Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinin 6. Günü kanda pozitif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzucum bugün 14. günüm ne gelen var ne giden çarşamba kan testi yaptırdım 0.5 çıktı 😏 regl gelmedikçe acaba mı diye kafam karışıyor herhangi bi belirtildi de yok😖 var mı ki acaba 12. Negatif sonuç alıp sonradan pozitife dönen Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi

kuzucum bugün 14. günüm ne gelen var ne giden çarşamba kan testi yaptırdım 0.5 çıktı 😏 regl gelmedikçe acaba mı diye kafam karışıyor herhangi bi belirtildi de yok😖 var mı ki acaba 12. Negatif sonuç alıp sonradan pozitife dönen Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi
Kuzum var ben okumuştum burda.
12 gün negatif 16.gun pozitif olan, inşallah öyle olur ya ,❤️🤲
Yarın bı idrar testi yapsana 💕

Canımm selam, bende femara ve çatlatma iğnesi kullandım . 8.9.10 tetslerm.bunlar.
8gun aşırı silikti fotoda bile.gorunmuyor,bugün 10gun mavili testler artı.med daha koyu sanki.
İki gün daha bakicam testle bakalım.siliklesecekmi❤️🤲
Benim catlatma ignesinde 10.günü silikti 12.günü hiç çıkmadı 14.gün-de net pozitif gördüm canım en iyisi 14 yada 15.günü beklemek❤

Benim catlatma ignesinde 10.günü silikti 12.günü hiç çıkmadı 14.gün-de net pozitif gördüm canım en iyisi 14 yada 15.günü beklemek❤
Aaa kuzum bana umut oldun bak şimdi 🥲🥲 ben 12. günü kan testi verdim negatifi görünce tutmadı heralde yine dedim ben en iyisi bi kaç gün daha bekleyeyim 🥲🥲🥲 İnşAllah senin gibi güzel sonuç alırım canııım

Aaa kuzum bana umut oldun bak şimdi 🥲🥲 ben 12. günü kan testi verdim negatifi görünce tutmadı heralde yine dedim ben en iyisi bi kaç gün daha bekleyeyim 🥲🥲🥲 İnşAllah senin gibi güzel sonuç alırım canııım
Inşallah canım benim idrar testim negatifti bende dedim olmadı herhalde diye ama 14.gün pozitif gördüm şükür bide adet ağrısına benzer agri göğüslerim şişmişti senin belirti var mi

X