burun estetiği sonrası şişlik..

benim henüz 1 ay olmadı daha şişlikler var tabii ama hani şu burun ucunun alt kısmı var ya, ameliyatlara dikiş atılan kısım. orası da şiş oluyor mu, benim sanki orası bantlar açıldıktan sonra düştü gibime geliyor, ya da orası şiş ise tekrar toparlar mı ki offff

burun ucunun alti yani dikis atilan yerde sisiyormu kizlar sanki benim sarkik gibi duruyor klkiklik normale dondu artik 65 gun oldu ama bu sarkikliktan dusuk gibo duruyormu boyle olupta gecen varmi birde hala top gibi
Kizlar neredeyse ayni durumdayim.. sizin msjlarinizin uzerinden aylar gecmis.. suanda duzeldi mi asagi sarkiklik durumu? Benim bide burun ucumun delikle birlestigi yerler daha sarkik duruyor.. ondan cok rahatsizim. Gecer mi sizce? Orada ödem oluyormu?

Aynı durum bende de var 1. Ayda başladı, şu an 4. Ayım. Geçecek gibi durmuyor. Bakalım...

şiş incek duzelcek deyip duruyor söylesem ne olcakki tekrardanmı yapcak sanki :)
Var misin iddiaya? Inmezse 2. Ameliyatimi bedavadan yapiyo musun doktor deseydin :) saka bi yana ben galiba ayni durumda olsam kucuk bi duzelttirme isterdim.. incek dediniz inmedi.diye..

Benim cok sis ya.. Kalin ve iri ozellikle kendim surekli foto cekiyorim uf bu ne dioyrim.. 36. Gunum umarim iner :KK43:

Kizlar bi foto atsaniz keske.o sarkik ya da sia dediginiz kismi gormek istiyorum. Benmle ayni mi acaba.. doktorum gecer merak etme dedi bana.

Arkadaslar benim moralim gnden gune epey bozuluyor.. Bosuna oldum gibime geliyo bende cok cok ufak bir fark oldu. Kendim bile zor anliyorim :KK43:

Cok fazla kuculmedi diyebilirim. Ama kuculecek onu da biliyorum. 3. Aya kadar beklememiz lazim.. yesilcay icince de daha cabuk atiliyo odemler.. hergun ic bence.

Cok fazla kuculmedi diyebilirim. Ama kuculecek onu da biliyorum. 3. Aya kadar beklememiz lazim.. yesilcay icince de daha cabuk atiliyo odemler.. hergun ic bence.
Bir diyete baslicam odem atici.. Yani amacim cabuk olmasi da degil ama sonucunda olacagini bilsem cok rahatlicam.. Baya buyuk benim... Sizin kac ay oldu

Bir diyete baslicam odem atici.. Yani amacim cabuk olmasi da degil ama sonucunda olacagini bilsem cok rahatlicam.. Baya buyuk benim... Sizin kac ay oldu
Benim 33 gun falan oldu sanirim.. dosya yukle kismindan deneseniz foto atmayi.. biraz karistirirsaniz yaparsiniz gibime geliyor.. diyet nasil?

Odem atici biseyler
Benim 33 gun falan oldu sanirim.. dosya yukle kismindan deneseniz foto atmayi.. biraz karistirirsaniz yaparsiniz gibime geliyor.. diyet nasil?
Odem atici bisi yapsam faydali olabilir diye dusundim bilemiyorum.. Benim de 37 oldu yani elbette ilk haftadan cok daha zariflesti ama daha ne kadar kuculur bilemiyorjm

X