Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
hormonlarin degismiyomu saniyosun kilo alip verirken.. ani diyetler yapmadinmi bunlardan etkilenmedimi vucudun..mumkun deil

banada yazarmisiniz bu kremi nerden nasil bulabilirim
Benim henüz bir hafta oldu arkadaşlar.Söylediğim gibi enaz iki hafta kullanmadan ne söylesem afaki kalır.Şu anki durumu söylemek gerekirse evet silikleşme var ve en olarak hafif bir daralma görünüyor.Ben kendimde tamamen net bir sonuç görmeden kimseye önermek istememiştim ama herkesin de cilt yapısı farklı tabii.özelden ulaşabilirseniz aldığım yeri iletirim tabii çünkü saklamıs gibi hissettim şuan:))

of çok moralim bozuldu ya :KK43: ben kilo alıp verdiğim için böyle oldu hormonlarla alakalı değil. geçirmenin doğal yöntemlerini arıyorum
daha yeni doktordan geldim ..skar doku onlar diyor.. dogal yontem bilmiyorum keske olsa..dogal I gec dogal olmayan bi cozumude yok .. ben TCA yla yavas yavas soydurucam .. ustune yag ve krem surcem bakalim

Of nedir bu catlaklardan cektigim.
Diz kapagi arkasindakiler bilegime kadar neredeyse. Catlak denmez bildiginiz yirtik bembeyaz. En son ne zaman etek giydim hatirlamiyorum bile. Ne kilo alip verdim ne de baska bi problem yasadim. 23 yasindayim kendimi bildim bileli var.
Basen kismindakileri umursamiyorum da bu diz kapagi arkasindakiler cildirticak beni. Bakmak istemiyorum o kdr cok ki. Gecenlerde komsumda bu konuda yakinirken benimkileri gosterdim, kiz haline sukretti. :KK43:

Kızlar psikolojik mi bilmiyorum keşke önceki resimlerini çekseymişim.çünkü o pütürlü doku kayboldu bende ciddi ciddi.hani çökük oluyor ya artık kendi cildim seviyesinde oldular.ama tamamen kaybolması için renk tonunda eşitlenmesi lazım tabii.ama bir haftalık sonuc olarak bakarsak şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi.şu kahve limon olayını da denemiş biri olarak kesinlikle bu diyorum.

Kızlar psikolojik mi bilmiyorum keşke önceki resimlerini çekseymişim.çünkü o pütürlü doku kayboldu bende ciddi ciddi.hani çökük oluyor ya artık kendi cildim seviyesinde oldular.ama tamamen kaybolması için renk tonunda eşitlenmesi lazım tabii.ama bir haftalık sonuc olarak bakarsak şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi.şu kahve limon olayını da denemiş biri olarak kesinlikle bu diyorum.
canım selam nedir o iyi gelen yöntem,hap şurup iğne,bütün topic okuyamadım malum 94 sayfa bilgi verirsen sevinirim,teşekkürler:)

canım selam nedir o iyi gelen yöntem,hap şurup iğne,bütün topic okuyamadım malum 94 sayfa bilgi verirsen sevinirim,teşekkürler:)
Canım bir krem bu.ismi falan yok ben yaptırıyorum ve gerçekten çok iyi gelmeye başladı.

Of nedir bu catlaklardan cektigim.
Diz kapagi arkasindakiler bilegime kadar neredeyse. Catlak denmez bildiginiz yirtik bembeyaz. En son ne zaman etek giydim hatirlamiyorum bile. Ne kilo alip verdim ne de baska bi problem yasadim. 23 yasindayim kendimi bildim bileli var.
Basen kismindakileri umursamiyorum da bu diz kapagi arkasindakiler cildirticak beni. Bakmak istemiyorum o kdr cok ki. Gecenlerde komsumda bu konuda yakinirken benimkileri gosterdim, kiz haline sukretti. :KK43:
Canım umarım düzelir dış görünüş biz kadınlar için önemli...doğal bir çatlak yağı var. Fushi araştır istersen..yardımcı olmak adına yazdım sana.cok gecmiş olsun,umarım iyi olur.biz kadınlar bakımlı olmak zorundayız.denemediğimiz şey kalmadı.arkadaşım hamile catlak yağını kullanıyor ve cok memnun.işine yararsa dene derim

Canım umarım düzelir dış görünüş biz kadınlar için önemli...doğal bir çatlak yağı var. Fushi araştır istersen..yardımcı olmak adına yazdım sana.cok gecmiş olsun,umarım iyi olur.biz kadınlar bakımlı olmak zorundayız.denemediğimiz şey kalmadı.arkadaşım hamile catlak yağını kullanıyor ve cok memnun.işine yararsa dene derim
Canim merhaba inan bakimli olmayi da gecti bu durum cok kotu ve saglikliz gorunuyor :KK43: hic duymadim o yagi , arkadasinda yeni catlak mi olusmadi yoksa var olan catlaklara mi iyi geldi acaba?

Bu yag Turkiyede satilmiyor mu acaba

Bu yag Turkiyede satilmiyor mu acaba
Canım ingiltere malı bu ben oradan almıştım fakat türkiye satışı da yakında başlayacakmış.fushi_türkiye instagramda gördüm.onlıne ve eczane gibi yerlerde satılacak yazıyordu.bi incele istersen.var olanlarda azalma ve hamileyken de çatlak oluşumunun önüne geciyor diyor.bi incele istersen.ben argan yağını fln da kullanıyorum aynı ürünün çok memnunum

X