Piercing, Hızma Burnumu deldirdim yardmc olabilecekler var m?

Evet takmayınca hemen kapanıyor. Ben 1 sene kullandım sıkıldım bıraktım kullanmayı. Hevesimi aldım bidahada deldireceğimi hiç sanmıyorum zemuszemus

tabancayla delmediler pierce yaptilar aslinda igneyle filan daha sterilmis 12.50 euro da piercingi delindik sonra geciriyolar, tabancayla delen pek yer kalmamis, bi yer var ora da 20 euroya deliyor hizma icinde, o 5 euroluk yer bulsam bidaha deldiririm:nazar:

atla gel benim bu tarafa burda deldirelim bebisim kaydirigubbakcemile3

Evet takmayınca hemen kapanıyor. Ben 1 sene kullandım sıkıldım bıraktım kullanmayı. Hevesimi aldım bidahada deldireceğimi hiç sanmıyorum zemuszemus

Ben bıraktıktan sonra bide tuttum kendim iğneyle deldim kaydirigubbakcemile3 ve şimdi kullanmaya devam ediyorum

elleme hemen kapanıyor benim bi gecede kapanmıştı
sonra tekrar delirdim gene aynısı olmuştu 1-2 hafta şiş gibi hissedersin sonra normale dönüyor
ayrıca iz konusunda endişelenme ben 3 kez deliren biri olarak sölüyorum hiç belli değil :)

içim rahatladı biraz çıkartıp çıkartıp bakıyorum izine şişliğine ama şişmiş yani en kısa zamanda iner şişi inşallah

Canım ben de deldirmekte çok tereddüt ettim eczaneye gittim ve ordakiler çok yardımcı oldu evet delindiği ilk günler çok az da olsa zorluk yaşadım ben 1. haftada çıkarttım ve kendi dışarıdan satın aldığımı taktım ama ucu top olanlardan kullanıyorum ben çünkü diğerlerinde düşme çıkma gibi problemler oluyor.Aldığın hızmaları da kolonya gibi şeylerle sil öncelikle ve burnuna bepanten sür takmadan önce ben her takmadan önce o kremi sürüyorum ve hijyenik tutmaya çalış canım zannedersem daha 8.günün falan biraz dikkatli ol sonra 1 aydan sonra o orda var mı yok mu hissetmiyosun bileeee :):teytey:

Canım ben de deldirmekte çok tereddüt ettim eczaneye gittim ve ordakiler çok yardımcı oldu evet delindiği ilk günler çok az da olsa zorluk yaşadım ben 1. haftada çıkarttım ve kendi dışarıdan satın aldığımı taktım ama ucu top olanlardan kullanıyorum ben çünkü diğerlerinde düşme çıkma gibi problemler oluyor.Aldığın hızmaları da kolonya gibi şeylerle sil öncelikle ve burnuna bepanten sür takmadan önce ben her takmadan önce o kremi sürüyorum ve hijyenik tutmaya çalış canım zannedersem daha 8.günün falan biraz dikkatli ol sonra 1 aydan sonra o orda var mı yok mu hissetmiyosun bileeee :):teytey:

ben şu anda varlığını yokluğunu hissetmiyorum aslındada diğer değiştirdiğim hızmaların ucu topluydu kaybettim 3-4 tane :dance: düz olanlardan alıym dedim çok kötü habire çıkıyor akşam bi yatıyorum sabah bul bulabilirsen :teytey: burnumun arkası kapanmış sanırım :kızgın:

tatlım çok yavaş bir şekilde iç kısmına da parmağını koyarak kendin değilinin ucunu bulabilirsin ya da deldirdiğin yere git tekrar hayatım

tatlım çok yavaş bir şekilde iç kısmına da parmağını koyarak kendin değilinin ucunu bulabilirsin ya da deldirdiğin yere git tekrar hayatım

denedim hızma takıldıda arkadan ucu çıkmadı deliğin yerinden emin olamadımda :teytey:

ben 2 ay çektim çıkarıp takarken acısını ama şimdi bişi hissetmiyorum cnm

mrb arkadaşlar bende burnumu delidireli 15 gün oldu fakat hala çıkarıp takarken kanıyor sizinde kanıormu?birde bgn sadece 5 dk hızmayı temizliim die çıkardım hemen arkası kapanmış yavaşca açtırdım sizdede böyle sorunlar oluyormu?ben hergün çıkarıp temizliorum kolonyayla hızmamı çünkü.

