Gebeliğe Hazırlık Bursa da iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

maya_maya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
36
7
selamlar herkese,
daha önce jinemed hast de nuray hanıma gittim. şimdi farklı bir doktora daha gitmek istiyorum.Var mı tavsiye verebilecek olan? Burada hamile değilim kalmak istiyorum:/

Tşk ederim :)

Konuyu takipteyim :) Ben bir türlü karar veremiyorum. Suat hazer Murat erdemir gürkan uncu şahin zeteroğlu gerçek aydın orhan orhan vs vs bu isimler iyi sanırım araştırmalarıma göre amma velakin şimdilik hem tüp bebek uzmanlarını düşünmüyorum hemde çalışıyorum yoğun doktorlara randevu alıp kendimi de ayarlamam çok zor.

Aldığım tavsiyelerde ise ;
Mümin aylin karahasan çifti için iyi diyorlar, Naile gökçe akagündüz varmış bir de o da iyiymiş.

En son olarak pembe mavide ismail küçükerdoğanı önerdiler. Bende onu düşünüyorum . Ya da nevin özsaraç hala kararsızım:işsiz:

Şimdiye kadar yuliya doster ve müzeyyen uyanıka gittim. Yuliya doster pek tavsiye edemeyeceğim herkesin hemen teşhis koyduğu kistime kanser muamelesi yapıp 3 ay uzatttı işimi. Müzeyyen hanım çok tatlı ama hamileymiş izine ayrılırsa yarıda kalmak istemedim.

Benden bu kadar:KK48:

Konuyu takipteyim :) Ben bir türlü karar veremiyorum. Suat hazer Murat erdemir gürkan uncu şahin zeteroğlu gerçek aydın orhan orhan vs vs bu isimler iyi sanırım araştırmalarıma göre amma velakin şimdilik hem tüp bebek uzmanlarını düşünmüyorum hemde çalışıyorum yoğun doktorlara randevu alıp kendimi de ayarlamam çok zor.

Mümin aylin karahasan çifti için iyi diyorlar, Naile gökçe akagündüz varmış bir de o da iyiymiş.

En son olarak pembe mavide ismail küçükerdoğanı önerdiler. Bende onu düşünüyorum . Ya da nevin özsaraç hala kararsızım:işsiz:

Şimdiye kadar yuliya doster ve müzeyyen uyanıka gittim. Yuliya doster pek tavsiye edemeyeceğim herkesin hemen teşhis koyduğu kistime kanser muamelesi yapıp 3 ay uzatttı işimi. Müzeyyen hanım çok tatlı ama hamileymiş izine ayrılırsa yarıda kalmak istemedim.

teşekkür ederim canım :) pembe mavideki ismail beyi ben de duydum. diğer saydığın isimleri hiç bilmiyorum:oops: bakalım başka öneriler çıkacak mı :KK52:

Ben Jale gürlüler diyorum .Tabii kişilerin beklentileri farklı olduğu için bana iyi gelen başkasına iyi gelmeyebiliyor. Umarım sizi anlayan ve sorunlarınıza doğru teşhis koyan doktorla bir an önce karşılaşırsınız. Gebelik döneminde bu çok çok önemli. Doktorun yaklaşımı çok etkiliyor psikolojik olarak:KK73:

Ben Jale gürlüler diyorum .Tabii kişilerin beklentileri farklı olduğu için bana iyi gelen başkasına iyi gelmeyebiliyor. Umarım sizi anlayan ve sorunlarınıza doğru teşhis koyan doktorla bir an önce karşılaşırsınız. Gebelik döneminde bu çok çok önemli. Doktorun yaklaşımı çok etkiliyor psikolojik olarak:KK73:

kesinlikle çok önemli haklısın :/ yani anlayışlı olsun, açıklayıcı olsun, ilgilensin başka ne isteyebiliriz ki :oops: zaten hassas bi süreçten geçiyoruz :/ hayırlısı olsun bakalım. tşkler cvp için arkadaşım :KK25:

selamlar herkese,
daha önce jinemed hast de nuray hanıma gittim. şimdi farklı bir doktora daha gitmek istiyorum.Var mı tavsiye verebilecek olan? Burada hamile değilim kalmak istiyorum:/

Tşk ederim :)
Ben şuan 4 aylık hamileyim çekirge doruk Hatice Taşlı ya gidiyorum tavsiye ederim canım

Bir de pınar türk varmış şevket yılmazda. Devlet düşünüyorsanız deneyebilirsiniz. Doktorların tavsiye ettiği isimlerden biriydi.

Medikabil hastanesinde oktay altun var kesinlikle 10 numara. Hekim olarak da insan olarak da. Her gittiğimde bu ay şunlar olabilir diye sayıyordu adam. Hatta googleden biraz araştırırsanız tv programlarında ki konuşmalarını falan bulabilirsiniz. Ama hastanede tamamen özel.

Merhabalar hangi doktorda karar kıldınız acaba?

Merhabalar hangi doktorda karar kıldınız acaba?

Bu yazdıklarımın hiçbirine gitmedim, ani bir kararla Volkan aksakallı dan randevu alıp gittim. Genel davranışdan da gayet memnun kaldım. Gittiğim her doktor akışına bırak vs derken, en azından psikolojimin nasıl olduğunu be akışına bırakamadığımı anladı. Şimdilik tahlil sonuçlarını bekliyorum duruma göre yol haritası çizecek. Bakalım hayırlısıyla gönlümüze göre olur inşallah

Doruk suhendan benderliyi de tavsiye ederim işinin çok uzmanı biri sadece sözünü dinlemen gerek okadar ben jimer nuray sözeri ye gidiyordum çok da memnunum kendisinden

Doruk suhendan benderliyi de tavsiye ederim işinin çok uzmanı biri sadece sözünü dinlemen gerek okadar ben jimer nuray sözeri ye gidiyordum çok da memnunum kendisinden
çok duydum bu doktorun ismini peki Güleryüzlü mü

Suhendan hanım biraz ciddi bi doktor ama risk almıyor her önlemi önceden alan titiz bi doktor kilo konusunda takık biraz kilonuz varsa ver diycektir ilk etapta ... Nuray hanımın insanlığını yaklaşımını güleryüzünü daha çok sevdiğim için ona gitmiştim ben özel hastane ama para için gereksiz işlemler yaptıran bi doktor değil sorunlu gebeliklerde de uZmanmış

Konu eski sayılır ama bende doktor tavsiyesi istiyorum yeni bilgi sahibi arkadaşlar varsa yazabilir misiniz ?

X