Buz lazerle dökülmeler kaç gün sonra oluyor ?

lazanyasever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
39
2
20
Buz lazer atışından sonra 8.gün traşla tekrar boyunu kısalttırıp başka yerde deneme atışı yaptırdım da. Buz lazer etkisini görmek için yeterli mi 8 gün? Dekolte bölgesiydi.

Sürekli traşlanıp başka cihazlarda deneme atışı yaptırmış oldum aynı bölgeye. Hâlâ aynı 👀👀 kıl azalması falan olmadı
Henüz dökülmemiş tüylere tekrar lazer yapılmaz ki. En az on gün içinde dökülmesi ve tekrar çıkması lazım ki atış yapılsın. Bu kısa aralıklı atışlar olumsuz yönde bile etkileyebilir. Yani ortalama iki seans arası bir ay olmalı. O da her bölge için değil tabi..

Neden 8 gün sonra tekrar lazer yaptırdınız uzmanınız mı istedi? Benim de 3. seansım olacak dökülmeler oluyor ama öyle çok değil tabi bekleyip görücez ancak lazerden 10 gün sonra kese yapmanız gerek o zaman döküldüğünü görürsünüz.

Neden 8 gün sonra tekrar lazer yaptırdınız uzmanınız mı istedi? Benim de 3. seansım olacak dökülmeler oluyor ama öyle çok değil tabi bekleyip görücez ancak lazerden 10 gün sonra kese yapmanız gerek o zaman döküldüğünü görürsünüz.
Hayır uzmanım istemedi. Etki görmediğimi düşünerek ben başka yere gittim

X