ÇATLATMA İĞNESİ

acikgozz_

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
19
1
23
Hanımlar merhaba biraz uzun olacak ama benim için önemli. Çatlatma iğnesi olmadan önce yumurta büyütme ilacı kullandım tabii ki bu ilaç kullanırken ilişkimiz oldu sonrasında 15 nisanda ben çatlatma iğnemi oldum ve çok ağrım oldu kasıklarımda 2 gün boyunca üçüncü gün benim baş dönmem oldu iki defa kendi kendime iğneden önce hamilelik mi gerçekleşti düşüncesi oluştu evde erken gebelik testi vardı iki tane ben şansımı denemek istedim ve biri pozitif hemen işk bi silik çizgi oldu sonrasında hemen belirdi 5 dakika bile olmadan ama diğer testim negatif çıktı anlamadım bana mantık yürütür müsünüz yarın kan testi vereceğim yinede

Eklentiler

• IMG_3224.jpeg
    IMG_3224.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 142
  • ec3f9090-50c5-4be3-91c0-a7f38a25f4b5.jpeg
    ec3f9090-50c5-4be3-91c0-a7f38a25f4b5.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 133
Hanımlar merhaba biraz uzun olacak ama benim için önemli. Çatlatma iğnesi olmadan önce yumurta büyütme ilacı kullandım tabii ki bu ilaç kullanırken ilişkimiz oldu sonrasında 15 nisanda ben çatlatma iğnemi oldum ve çok ağrım oldu kasıklarımda 2 gün boyunca üçüncü gün benim baş dönmem oldu iki defa kendi kendime iğneden önce hamilelik mi gerçekleşti düşüncesi oluştu evde erken gebelik testi vardı iki tane ben şansımı denemek istedim ve biri pozitif hemen işk bi silik çizgi oldu sonrasında hemen belirdi 5 dakika bile olmadan ama diğer testim negatif çıktı anlamadım bana mantık yürütür müsünüz yarın kan testi vereceğim yinede
Vurulan iğnedeki hormon aynı gebelik etkisi silik çizgi kanda da oran veriyor acele etmeyin ben yürüyemedim hareket edemedim ağrıdan kişiden kişiye değişiyor tabi 14 gün sonra test yapılır ve duygularınızın katışık olması iğnenin etkisinden olabilir

hayır. iğneden önce gebelik oluşmaz. zaten doktor yumurtalar çatlasın diye veriyor iğneyi. yani sonradan çatlıyorlar. ve iğne etkisiyle ben de baş dönmesi, mide bulantısı falan yaşadım. iğneyle zaten vücudunuza gebelik hormonu veriliyor. o yüzden gebelik belirtileri yasamanız ve testlerinizin pozitif çıkması normal. zamanla bu belirtiler yok oluyor zaten. kesin test için iğnenin üzerinden 14-15 gün sonra yapmanız daha sağlıklı. benim doktorum test için regl gecikmemi beklememi söyledi. 12 günden önce yapılan testler iğnenin etkisiyle pozitif çıkar zaten

X