Çalışan bir bayan, 2 küçük çocuğuyla, evi hem temiz olsun,hem de hafta sonunu temizlikle uğraşmay

Off ben hamilelik ve aşırı bulantıdan dolayı bırakın temizliği yerimden kalkamıyorum off yaa içim gidiyor. Komşular yastık, yorgan ne varsa yıkayıp asıyorlar mis gibi. Bense yattığım yerden sadece balkon gözetliyorum :mad: Temizliğin bile kıymetini bilin kızlaaar. Hiç şikayet etmezdim şu an yapabilsemmm...
Valla ben de öyleyim. Daha iki haftadır falan yemek yapmaya başladım. O da hepsini değil sadece ana yemek. Diğerlerini eşim ve kızım yapıyor. Ev işi yapamıyorum zaten.

Valla ben de öyleyim. Daha iki haftadır falan yemek yapmaya başladım. O da hepsini değil sadece ana yemek. Diğerlerini eşim ve kızım yapıyor. Ev işi yapamıyorum zaten.

Ayy napıcaz böyle 9 ay yaa... Sanırım 12-13 haftadan sonra biraz rahatlık oluyor. Ben tek ayağa kalksam, ona da razıyım :KK43:

Ayy napıcaz böyle 9 ay yaa... Sanırım 12-13 haftadan sonra biraz rahatlık oluyor. Ben tek ayağa kalksam, ona da razıyım :KK43:
13. hafta rahatlarsın inşallah. Ben 13. haftada rahatladım. Şimdi de mide yanması var. Diğerlerinde hiç bir şey yaşamamıştım, o yüzden çok şaşkınım.

13. hafta rahatlarsın inşallah. Ben 13. haftada rahatladım. Şimdi de mide yanması var. Diğerlerinde hiç bir şey yaşamamıştım, o yüzden çok şaşkınım.

Allahım inşallah rahatlarım :KK43: ayy yanma da çok oluyormuş. İnşallah geçer seninki de...

Evet her hamilelik farklı olabiliyormuş. Allah yardım etsinnnn...

Allahım inşallah rahatlarım :KK43: ayy yanma da çok oluyormuş. İnşallah geçer seninki de...

Evet her hamilelik farklı olabiliyormuş. Allah yardım etsinnnn...

geçiyor benim 16 haftada anca geçmişti.
şimdi çok iyiyim şükür az yorgunlugum oluyor buna bile razıyım ilk haftalar çok zordu

çalışan bayan denilmiş çalışan bayan nasıl hangi ara yapıyor bu işleri bir de 2 çocukla? memur falansa ya da öğretmense eve 2-3 gibi geliyorsa bir derece ama özel sektörde çalışıp akşam saat 8de falan eve geliyorsa çok zor. merak ettim bu yazılan düzende gidebildiniz mi?

bebekten önce düzen işini kaptım diyebilirim.
önceden hem temizlik hemde düzen saglamaya calışırdım.
artık temizliği haftada 1 gün yapıyorum ve eskisi gibi batmıyor evim.

çalışan bayan denilmiş çalışan bayan nasıl hangi ara yapıyor bu işleri bir de 2 çocukla? memur falansa ya da öğretmense eve 2-3 gibi geliyorsa bir derece ama özel sektörde çalışıp akşam saat 8de falan eve geliyorsa çok zor. merak ettim bu yazılan düzende gidebildiniz mi?
temizlik yine haftasonu yapılıyor, hafta içi düzen kuramadım, kurabilen varsa bana da anlatıversin:KK43:

Sağol canım evet az kaldı.
baya zorlanıyorum 6. ayımda belli bile değildi rahattım.
şimdi hareket etmekte zorluk çekiyorum ama çalışmaya devam.
evde olsam yatar kalırdım sanırım.
geçen bebeğin eşyalarını ütüledim ayy çok yorucuydu :)
sen nasılsın :KK25:
Allah tamamına erdirsin canım, ne güzel duygular, doğduktan sonra daha güzel olacak inşallah..

Bende Ramazan mahmurluğu var bu aralar, halsiz, bitkin, yorgun :)

temizlik yine haftasonu yapılıyor, hafta içi düzen kuramadım, kurabilen varsa bana da anlatıversin:KK43:
ben daha yzadıklarını okuyunca dedim imkansız diye olsa ne güzel olur ama bu kadarda kasma kendini canım hem iş hem çocuklar zaten yeteri kadar yoruluyorsundur ben şimdi sadece çalıştığım halde çok yoruluyorum ne demişler çocuklu evi temizlemek kar yağarken kapının önünü temizlemeye benzer:KK48: can sağlığı olsunda hafta sonunda da yapılır temizlik

ben daha yzadıklarını okuyunca dedim imkansız diye olsa ne güzel olur ama bu kadarda kasma kendini canım hem iş hem çocuklar zaten yeteri kadar yoruluyorsundur ben şimdi sadece çalıştığım halde çok yoruluyorum ne demişler çocuklu evi temizlemek kar yağarken kapının önünü temizlemeye benzer:KK48: can sağlığı olsunda hafta sonunda da yapılır temizlik

aynen çocuklu ev temizlemek, kar yağarken kapı önünü süpürmeye benziyor, yaşadım gördüm :KK70:

Tatilden dün döndüm. Çamaşırları hallettik. Bugün ve yarın hastane işleri olduğu için derin işe girmedim. Duvar koltuk halı cam silinecek bakalım.

bende bugün ütü yapıcam.
markete gidilecek
ve ev süpürülecek
ince detaya çok girmicem ev temiz toplu zaten.
agustosta son bi düzen çekerim eve o kadar :)

X