmıştım çekim yasasına, çok da inanmayarak bir gün oturup deftere ileride evlenmek istediğim kişinin özelliklerini tek tek yazmıştım hem fiziki hem karakter her detayıyla. Tamamen öylesine o zamanlar evlenme fikri de yoktu aklımda.
Evlendikten yıllar sonra defter elime geçti annemlerde duruyormuş. Yazdığım şeyi okuyunca şok oldum çünkü eşim birebir harfiyen aynısı boyuna saç göz rengine karakter özelliklerine kadar 🤣🤣🤣 tesadüf mü bilmem 🤷

Çekim yasası baya karmaşık bi konu düşünüp bırakmak lazım mış ,yok bilmem yazın diyor bazıları bırakma enerjisi bilmem ne

çekim yasası ne?
düşünerek istediğimiz şeyleri oldurmak mı yorumlardan böyle anladım.
bence saçma.
Yok kuzum saçma değil ancak burada bahsedilen gibi basit bir mevzu da değil ancak gerçek, senelerdir kullanirim , istediğim pek çöm şeyi hayatıma cektim bununla , aslında tamamen insanın bilinçaltıni kullanabilmesiyle alakalı, doğru düşünme, doğru dua etme , doğru şekilde hayal kurma denebilir , malum beynimizin çok küçük bir kısmını kullanabiliyoruz, bilinçaltına hakim olabilirsen hayatta istediğimiz pek çok şeye sahip olabiliriz

Selam kızlar. Şu çekim yasası denen zımbırtıyı denedim birkaç gündür sonuç beklediğim bir durum için ama işe yaramadı😂 Aranızda bunu uygulayan ve işe yaradığını gören oldu mı ?
Bir kaç günlük ya da öylesine söylenen olumlu şeyler ise yaramıyor. Hem mantığını anlamak hem de kendinizi keşfetmeniz gerekiyor.

Bu konuyla alakalı en iyi başlangıç kitabı için hep Secret derler ama o değil, Aykut Oğut'un Evrenden Torpilim Var kitabı ve devamı serisi.

Mantığını anlarsınız, kendi tekrarladiginiz cümleleri de zamanla fark ederseniz kontrol etmeye bazı şeyleri başlayabilirsiniz.

Ben kullanıyorum ve bu sayede alanım için çok da yurt dışı mümkün görülmese de normalde benim için sorun olmadı ve iş buldum. Bahçeli bir ev hayal ettim, onu da elde ettim çok şükür.

Önceliği bahsettiğim kitaba verirseniz ise yarayacagini göreceksiniz.

Bana mantikli geldi ve inandim. Mistik yol dinlemeye basladim bir kac ay once. Telkinlerden biri “cok saglikliyim, saglik bana gelir.” Basladiktan 2 hafta sonra daha once hic olmayan akut bir saglik sikintisi gelisti, yuruyemez oldum, tedaviye gittim haftanin her gunu :)

X