Gebeliğe Hazırlık Bursa da iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kesinlikle doc. Dr. Muzaffer temuru tavsiye ederim bursada gitmediğim doktor kalmadı acıbadem devlet hastanesinden beter saatlerce sıra bekleyip yorgun argın doktorun dosyanıza bakmadan ve dosyanıza not almadan her gittiğinizde ne için geldiniz diye soruyo berbat bir durum aylarca boşa kürek salladık sonuca varamadık yine acıbademde başka bi doktora göründüm yine randevu saatim geçti ve yolda yakaladım doktoru benim randevu saatim geçti dedim ben doğuma gidiyorum dedi ısrarım üzererine 5 dk muayene etti ve o 5 dkya 300 tl para ödedim jinemed para tuzağı murat erdemir paranız varsa direk tüp bebek yoksa umutsuz konuşmalar ama doktorumu buldum çok şükür tanr tane tek tek anlatan doktor muzaffer temur ve tedavi planını beraber yürüttük ne zaman arasam msj atsam anında dönüo hastasını sahiplenio ve ilgili bilgili doktor memnun kaldım kafamdaki tüm soruları sordum tavsiye ederim
Merhaba Muzaffer Bey tedavisi ile mi hamile kaldınız acaba

Merhaba jinemedde Murat Erdemir’i tavsiye etmem çünkü olaya ticari bakıyor ilk tüp bebek tedavisi tutmadı hemen gel ikinciyi yapalım dedi psikolojimi sormadan maddi gücüne hiç bakmıyor zaten çikolata kistim var ve tedaviye başlamadan önce hiçbir tahlil yapmadı bodoslama işe girişti 3.gün embriyosu transfer etti tutmadı sonrasında da çok ilgili olduğunu hissedemedim daha önce aynı doktora gidip 2 kez negatif sonuç alan akrabam Eurofertilde Dr.Gerçek Aydın ile hamile kaldı 39 yaşında ve şu an 2.5yaşında oğlu var.Dr. Olmayacak şey ise boşuna umut vermiyormuş. Bir hayli doktor gezdim konuştum ilk tedavi sonrası danıştım lakin hiçbiri kafama yatmadı.Çevremden duyduğum araştırdığım kadarıyla Gerçek Aydın’ı , Gürkan Uncuyu ,Sühendan Benderliyi tavsiye edebilirim bir görüşün danışın derim.Sanırım bende ikinci tedaviyi Gerçek Aydın’da başlayacağım.Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın kucaklarımızı boş bırakmasın
Merhaba. Üstünden çok zaman geçmiş ama inşallah görür ve cevaplarsınız 😊 uzun süredir araştırma yapıyorum gerçek bey hakkında görüşmeyede gttim konuşmaları tavrı içime sindi açıkçadı. Siz memnun kaldınız mı nasıl sonuçlandı. İnşallah bebeğiniz kocaman olmuştur bile 🙏

X