Çatlaklar Çatlak tedavisi acill çok acil yardım

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
O da iyiymiş Maalesef çok kararlıyım yaptırıcam

1500 e de anlasiriz. :KK53:

Tedavi icin 3000 Tl da yetmez soyleyeyim aklinda bulunsun. Yas , deri , kac senelik oldugu vs vs onemlidir. Kesin tedavisi yok yani ben inanmiyorum. Masaj ve yaglarla minimuma indirgeyebilirsin. + Selulit sabunlari, microneedling da ise yarayabilir. Denemedim kendimden bilmiyorum.:confused:

Ya gerçekten ben de anlamıyorum çok kilolu değilim 57 kiloyum arkadaşım benden çok daha kilolu fakat Yok ve sürekli kiloluyum ama çatlağım falan Yok diyor nameaver nameaver bunun gibi şeyler işte

Ya gerçekten ben de anlamıyorum çok kilolu değilim 57 kiloyum arkadaşım benden çok daha kilolu fakat Yok ve sürekli kiloluyum ama çatlağım falan Yok diyor nameaver nameaver bunun gibi şeyler işte
Arkadaşının ya gözleri bozuk ya da sizi yemiş
16 yaşında ki kızımda bile var ki kilolu değil
Takıntı yapmışsınız

Nerede bu çatlaklar

Eskiden yoktu benim

Hamilelik sonrası var

Eşimde de var bekar görümcemde de

Vücut tipi deri tipi kilo alıp vermek etkili

Çatlak olsa da hayatımızı etkilemiyor

Yüzünüzde değilse çok da dikkat çekmez ki
Yazları beraber denize havuza birşeye gidemiyorum maalesef ve etrafımda kimsede Yok bi kişi olsa dersimi anlatabilirim herhalde ama maalesef yok

Var çatlak cnm.olmaz olurmu..eger çok derin ve geniş değilse çatlak tedavi olabiliyor diye duymuştum.

47 kiloyken bile vardı bende. Kilo alıp vermekten dolayı oluyor. Ben seviyorum kendimle barışığım bence siz de o kadar para vermeyin yazık.

Arkadaşının ya gözleri bozuk ya da sizi yemiş
16 yaşında ki kızımda bile var ki kilolu değil
Takıntı yapmışsınız
Kiloyu örnek olarak söyledim kilo alıp veren de daha çok oluyor diye bizi yediğine inanmıyorum her yaz bikiniyle önünde denize giriyor görüyorum ve Yok :KK23:

Yazları beraber denize havuza birşeye gidemiyorum maalesef ve etrafımda kimsede Yok bi kişi olsa dersimi anlatabilirim herhalde ama maalesef yok

Yaz bitti git havuza bak diyecektim

Her yer çatlağı olan insan dolu

En lüks otel havuzu da halk plajı da

Bu çatlaklardan rahatsiz olmayan bir ben varım heralde :KK53: ayrıca tedavisi olmayan birşey icin 3bin tl vericekmiş :işsiz:
Valla bende bi ara çok takmıştım İnstada çatlağı olmayan gacıları ilk gördüğümzamanlardı şimdi sıkıntı tinne:halay: seviyorum onları böyle deniz dalgası modeli:KK53:

X