ÇALIŞMA MOTİVASYONUN NE?

Ne için çalışıyorsun?

• İşimi /mesleğimi seviyorum.

OY: 0 0,0%
  • Çalışmayı seviyorum

OY: 1 33,3%
  • Çalıştığım yeri seviyorum

• İş arkadaşlarımı seviyorum

• Evden uzak kalmayı seviyorum.

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .
Su sistemde çalışmayı sevmiyorum açıkçası. Haftada beş altı gün çalış, sadece 14 gün izne cik. Hayat yaşamaya mi geldik çile çekmeye mi 🤬 o yüzden her üç yılda bir kendime bir senelik tatil veriyorum 😂😂😂
Benim tek motivasyonum işsiz kaldigimda kimseden bir kuruş yardım almamak için para biriktirmek - ileride kendimi erken emekli etmek için yatırım yapmak ve çalışırken küçüklü büyüklü tatiller ayarlamak.
Başka da bir şey yok yani.

var mı bir değişim planı?

Evet.
Adim adim da ilerliyorum. Ztn 5 yıllık süreçte bir değişim olacak, ama çaldıkları çalışma enerjisi ve geride bıraktıkları enkaz ile uğraşan ben olmayacağım.
Pandemi mecburiyetleri olmasaydı başarmıştım
Hayırlısı diyorum
Bilmeyen ile çalışmak zorda cahilliğini bilmeyen ile çalışmak işkence imiş

Su sistemde çalışmayı sevmiyorum açıkçası. Haftada beş altı gün çalış, sadece 14 gün izne cik. Hayat yaşamaya mi geldik çile çekmeye mi 🤬 o yüzden her üç yılda bir kendime bir senelik tatil veriyorum 😂😂😂
Benim tek motivasyonum işsiz kaldigimda kimseden bir kuruş yardım almamak için para biriktirmek - ileride kendimi erken emekli etmek için yatırım yapmak ve çalışırken küçüklü büyüklü tatiller ayarlamak.
Başka da bir şey yok yani.

sistem köle yetiştirmek üzerine kurulu sanırım:KK43:

Evet.
Adim adim da ilerliyorum. Ztn 5 yıllık süreçte bir değişim olacak, ama çaldıkları çalışma enerjisi ve geride bıraktıkları enkaz ile uğraşan ben olmayacağım.
Pandemi mecburiyetleri olmasaydı başarmıştım
Hayırlısı diyorum
Bilmeyen ile çalışmak zorda cahilliğini bilmeyen ile çalışmak işkence imiş
hakkınızda hayırlısı olsun. son cümleniz için mühür kaşe imza :)

X