Gebeliğe Hazırlık Bursa da iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba jinemedde Murat Erdemir’i tavsiye etmem çünkü olaya ticari bakıyor ilk tüp bebek tedavisi tutmadı hemen gel ikinciyi yapalım dedi psikolojimi sormadan maddi gücüne hiç bakmıyor zaten çikolata kistim var ve tedaviye başlamadan önce hiçbir tahlil yapmadı bodoslama işe girişti 3.gün embriyosu transfer etti tutmadı sonrasında da çok ilgili olduğunu hissedemedim daha önce aynı doktora gidip 2 kez negatif sonuç alan akrabam Eurofertilde Dr.Gerçek Aydın ile hamile kaldı 39 yaşında ve şu an 2.5yaşında oğlu var.Dr. Olmayacak şey ise boşuna umut vermiyormuş. Bir hayli doktor gezdim konuştum ilk tedavi sonrası danıştım lakin hiçbiri kafama yatmadı.Çevremden duyduğum araştırdığım kadarıyla Gerçek Aydın’ı , Gürkan Uncuyu ,Sühendan Benderliyi tavsiye edebilirim bir görüşün danışın derim.Sanırım bende ikinci tedaviyi Gerçek Aydın’da başlayacağım.Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın kucaklarımızı boş bırakmasın
Art de osman bey var.Bıraz suratsız ama daha kontrolde söylüyor olur olmz.
Ben tüp bebek ıcın gıttım.Benı masadan kaldırdı.Senın normal yolla olur,tüpünde sıvı var onu aldır önce dedi.Gercekten laparoskopı oldm 5 ay sonra doğal yolla hamıle kaldım.

Merhaba bebişiniz sağlıkla doğsun inşallah, özlem hanıma gidiyorum bende. Acaba siz rahim filmi çekindiniz mi onda? Kendi mi çekiyor başka bir yere mi yönlendiriyor bilginiz var mı ?
Saolunn ,Amınn:dua:
benım hikaye bıraz uzun 3,5 sene bekledik gelmesini.Özlem hn dan önce cektırmıstm film.Hep tüpün 1i tıkalı sorun değıl dedilr bana.Meğer tüpte sıvı varmış ondan tutunamıyomus bebek.
Art de hocasi yonlendırdı benı Özlem hn sıvıyı boşalttı laparoskopıyle,5 ay sonra hamıle kaldım.
Rabbım tez zamanda tüm isteyenlere versin insallah:dua:

benım hikaye bıraz uzun 3,5 sene bekledik gelmesini.Özlem hn dan önce cektırmıstm film.Hep tüpün 1i tıkalı sorun değıl dedilr bana.Meğer tüpte sıvı varmış ondan tutunamıyomus bebek.
Art de hocasi yonlendırdı benı Özlem hn sıvıyı boşalttı laparoskopıyle,5 ay sonra hamıle kaldım.

Amiiin çok teşekkürler :KK200:

Art de osman bey var.Bıraz suratsız ama daha kontrolde söylüyor olur olmz.
Ben tüp bebek ıcın gıttım.Benı masadan kaldırdı.Senın normal yolla olur,tüpünde sıvı var onu aldır önce dedi.Gercekten laparoskopı oldm 5 ay sonra doğal yolla hamıle kaldım.
Evet Osman beyi duydum etrafımda çok suratsız ve paracı biri olduğunu duydum bu sebeple görüşmeye gitmedim.

