burun estetiği sonrası şişlik..

resmen kemik ama ya nasıl gecıcek bu bılmıyorum.masaj vermedı gerek yok dedı ama canım nasıl yapmam gerektiğini yazabilir misin bana.
Baş parmaginla burnunun ucundan kaslarinin ortasina yukari dogru masaj verdi dr bir haftada gecti benim hem burnumun ustunde hemde sag tarafimda vardi ama gecti sende takma kafana fazla gecer inşallah canim..

Son düzenleme:
Canim birde yine iki bas parmaginla yukardan asagi dogru burnumun kenarlarina yanaklarima dogru masaj yapmami soylemisti.bilmem anlata bildimmi::)))

Son düzenleme:
Kizler resim anca profilime yukleye bildim burnuma bakin bakalim begenecekmisiniz??!

kremin adı ''cicabio arnica+'',markası bioderma ancak marka farkeder mi bilmiyorum başka arnica'lar da vardır elbette.sadece morluk için verildiğini sanıyordum arnicanın ancak ödem indirme özelliği de varmış arkasında da yazıyor zaten,daha sonra internetten de okudum ödemler için kullanılabileceğini.ancak morluklara etki etti mi hiç bilmiyorum çünkü morluklarımın geçmesi iki haftadan uzun sürdü hala da göz çevremde genel olarak bi koyuluk var,ama ödemlerime arnica cok iyi geldi.ama benim de şuan tüm şişliğim burnumun ucunda toplanmı ş durumda burun ucu şişliğine tam olarak etki eder mi bilmiyorum benim burun kenarlarımdan gözüme kadar olan yerdeki şişliklerime iyi geldi.

Canım çok teşekkür ederim bende o kremi aldım fakat morluk için kullanmıştım ödem için olduğunu şimdi senden öğrendim bende akşamları deneyim inşallah etki eder teşekkürler

Baş parmaginla burnunun ucundan kaslarinin ortasina yukari dogru masaj verdi dr bir haftada gecti benim hem burnumun ustunde hemde sag tarafimda vardi ama gecti sende takma kafana fazla gecer inşallah canim..

1 haftada mı canım benım 2 ay oldu gectığı falan yok bu kaldı yok geçmez bu:KK43::KK43::KK43::KK43:

2 ay da 3 ay da çok erken, maydonoz kaynatıp suyunu için veya yeşil çay için, ödemler için.

2 ay çok fazla hakkaten ya.hemen hemen şekli bellidir artık.
zaten dokununca bilirsin nerelerin şiş olduğunu yani örneğin ucuna dokununca hissetmezsin çünkü en son o kısmın şişliği geçicek ama diğer kısımların şişliğinin çoğu geçmiştir.

2 ay çok fazla hakkaten ya.hemen hemen şekli bellidir artık.
zaten dokununca bilirsin nerelerin şiş olduğunu yani örneğin ucuna dokununca hissetmezsin çünkü en son o kısmın şişliği geçicek ama diğer kısımların şişliğinin çoğu geçmiştir.

tam tersi burun ucumun şişliği ve hissisliği yok denecek kadar azaldı ama kıkırdak eklenen burun sırtı hıssız ama daha kabarık kemer alınan bölge ama elime ödem gibi değil kemik gibi sert bişey geliyo doktorumla görüştüm gülüyo ama hepsının geçeceğini söylüyo ama her geçen gün umutsuzluğum artıyo :KK43:

sorun olmadığını 3 veya 6 ayı beklememı söyledi.

Sabirla bekle ozaman canim seni iyi anliyorum gecer insallah bende cok panige kapilmistim druma surekli tlf edip soruyordum oda yetmiyodu cantami alip direk hastaneye gidiyordum oda surekli gececegini masajimi ihmal etmememi soylemisti bende aliskanlik oldu bos oturunca surekli masaj yapiyorum ve hic bise kalmadi sende asla umutsuzluga kapilma iyi düsünki iyi olsun...

Sabirla bekle ozaman canim seni iyi anliyorum gecer insallah bende cok panige kapilmistim druma surekli tlf edip soruyordum oda yetmiyodu cantami alip direk hastaneye gidiyordum oda surekli gececegini masajimi ihmal etmememi soylemisti bende aliskanlik oldu bos oturunca surekli masaj yapiyorum ve hic bise kalmadi sende asla umutsuzluga kapilma iyi düsünki iyi olsun...

profılımden bakabılırsın özellikle bir fotografta çok bariz belli çok teşekkür ederim desteğin için umarım güzel gelişmeler olur.

şuan için beklemekten başka şansın yok sürekli bakıp bakıp takıntı haline getirme.. benim bildiğim 3. ayın sonunda hemen hemen burun artık oturmuş oluyo.ama senin vücut yapın farklı belki şişlerin çok geç inecek,birde sana yapılan ameliyatla bana yapılan ameliyat arasında çok fark vardır-o nedenle de süreç farklı işler.dr.una güven rahat olmaya çalış

X