bende deldirdim ve bir süre kullandım kızlar sonrada çıkardım çünkü uyurken yada yüzünüzü havluya silerken bile zorluk yaşanıyor..ilk deldiklerinde taktıkları küpe malesef çok iri oluyor ama çıkardığınızdada delik kapanıyor hatta hafif bir morluk kalmıştı bende artık takmıyorum..bu arada kanaması normla değildir canım bepanten kremle sürekli bende bakım yapıyordum ama deldirirken ve bakım yaparken hiç kanama yaşamadım..opuyorumnanaktan

mrb arkadaşlar bende burnumu delidireli 15 gün oldu fakat hala çıkarıp takarken kanıyor sizinde kanıormu?birde bgn sadece 5 dk hızmayı temizliim die çıkardım hemen arkası kapanmış yavaşca açtırdım sizdede böyle sorunlar oluyormu?ben hergün çıkarıp temizliorum kolonyayla hızmamı çünkü.

bende temizliyorum çok sık pek kanama olmuyor ama delikte kırmızı duruyor o kadarıda normal herlde çıkarttığımda hiç belli olmuyor zaten benimde arkası kapandı açamadım malesef azıcık kesip takıyorum hızmamı mecburen ilk taktıkları hızmayı 3 günden erken çıkarttıysan kanaması normal ama 3 gün durduysa çok kanıyorsa normal bi durum değil tabi

bende temizliyorum çok sık pek kanama olmuyor ama delikte kırmızı duruyor o kadarıda normal herlde çıkarttığımda hiç belli olmuyor zaten benimde arkası kapandı açamadım malesef azıcık kesip takıyorum hızmamı mecburen ilk taktıkları hızmayı 3 günden erken çıkarttıysan kanaması normal ama 3 gün durduysa çok kanıyorsa normal bi durum değil tabi

Hızmanın ucundaki top olan kısmını mı kesiyosun??
Ben ucunu törpülüyorum bence öyle bi dene hem kısaltmış olmazsın hemde çok rahat giriyo hiçte acımıyo ..

Hızmanın ucundaki top olan kısmını mı kesiyosun??
Ben ucunu törpülüyorum bence öyle bi dene hem kısaltmış olmazsın hemde çok rahat giriyo hiçte acımıyo ..

ben kısalsın diye yapıyorum zaten arkası kapalı ne yaptıysam açamadım fazlasınada cesaret edemedim burnumu deldirdiğim yerede gtmeye üşendim şakkıdı yakın olmasına rağmen aman yaa napıyım arksıda kapalı kalsın :KK70:

ilk hızmamı 2.gün akşamına çıkardım ben.ztn cildim hassa biraz oyüzden sanırım kanamasıda 2 kere havluya takıldı ondan sonra içten yara oldu sanırım ogünden sonra zorlayınca kanıyor malesef.çıkarınca 5 dk da delik kapanıyor malesef

ben kısalsın diye yapıyorum zaten arkası kapalı ne yaptıysam açamadım fazlasınada cesaret edemedim burnumu deldirdiğim yerede gtmeye üşendim şakkıdı yakın olmasına rağmen aman yaa napıyım arksıda kapalı kalsın :KK70:

Hımm ama kısaltınca dikkat et çıkmasın bide=)) iğneyle fln delsene ben öle yapmıştım 1 seneye yakın takmadım sonra tekrar anneme deldirdim iğneyle acıdı ama şuan iyi.. iyiki tekrar delmişim=)

cnm keşke oyanamasaydın ılk taktıkları hızma zaten kaba ve kalın bişe delik acılsın dıe.ben 1 hafta acımasına agır gelmesıne ragmen cıkarmadım.kanmalar normal.hızmanı dayanıp dıbe ıttırırsen acabılırsın.kendın delme sakın en azından iğneyle deneme burun cok cabuk mıkrop kapıyor.

Bende deldirdiğim ilk günü yüzümü yıkarken taktıkları büyük küpeyi düşürdüm.Sonra mecburen hızmayı taktım .ama çektiğimi bi ben bilirim.Bi kaç ay kullandım sonra kapanması için çıkardım şimdi yok.Çektiğim sıkıntılara değmezmiş :)

X