Çatlaklar Çatlaklar Önemli TCA Kimyasal Peeling..

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Evet beyazlama oldu sen 4 dakika bekletmişsin şaşırdım doğrusu o kadar dayanamam çok yakıyor. Belkide ciltten cilde değişiyor olabilir.
Evet ciltden cilde degisiyor ilkinde 1dk tutdum ne beyazlama ne kizarma olmadi soyulmada cok hafif oldu. Hani yuzumuze nemlendirici kullanmadan disari cikariz da hafif bir pullanma olur ya o misal

Arkadaşlar merhaba. Ne zamandir yazacagim buraya.
%30 tca bende cok fazla ise yaramadi sanirim. Bir de ben tek catlaga surdum. Kremledim vs. Bir dahaki denememde pamukla her yerine komple surecegim.

Sende sonuç nasıl canım 40 kullanıyordun dimi.
Koyu bir leke olusdu catlaklarda hafif bur azalma var gibi leke gidince daha iyi anlaya bilirim fakat leke baya koyu o yuzden kendi basina gidecegini sanmiyorum diyer uygulamada Tcayi cok az tutucam cildimde o zaman lekede gider INSALLAH. Sen peki devam ediyormusun?

%30 kullandım iki dakika falan herhalde bir dizime sürdüm diğerinide aynı anda sürmek istedim ama o sırada yanmaya başladı banyoda da değildim koşup yıkayana kadar malesef geç kalmışım

Benim çatlaklarım 8 senelik bekide daha fazla ama ilk seferde bile görünümünü azaltdi
Evet benimde öyle ergenlikte kilo aldım bir 10 kilo alıp verdim her yerim çatladı bacak diz kalça her yerim çatlak içinde o yüzden uygulamaya devam edicem az bekleterek

Kızlar son durumunuz nedir. Bıraktınız mı. Ben son araştırmada tcanın üç adımda sürülmesi gerektiğini öğrendim bir kez sürülüyor 20 saniye sonra tekrar sürülüyor bi 20 saniye sonra da tekrar az miktarda sürmek gerekiyormuş ve en fazla bir buçuk iki dk bekletmek lazım yüzde 25,30 için. Eğer devam ediyorsanız bilgilendireyim dedim. Olumlu olumsuz bi gözleminiz oldu mu.

Kızlar son durumunuz nedir. Bıraktınız mı. Ben son araştırmada tcanın üç adımda sürülmesi gerektiğini öğrendim bir kez sürülüyor 20 saniye sonra tekrar sürülüyor bi 20 saniye sonra da tekrar az miktarda sürmek gerekiyormuş ve en fazla bir buçuk iki dk bekletmek lazım yüzde 25,30 için. Eğer devam ediyorsanız bilgilendireyim dedim. Olumlu olumsuz bi gözleminiz oldu mu.

Hayirli aksamlar canim. ben iki kere deneme yaptım. sonra baktim olmayacak %30 tca yi tum catlaklarima uyguladim. 1 hafta 10 gun kadar bakımını yaptım. ince ince soyuldu. bakim cok onemli diger denemelerde cok onemsememistim renk farkliligi olmustu uzun vadede gecen. ama bunda cok buyuk bir bolgeye sursem de sabah aksam nemlendirdigim icin herhanfi bir sıkıntı olmadi. benim catlaklarim 8 senelik falan, kilo almaktan ergenlikte. %30 bana az geldi malesef. %50 de denesem mi bilemiyorum.

bir de cok arastirmama ragmen böyle bir bilgiyle hiç karsilasmamistim. sürüp yikayip sürüp yikayip tekrar surup yikamak mi gerekiyor acaba?

Bir de benimki yanmadi basta, tekrar surdum dedigin gibi. takriben 2 3 dk sonra basladi yanma sonra bol suyla temizledim yikadim. sanirim dedigin gibi yaptim tekrar tekrar surdugum yerler oldu. kizardi ilk dedim ben ne yaptım... sonra vitaminler merhemler gecti. az bir faydasi oldu sanki ama iste... insan tatmin olmuyor. on sayfalarda bir arkadas vardi neredeyse hepsi gecmisti resim atmisti Ayşe idi ismi sanırım. oyle bir sonuç olsa ah....
%30 kesinlikle bana yetmedi :KK43:
ne zamandir yazayim diyordum buraya da. helal ediniz hakkinizi donemedim hemen.

Tca konusunda bi uzmanın yorumunda okudum canım ben de bilmiyordum ama mantıklı geldi burda amaç katman katman aşağıya inmekmiş ilk sürüldüğünde ilk tabakaya etki ediyor ama çatlaklar daha derin tabakadan başlıyormuş . işlem sırasında yıkama yok hemen uygulanacak Altı-yedi aylık düzenli kullanım ve bakımla o arkadaş gibi_Ayşe galiba_ sonuç alınabilir bence canım. İki üç kereyle olmaz malesef. Ben Ekim ile Nisan arasında uygulamayı düşünüyorum bu üç kere sürme yöntemiyle . İlk üç ay yüzde otuz son 4 ay duruma göre 40 a geçebilirim. Şimdi yaz geldiği için leke olur.

Bu arada benimkiler de 8 yıllık bacaklarımın her yerindeler kilo alıp vermeden dolayı :KK43:. Yine başka bi dermolog olan doktorun sitesini araştırırken gördüm. Tca etkisi yapan kremlerle bir yılda hergün kullanımla tedavi edilebileceği yazıyordu. Onda da işlem soyma işlemi. Yani bence doğru gidiyoruz ama sabır lazım en az. 6 seans uygulamak lazım bu tcayı

X