Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinin 6. Günü kanda pozitif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy kuzum cookkkk sevindim yaaa 💕😍😍😍😍😍 maşallah hayırlı olsun canım
Yumurta takibi ile mi olduu,
Amin kuzum insallahh ❤
Evet kuzum femara kullandım 5 gün öyle yumurta takibiyle oldu ama doktorun dediği günleri de pek değerlendiremedik kuzum Ramazan vesilesiyle İnan nasıl oldu bende hiç anlamadım 🥹🥹🥹

Evet kuzum femara kullandım 5 gün öyle yumurta takibiyle oldu ama doktorun dediği günleri de pek değerlendiremedik kuzum Ramazan vesilesiyle İnan nasıl oldu bende hiç anlamadım 🥹🥹🥹
Buse canım tebrik ederim ne zamandır istiyordunuz canım belirtin var miydi

Buse canım tebrik ederim ne zamandır istiyordunuz canım belirtin var miydi
Merhaba canım teşekkür ederim 2 senedir istiyorduk kuzum 🥹 çok hafif göğüslerimde sızlama vardı canım bide baş ağrısı ama bunlar günüm geçtikten sonra başlamıştı başka bi belirtim olmadı kuzum hala yok bi belirtim 🤤

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 6. günü dün rahatsız olduğum için hastaneye gittim ama ilaç falan kullanmak istemediğim içinde test yaptırdım 28.69 çıkmış ben hala iğnenin etkisidir dedim ama olabilir mi size de bi danışmak istedim
benımde ıgnemın 6. günüm sadece gögüslerim şiş ve karnım şiş gazım cok var agrım falan yok sızce yumurta catlamamıs olbılır mı

benımde ıgnemın 6. gunu sadece goguslerim sıs ve karnım sıs patlıcak gıbı ama agrı mıde bulantısı falan yok acaba yumurta catlamamıs olbilir mı
Bilmiyorum ki bende. Hiç belli olmuyor bu işler belirti oluyor negatif çıkıyor belirti olmuyor pozitif çıkıyor

Ya ben hiç hatırlamıyorum bizim tüp bebekle oldu zaten ☺️ inşallah pozitif sonuç alırsınız 🙏
inşallah cok heyecanlıyım beklemek cok zor ama daynıcaz artık 6. gunumdeyım sadece goguslerım sıs ve asırı gaz sorunu var 1 kere agrım oldu bıdaha gectı mıde bulantısıda yok inşallah catlamıstır yumurtalarım :)

inşallah cok heyecanlıyım beklemek cok zor ama daynıcaz artık 6. gunumdeyım sadece goguslerım sıs ve asırı gaz sorunu var 1 kere agrım oldu bıdaha gectı mıde bulantısıda yok inşallah catlamıstır yumurtalarım :)
Dediğim gibi belirtilere takılma :) ben hamileyken sıfır belirtiydi tüp bebek olmasa zaten asla test vs yapmazdım şüphelenip

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 6. günü dün rahatsız olduğum için hastaneye gittim ama ilaç falan kullanmak istemediğim içinde test yaptırdım 28.69 çıkmış ben hala iğnenin etkisidir dedim ama olabilir mi size de bi danışmak istedim
Canım bende böyle birşey yaşadım klomen ve orvlite iğnesi olmuştum iğnenin 7 günü hastalandım acile gittim hoca serum taktı ama bhtc de istedi 0.1 di 7 günde o yüzden Allah'tan ümit kesilmez insallh gebeliktir seninki 🙏🙏

Bisey sormak istiyorum acaba tüp bebek nerde yaptırdınız ve kaça yaptırdınız acaba
Biz izmirdeyiz burada yaptırdık ama aralık ayında şu an bizim yaptırdığımız fiyat imkansız canım kıyaslama yapmaman için diyorum. İlaçlar ve rahim filmi dahil(hamileykende 3 ay hep iğne ve fitil kullandım) 25bin falan tuttu

Biz izmirdeyiz burada yaptırdık ama aralık ayında şu an bizim yaptırdığımız fiyat imkansız canım kıyaslama yapmaman için diyorum. İlaçlar ve rahim filmi dahil(hamileykende 3 ay hep iğne ve fitil kullandım) 25bin falan tuttu
Bende kutahyadayim özelde yaptırıyorum benim rahim şekli t şeklindeydi onu düzeltildi önden önce 3 kere hamilelik geçirdim mağlesef 2 düşük 1 ölü oldu rahim filmi falan temiz çıkmıştı esimdede sıkıntı yok sadece benim yumurtam çatlamıyordu

Bende kutahyadayim özelde yaptırıyorum benim rahim şekli t şeklindeydi onu düzeltildi önden önce 3 kere hamilelik geçirdim mağlesef 2 düşük 1 ölü oldu rahim filmi falan temiz çıkmıştı esimdede sıkıntı yok sadece benim yumurtam çatlamıyordu
Yaaa inşallah hayırlısıyla sağlıkla kavuşursunuzda bu günler geçmişte kalır 🙏☺️

Canım bende böyle birşey yaşadım klomen ve orvlite iğnesi olmuştum iğnenin 7 günü hastalandım acile gittim hoca serum taktı ama bhtc de istedi 0.1 di 7 günde o yüzden Allah'tan ümit kesilmez insallh gebeliktir seninki 🙏🙏
Canım merhaba konuyu 8-9 ay önce açmıştım :))) o ay hamile değildim ama bi sonra ki ay hiç beklemediğim anda hamile olduğumu öğrendim 30 haftalık olduk az bi zamanımız kaldı :))

X