C vitamini

gucci

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
3.924
5.250
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim .Ben bir süredir Gratisten C vitamini alıyorum lıfe ın markası nette çok araştırdım ama hiç bişey bulamadım güvenilirmidir ? Ya da işe yarıyormudur emin değilim bilgisi olan var mı ?

Hic duymadim bazen boyle haplar toksik etki yaratabiliyor, B 12 ihtiyacim olmustu solgar digerlerine nazaran kaliteli diye solgar tercih ediyorum. Naturesupreme de guzel. C vitaminini de yeşil biber ve kusburnu cayiyla karsiliyorum daha cok :)

Kalite açısından iyi değilse depolarınızı da boşaltabilir. Vitamin konuusnda seçici olma lazım.

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim .Ben bir süredir Gratisten C vitamini alıyorum lıfe ın markası nette çok araştırdım ama hiç bişey bulamadım güvenilirmidir ? Ya da işe yarıyormudur emin değilim bilgisi olan var mı ?

sanmıyorum.
Venatura alıyorum ben yerli üretim vefa ilacın güvenilir bir marka.
C vitamini formu önemli. En iyi emilen formu lipozomal şu an. Ama biraz pahalı.
Ben ester c alıyorum. O da iyidir.
Sizin kullandığınız içindekiler kısmında ne yazıyor?

Hic duymadim bazen boyle haplar toksik etki yaratabiliyor, B 12 ihtiyacim olmustu solgar digerlerine nazaran kaliteli diye solgar tercih ediyorum. Naturesupreme de guzel. C vitaminini de yeşil biber ve kusburnu cayiyla karsiliyorum daha cok :)
Düzenli uzun süreli kullanmak istiyorum C vitaminini solgar kullanmıştım daha önce ama uzun süreli kulanım için fazla pahalı

sanmıyorum.
Venatura alıyorum ben yerli üretim vefa ilacın güvenilir bir marka.
C vitamini formu önemli. En iyi emilen formu lipozomal şu an. Ama biraz pahalı.
Ben ester c alıyorum. O da iyidir.
Sizin kullandığınız içindekiler kısmında ne yazıyor?
İçerik resmini atıyorum size

Eklentiler

• LIFE IN.jpg
    LIFE IN.jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 250
Düzenli uzun süreli kullanmak istiyorum C vitaminini solgar kullanmıştım daha önce ama uzun süreli kulanım için fazla pahalı
O bilindik sitede bazen guzel indirimler oluyor indirim oldukca stoklayabilirsiniz surekli kullaniyosaniz hem son kullanma tarihi de gecmez

O bilindik sitede bazen guzel indirimler oluyor indirim oldukca stoklayabilirsiniz surekli kullaniyosaniz hem son kullanma tarihi de gecmez
Venatura bu markaya baktım da şimdi c vitamin çeşitleri var ve uygun fiyatları indirim oluyormudur onu bilmiyorum tabi

X