Çatlaklar Çatlak tedavisi acill çok acil yardım

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
çatlaklar olarak çok tatlıyız bence :KK200: fakat ben karşı tarafa geçmek istiyorum çatlak olmayanlar :KK15:

Valla canim belden aşağısı diyorsan o para yetmez ben soyliyim benimde nerdeyse ayni seninle ve inanılmaz kafami takıyorum ama ara ara bazen amann deyip geciyorum bazen beynim yanacak sekilde arastirma yapıyorum. En iyisi hangisi tam emin olmamakla birlikte görüştüğüm cogu doktor lazer diyor bio one kesinlikle tavsiye etmem çoğu sonuc hüsran fibroderms iyi gibi gözükse de hala bir yerlere gelememesi akli karıştırıyor benim su an imkanım olsa o parayi direk lazere veririm :super:
Kalcam ust bacagimda yogun bir sekilde yatay yatay, son zamanlarda alt bacağıma doğru yayılmış durumda ve ben bu sene evlendim balayina da gittim etrafta benim kadar çatlağı olan 1 2 kisi gördüm sadece geri kalanlarn yuzde yetmisinde catlak da selulitte var cok kalabalik bir oteldr kaldim ve kendimde olup da rahatsiz olduğum icin surekli dikkat ettim olmayan da var evet ama çoğunlukla var yani hele yabancilar hic takmıyor bizim ulkemizde kadin vucudunun mükemmel olmasi gibi bir algi var ne yazik ki.. yani sonuç olarak bendr rahatsizim ama catir catir bikini giydim gezdim pek bakan da olmadi neyse ki ama bende tedavi dusunuyorum senin kadar buyuk capli olmasa da. Tedavini arastor yaptir ama kafayı siyiracak boyuta gelme sakın günümüzde artik çoğu insanda var ne yazik ki..
Ya ben onu gözden çıkardım çoktan da en iyi yöntemi bulmaya çalışıyorum

kızlar lazer fibroderms ve biodrrmagenessi bu üçünden birini yaptırmayı düşünüyorum maliyetleri hemen hemen aynı bir bölgeye 3.000 tl civarında daha yaptırıp olumlu sonuç aldığınız varsa lütfen yardımcı olun.
Merhaba bence lazerden önce BODYEVER kullanmalısınız hem daha uygun hemde çok daha etkili çok memnunum ve dr.erçin özüntürk tavsiyesi kendisi çok çok iyi bir doktor ve eski başhekim

herkesin en büyük sorunu çatlaklarr benimde en büyük sorunumdu bende yağlar denedimm krem denedim ancak olumlu sonuç alamadımm neslim hnm ın yolunu tuttum biraz korkularım olmadımı oldu tabi ama yaptırdım ilk seansımı bende ilk seansta çok iyi sonuç alamadım ancak 2.seansa girince waauw çok iyiymiş dedimm çünkü gözle görülür bir azalma oldu çatlaklarımda 3.seansımada gideceğimm acılı bir işlemmi dersenizz biraz acılı :)

Kizlarrr catlaklarr bıktırdı valla biz bayanlari hos erkeklerinde sikayeti bu catlaklarr bende neslimgungen merkezine gittim ilk cilt bakımı yaptirdim catlak onarimi bilgisi aldim ve bu fibroderms cihazina ilgi yogun cok guzel kampanyaları da var bende yararlandim ve catlak onarimi 1seans yaptirdim ve ilk kizardi 4gun sonra gecti olumlu sonuclari da aliyorum yavas yavas herkese tavsiye ediyorum

İstanbul da Kuzenim yaptırıyor gayet iyi sonuçlar almaya başladı Ankara da bu tedaviyi yapan tavsiye edebileceğiniz biryer varmı?

kızlar lazer fibroderms ve biodrrmagenessi bu üçünden birini yaptırmayı düşünüyorum maliyetleri hemen hemen aynı bir bölgeye 3.000 tl civarında daha yaptırıp olumlu sonuç aldığınız varsa lütfen yardımcı olun.
Arkadaşlar merhaba uzunca zamandır Neslim güngün takip ediyordum. Fibroderms Çatlak Striort İşlemini çok araştırdım. Bugüne kadar çatlak konusunda denemedigim hiçbir şeyi kalmamıştı, bu işlem ilgimi çekti araştırmak istedim emin olmak istedim kimsenin sokağa atacak parası yok sonuçta,Fakat kadınlar kulübü nde hiç bir yorum görmedim. Kendi sayfasında çok güzel yorumları okudum 3,4 kişiyle konuştum yaptırmış memnun kalan kişilerle fakat o bir türlü güvenemiyordum. Benim sorunum 20 yıllık karın çatlakların beni inanılmaz derecede rahatsız ediyordu fakat gerçekten ikinci seansta neredeyse %90 sonuç aldım. İlk seansta %40 fark etmişti.Bana üç seans önerdiler, Fakat gitmeme gerek kalmadı üçüncü seansına. Çatlak problemini ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Yazın bikini giyememek fiziğinin iyi olmasına rağmen mayoyla çatlaklarımı saklamam çok canımı sıkıyordu. Gerçekten aldıkları para bu işlem için helal olsun başka birşeye bakmayın demeyin derim. Hep şikayetlerinizi anlatacak değiliz gerçekten güvenip gitmek isteyen Kişilere tavsiye ederim.

Mersinde glowing beauty isimli merkezde striort çatlak tedavisi denilen tedaviyi yaptirdim..seanslara çok düzenli gidip, verilen ev ürünlerini çok düzenli kullanıp ve önerileri de harfiyen yerine getirmeme rağmen hiçbir sonuç almadık.. daha detaylı bilgi almak isteyenleri özelden bilgilendireyim

Son düzenleyen: Moderatör:
nişantaşında dinarbakar estetiğe çatlak tedavisi için gittim ve çok iyi sonuçlar aldım tavsiye ederim

Mersinde glowing beauty isimli merkezde striort çatlak tedavisi denilen tedaviyi yaptirdim..seanslara çok düzenli gidip, verilen ev ürünlerini çok düzenli kullanıp ve önerileri de harfiyen yerine getirmeme rağmen hiçbir sonuç almadık.. daha detaylı bilgi almak isteyenleri özelden bilgilendireyim
Merhaba bende orada yaptırmaya karar vermiştim. Rica etsem bilgilendirir misiniz

X