Gercek beyle görüştüm ve bir saat tüm detaylarıyla gerseyı anlattı cok ilgili evet , jınemedde murat beyı önerdıler oda bana çk bilgili geldi ama biraz para ön planda gıbı geldı
Evet ben ilk tedavimi Murat beyde yaptırdım paracı biri ve ezbere iş yaptığını düşünüyorum tedaviye başlamadan 2 ay önceki amh değerleriyle işe girişti hiçbir şekilde tahlil istemedi tutmayınca da tekrar deneyelim dedi aynı tedaviyi tekrarlayarak eğer birşey olmuyorsa tedavi yada gidiş yönteminde birşeyleri eksik yada yanlış yaptığını düşünmesi gerekirdi kısacası aldığı paraya bakıyor ve ilaçları da üzerine kâr koyarak kendi anlaşmalı eczanesinden temin ediyorlar tanıdık eczaneden indirimle 450₺ ye temin ettiğimiz Tsh(Gonal-F) iğnesini merkezindeki anlaşmalı eczaneyle 503₺ ye satıyorlar ecza deposundan kendilerine geliş fiyatı ise 350₺ artık siz düşünün paracı mı değil mi ilaç fiyatlarıyla ilgili detaylı araştırma yaptım eğer jinemedde başlayacaksanız kesinlikle merkezin anlaşmalı olduğu eczaneden ilacı getirtelim derlerse almayın üzerine çok fazla kâr koyuyorlar , bilgili olup olmadığı ise tartışılır karar size kalmış ben gittim memnun kalmadım birdaha da asla orada tüp bebek tedavisi yaptırmam.

Merhaba bebişiniz sağlıkla doğsun inşallah, özlem hanıma gidiyorum bende. Acaba siz rahim filmi çekindiniz mi onda? Kendi mi çekiyor başka bir yere mi yönlendiriyor bilginiz var mı ?
Medicana da nigar hanım var şiddetle tabsiye ederim ben ıkı ay sonra gebe kaldım ama boş oldu ama eş problrmi vardı ondan ve hiç beklemeyın kesınlıkle rahim fılmı cektırın

Evet ben ilk tedavimi Murat beyde yaptırdım paracı biri ve ezbere iş yaptığını düşünüyorum tedaviye başlamadan 2 ay önceki amh değerleriyle işe girişti hiçbir şekilde tahlil istemedi tutmayınca da tekrar deneyelim dedi aynı tedaviyi tekrarlayarak eğer birşey olmuyorsa tedavi yada gidiş yönteminde birşeyleri eksik yada yanlış yaptığını düşünmesi gerekirdi kısacası aldığı paraya bakıyor ve ilaçları da üzerine kâr koyarak kendi anlaşmalı eczanesinden temin ediyorlar tanıdık eczaneden indirimle 450₺ ye temin ettiğimiz Tsh(Gonal-F) iğnesini merkezindeki anlaşmalı eczaneyle 503₺ ye satıyorlar ecza deposundan kendilerine geliş fiyatı ise 350₺ artık siz düşünün paracı mı değil mi ilaç fiyatlarıyla ilgili detaylı araştırma yaptım eğer jinemedde başlayacaksanız kesinlikle merkezin anlaşmalı olduğu eczaneden ilacı getirtelim derlerse almayın üzerine çok fazla kâr koyuyorlar , bilgili olup olmadığı ise tartışılır karar size kalmış ben gittim memnun kalmadım birdaha da asla orada tüp bebek tedavisi yaptırmam.
Bana 2,85 amh az dedi şok oldum normaldi oysa o yuzden paracı geldi bana ve bnde gitmeyı kesınlıkle düşünmüyorum ama embrıyo bayan çok iyi

Tüpünüzün tıkalı olup bişey olmaz dıyen özlem şengül müydü

1 dış gebelik 1 düşük yaşadım 1 senedir de gebe kalamadım. Bu ilk ayım özlem hanımda, eşim çok memnun niyeyse olumlu şeyler hissediyormuş bu doktorda :)) bir kaç ay içinde aşılamaya geçeceğiz.
Pıhtılaşmas var mı dıye baktırdınız mı

Bana 2,85 amh az dedi şok oldum normaldi oysa o yuzden paracı geldi bana ve bnde gitmeyı kesınlıkle düşünmüyorum ama embrıyo bayan çok iyi
Doğru söylüyorsunuz amh değeriniz normal embryoloğun iyi olduğunu bende düşünüyorum sizinle aynı fikirdeyim ama embryoloğun iyi olması tek başına yeterli olmuyor maalesef , doktorun tutumu hasta doktor diyaloğu doktora güvenmek ve duruma ticari bakmadığını hissettirmek çok önemli

