Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Büyük bir nişan için tüllü daha düz bir model mi yoksa tarlatanlı daha kabarık bir model mi seçmlym?

Kızlar büyük bir nişan için sizce hangi tarz seçmeliyim??

• düz tüllü olan

OY: 39 81,3%
  • kabarık tarlatanlı olan

OY: 9 18,8%

• Ankete Katılan
    48

AyKatun

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2016
135
326
2015-Kapalı-Tesettür-Gelinlik-Modelleri-31.jpg
somon-sahra-abiye-pinar-sems-38866-10-B-534x800.jpg

peki bu model iyimi sizce bunu almayı düşünüyorum ama baskıdan dolayı emin değilim

nisanin nerde olacagina, nasil bir organizasyon olacagina ve hatta gelecek misafir potansiyeline gore bile degisir.
eger buyuk bir dugun salonu yada bu tarz biyerse ve buyuk bir ogganisaysonsa daha gosterisli bisey yatirman guzel olur, ila tarlatan olmasada daha parlak bisey belki.
gelen misafirlerden, kuzenin olur kardesin olur gorumce olur, cok suslu abarti seyler giyebilecek kapasitedeyse senin tarlatan giymen abest olmaz.
kisaca nisan var nisan var...

bende düz olanı istiyorum ama ısrarla çok sade olacağımı söylüyorlar :işsiz:
o elbise sade değil ki . daha abartısını düşünemiyorum. olayın şıklığı kaçıyor aşırı abartı olunca . siz güzel şık olacağınız bir şeyi seçin ve insanların gazına gelmeyin . aynı şeyi makyaj için de diyecekler bence nacizane onu da abartmayın fotoğtafta iğrenç çıkıyor bence aşırı makyaj .

ya aslında bunu denedim fotoğraftaki gibi düz durmuyor kabarık altı ama o tarlatanlı gibi bir kabarıklık değil kesinlikle

tarlatanli ama aşırı değil çünkü senin nisanina herkes sık gelecek eee sen esas kizsin o yüzden bi tık fark olmalı bence

Salonda olunca tarlatanli giyiniyorlar genelde ama ben olsam düz tercih ederdim sanırım.

Gelinlik de düz olsun isteyen biriyim ama. Sizin isteklerinizle alakali biraz da.

kabarıklığı bu resimdeki kabarıklık gibi birşey küçük bir nişan olmayacak 1000 küsür kişilik normal bir kapalı düğün salonunda olacak

Tarlatanın icadı bence kadın milletine atılan en büyük kazık. Gelinliklerde bile eğer 1.60 boyunda ve 60 kilo değilsen çok ama çok kötü duruyor. Ters dönmüş elma şekeri gibi. Hele bir de renkli elbiselerde tam bir göz cinayeti. Kesinlikle tarlatansız bir şey giy. Ben şahsen tarlatanlı ve renkli bir elbise giyeceğime eşofmanla giderim daha iyi.

Tarlatanın icadı bence kadın milletine atılan en büyük kazık. Gelinliklerde bile eğer 1.60 boyunda ve 60 kilo değilsen çok ama çok kötü duruyor. Ters dönmüş elma şekeri gibi. Hele bir de renkli elbiselerde tam bir göz cinayeti. Kesinlikle tarlatansız bir şey giy. Ben şahsen tarlatanlı ve renkli bir elbise giyeceğime eşofmanla giderim daha iyi.
o da iyiymiiş :halay:

bende düz olanı istiyorum ama ısrarla çok sade olacağımı söylüyorlar :işsiz:
Sevgili arkadasim oncelikle Allah tamamina erdirsin. İkinci olarak sunu soylemek isterim ki kim ne derse desin sen istedigini sec. İleride resimlere baktiginda uzulmezsin niye onu secmedim diye. Bencede duz olani. Hem daha tarz hemde hanim hanimcik

Sevgili arkadasim oncelikle Allah tamamina erdirsin. İkinci olarak sunu soylemek isterim ki kim ne derse desin sen istedigini sec. İleride resimlere baktiginda uzulmezsin niye onu secmedim diye. Bencede duz olani. Hem daha tarz hemde hanim hanimcik
eveeet kesinlikle daha hoş zarif duruyor bence o kocaman şeyi hiç giymek istemiyorum zaten düğünde öyle kabarık giycem nişanda da aynı kıyafetin renklisini giymek istemiyorum

X