Canım Oğlumu Kaybettim...

lacrimas

Guru
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2010
709
618
Canım oğlum bugün melek oldu. 17 yıllık bir yoldaşlıktı bizimkisi. O kadar fazla sorun yaşadık, o kadar fazla gol yedik ki sağlık açısından. Kimi zaman veterinerlerimiz bile şaşırıyorlardı. Çokça emek, çokça sevgi ile 3 haftalıkken başlayan maceramız, 17 yıl oldu. Azmine, hayata bağlılığına her gün daha fazla hayran oldum oğlumun. Ama bugün yolun sonuna geldik. Canımın içi artık acı çekmediği için, bir yanım huzurlu. Ama huzur, hüznü teselli etmiyor maalesef, en azından şimdilik. Nasıl baş edilir, kor küle nasıl dönüşür bilmiyorum.

Son düzenleme:
Valla gerçekten merak ettigim için soruyorum Bu gün kaybbetiniz ve buraya yaziyormsnz. Buraya yazacak haliniz varmi. Eger dogruysa bende 2 gunluk oglumu kaybettim sizin acinizla kendi acimi kiyaslayamam ama sizi anliyorum. Üstünden 10 ay geçti hala içim aciyor kalbim aciyor. Allah sabir versin başkada ne diyeyim.

Ayyy ben çocugunuz diye anlamişim. Çok özür dilerim yanlis anlamişim. Başiniz sag olsun

Valla gerçekten merak ettigim için soruyorum Bu gün kaybbetiniz ve buraya yaziyormsnz. Buraya yazacak haliniz varmi. Eger dogruysa bende 2 gunluk oglumu kaybettim sizin acinizla kendi acimi kiyaslayamam ama sizi anliyorum. Üstünden 10 ay geçti hala içim aciyor kalbim aciyor. Allah sabir versin başkada ne diyeyim.
Evet bugün buraya yazıyor, iyi ki de yazıyor. Herkesin acıyla basetme yöntemi farklı degil mi? Babannem ve büyükbabamı kaybettiğimde bende gecenin köründe spora gitmiştim mesela. Bazı insanlar paylaşarak, bazı insanlar kafa dagıtarak, bazıları yazarak acısını yasar.

Hani ben yanliş anlamişim ya. Evladi diye anlamişim. Tekrardan yazdim. Hani evladin ölurse ayni gün acidan telefon bile almazsn eline. Inan evlat babnneye buyukbabaya benzemez.

Hani ben yanliş anlamişim ya. Evladi diye anlamişim. Tekrardan yazdim. Hani evladin ölurse ayni gün acidan telefon bile almazsn eline. Inan evlat babnneye buyukbabaya benzemez.
Hepsinin acısı farklı. Ha insan evladı ha hayvan evladı bunu mu tartışacağız? Hiçbir farkı yok kedi oğluma bir şey olacak diye ödüm kopuyor ne fark ediyor yani???

Başin sag olsun allah rahmet eylesin🤲

Evet eger kendiniz çocuk dogurmuş olsaydiniz bir kedi evladiyla kendi evladinizi bir tutamazdnz. Hatta dunyada kimseyle bir tutamasnz. Iyi günler
Ha acı yariştimaya gelince. Valla konu evlat olunca anne baba eş kardeş onlarin acisindan daha acı oldugunu dusunuyorum.

Evet eger kendiniz çocuk dogurmuş olsaydiniz bir kedi evladiyla kendi evladinizi bir tutamazdnz. Hatta dunyada kimseyle bir tutamasnz. Iyi günler
Ha acı yariştimaya gelince. Valla konu evlat olunca anne baba eş kardeş onlarin acisindan daha acı oldugunu dusunuyorum.
Anlatamazsıııın, bunlar farklı kafalar.
Başın sağ olsun, evlat acısı dünyanın en ağır yüküdür bence de hiçbir şey daha acı gelemez.

Ayyy ben çocugunuz diye anlamişim. Çok özür dilerim yanlis anlamişim. Başiniz sag olsun

Size bisey sorucam annemisiniz sadece bana bunun cevabini verin.

Oncelikle kaybiniz icin cok uzuldum basiniz sag olsun, Allah size bol sabir versin. Eminim aciniza kelimeler yetersiz kalir. Cok cok zor bir durum bunu anlamak zor degil ama bu konuya neden bu kadar takildiniz onu anlamadim. Konu sahibi uzgun ve paylasip rahatlamak istemis hepsi bu. Kimseyle acisini yaristirmamis, kimseye bir sey soylememis, kimseyi kirmamis.

Bizim köpeğimiz vardı bahçe ekeriz üzüm asmalari var bizim ve komşuların kuşlar üzümleri yemeye gelirler karga güvercin serce arada tüfek atarlar gelmesinler zarar vermesinler diye

Neyse uzaktan komşu oGlu ateşlemiş silahta o anın kuvvetiyle yere doğru eğilmiş ucu ve bizim köpeğe denk gelmiş

Bende bahçedeydim köpeğimin acı sesini duydum fırladım silahı aldım vurdum bir kaç sefer komşu oğluna elimdem zor aldılar ama köpegim ölmüştü

Kıyameti kopardım kaç gün kendime gelemedim
Beraber bahçeye giderdik bahçe çok büyük beklerdi beni bahçe sularken onuda islatirdim nasıl sevinir oyunlar yapardı

Onu hatırladım 😪😪😪

Gunces. Ben takilmadim karşilikli konusuyoruz. Ben burda anormal birsey goremedim. Benim sonrasinda konuştugum kişi konu sahibi degil ki ona bir bakin önce. Ben ilk once yanlis anladim yanlis tepki verdim sonra hemen düzelttim.. Özurumu ve baş sagligimi diledim. Sonra başka arkadaş geldi acı yariştirmaya basladi.

Evet bugün buraya yazıyor, iyi ki de yazıyor. Herkesin acıyla basetme yöntemi farklı degil mi? Babannem ve büyükbabamı kaybettiğimde bende gecenin köründe spora gitmiştim mesela. Bazı insanlar paylaşarak, bazı insanlar kafa dagıtarak, bazıları yazarak acısını yasar.
Dediğiniz gibi, herkes farklı yaşıyor. Beni en iyi anlayacak olan insanların, patili bir cana anne olanlar olacağını düşündüm. İçimden yazmak geldi ve yazdım. 🙏

X