Doğru söylüyorsunuz amh değeriniz normal embryoloğun iyi olduğunu bende düşünüyorum sizinle aynı fikirdeyim ama embryoloğun iyi olması tek başına yeterli olmuyor maalesef , doktorun tutumu hasta doktor diyaloğu doktora güvenmek ve duruma ticari bakmadığını hissettirmek çok önemli
Kesinlikle ,, oyuzden soğudum oradan şöyle iyi bi dr bursalı değilim tabsıye üzere doruk dr gizem yıldırım gıttım 1 sene eşinde de sende de sıkıntı yok dedı verdı hormon verdı de verdi hep stresten olmuyo sandım meğr eşimin hareket mırfolojı sıkıntılıymış ve bunu yeni öğrendık üroloji mete beye gittik vitamın verdı beklmekteyız degerler ılerlıyor gıbı aşılamada ıyı dr ıyı hastane labaratuar lazım bize

Kesinlikle ,, oyuzden soğudum oradan şöyle iyi bi dr bursalı değilim tabsıye üzere doruk dr gizem yıldırım gıttım 1 sene eşinde de sende de sıkıntı yok dedı verdı hormon verdı de verdi hep stresten olmuyo sandım meğr eşimin hareket mırfolojı sıkıntılıymış ve bunu yeni öğrendık üroloji mete beye gittik vitamın verdı beklmekteyız degerler ılerlıyor gıbı aşılamada ıyı dr ıyı hastane labaratuar lazım bize
Benim eşimde de morfoloji %1 aşılama yapıldı benim de amh değerim çikolata kisti nedeniyle düşük bu sebeple aşılama tutmadı sonrasında gittiğim tüp bebek uzmanları yapılan aşılamanın zaten gereksiz ve zaman kaybı olduğunu söylediler .Sizde durum farklı amh değeriniz normal aşılama ile gebelik olabilir bence doktor olarak Esentepe hastanesinde Dr. Emel Altundağ’dan memnun olan tanıdığım var ilgili titiz bir doktor olduğunu duydum yine çevremde aşılama ile ilgili iyi bir doktor tavsiyesi duyarsam sizi bilgilendiririm.

Benim eşimde de morfoloji %1 aşılama yapıldı benim de amh değerim çikolata kisti nedeniyle düşük bu sebeple aşılama tutmadı sonrasında gittiğim tüp bebek uzmanları yapılan aşılamanın zaten gereksiz ve zaman kaybı olduğunu söylediler .Sizde durum farklı amh değeriniz normal aşılama ile gebelik olabilir bence doktor olarak Esentepe hastanesinde Dr. Emel Altundağ’dan memnun olan tanıdığım var ilgili titiz bir doktor olduğunu duydum yine çevremde aşılama ile ilgili iyi bir doktor tavsiyesi duyarsam sizi bilgilendiririm.
Rabbim tez zamanda nasip eylesin size isteydn bizlere de inşAllah , çok memnun olurum tşkederim

Ve soğan kürü denediniz mi çok iyi geliyormuş kistlere bi arastırın
Evet soğan kürünü denedim uzun süredir var olan bir kist bendeki bu sebeple işe yaramıyor maalesef soğan Kürü yeni oluşan çikolata kistlerinde işe yarıyormuş , ameliyat olabilirim onda da kisti çıkarırken yumurtalara zarar verdiği için zaten az olan rezervimi düşüreceğinden doktorlar ameliyat olmadan önce tüp bebek ile hamile kalmam gerektiğini söylüyorlar

Baktırmadım, gerek görmedi kimse ama bende baktırmak istiyorum
Eğer pıhtılaşma şüphesi duyuyorsanız devlet hastanesinde herhangi bir dahiliye doktoruna bile gitseniz tam kan sayımı yaptırmasını rica etseniz sizi kan tahliline gönderir ve tam kan sayımında PLT olarak çıkan kan değeri pıhtılaşma olup olmadığını gösterir en azından pıhtılaşma olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olursunuz.

X