Burun içindeki kıllar

sevgii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
39
0
merhaba arkadaşlar, benim gibi burun delikleri yukarıda olanlar ve küçük siyah kılları görünenler bunun için bi işlem uygulayanınız var mı acaba ben bunlardan çok rahatsız oluyorum 2 3 ayda bir kere ağda yaparken onlarıda alıyorum ama kesin çözüm arıyorum bilenler yardım etsin lütfen...

benimde böyle bi sorunum war,o kadar abartı olmasa da zaman zaman rahatsız ediyobenneyaptımki ama aldırmıyorum ben..

aldırmamaktan kastım ağdayla filan yani görünüşüne aldırmıyorum diilsırnaşık şey

Evet bende rahatsız oluyorum ve arada alıyorum ağda ile:çok üzgünüm:Ama çok tehlikeliymiş beyini etkiliyormuş arkadaşıma.s

ender olarak rastlansa da, sonu ölümle ya da felçle bitebilecek bir eylemdir. zira, burundaki kılcal damarların bir kısmı beyne kadar gider. çekilen kılın kökü, bu damarlardan biriyle ilintiliyse ve bu işlem sırasında damar herhangi bir şekilde zarar görürse, kıldan tüyden meseleler yüzünden ölebilirsiniz.
(hammurabi, 13.11.2004 04:06)#6282449 !?

berber gibi bir kurumundan haberi olmayan bünyenin,zaten bunu yapanın hiç bir halttan haberi yoktur ya neyse,giriştiği katletme modudur.kıllı bir burun cillop bir mezardan daha kötü olamaz kanımca.benneyaptımki

Kaynak:http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=burun+killarini+cimbizla+almak

benm de var arkadaslar bende almıyorum zaten cımbızla cekmeye kalkınca her bolgeden daha fazla acıyo ve gözlerinizi yasartıyo dokunmuyım dıyorum cok kotu gorunuyo bende kokune yakın bı yerden makasla kesıyorum ama cözümü varmı bılemıyorum goruntu acısından rahatsız oluyorum almak bencede rısklı

sırf bu bölge için bi alet var geçen bi markette görmüştüm traş makinesine benziyo fiyatıda öyle çok yüksek değil alsam mı acaba diye düşünmüştüm bi aralar en azından keserim çekmem bende riskli olduğunu biliyorum ama çokta kötü görünüyor yaa bi bayana hiç yakışmıyor.

kızlar başa bela bu kıl tüy olayı ama bence aldırmayın çünkü hem çok tehlikeli hem de aldıkça daha da çıkıyor azıyor bu kıl denen meret :eek:klava:bir kere alıştırırsanız hep alınması gerekir:1no2:

ay ewet o makineden ben bi filmde görmüştüm bi adam yapıyodu,ama biyerde rastlayamadım..açıkcası kendime de yakıştıramadım sormaya utandım:KK43:(((

Selam öncelikle benim pek öyle problemim yok ama görünürde olan ufak 2 kıl var onuda braun un silkfinish ile kesiyorum daha ii acıtmıyor . Nişanlım bana sevgililer gününde braun sac düzleştiricisi alırken sevgililer günü oldugu için çekiliş varmış ve çekilişte silkfinish cıkmış ama cok memnunum fiyatıda cok pahalı deil diye bilyorum istersen bi araştır
braun-silkfinish.jpg

X