Piercing, Hızma Burnumu deldirdim yardmc olabilecekler var m?

pln=)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
222
1
geçen günlerde burnumu deldirdim 2. gün deldikleri ilk küpe kalın deliği büyük olursa diye korkup başka bir hızma taktım kremle falan bakıyorum ama bir süre takıp sonra çıkartsam delik kapanır mı? deldirdiğim yerde çok kısa sürede o delik kapanıyor dediler ve burnunu deldirip kapatanlar tecrübelerini yazabilirler mi?

kesınlıkle hemen kapanır sakın cıkarma
ben deldırdım o gece uyurken burnumdan cıkmıs yarın sabah kalktıgımda kapanmıstı
sonra gıttım aynı yerı tekrar ustunden deldırdım hıc acımadı
aradan 15 gun gectı cenazemız vardı dıye cıkardım 1 gun takmadım ve kapandı malesef

kesınlıkle hemen kapanır sakın cıkarma
ben deldırdım o gece uyurken burnumdan cıkmıs yarın sabah kalktıgımda kapanmıstı
sonra gıttım aynı yerı tekrar ustunden deldırdım hıc acımadı
aradan 15 gun gectı cenazemız vardı dıye cıkardım 1 gun takmadım ve kapandı malesef

cevap yazdığın için çok teşekkür ederim peki deliği ne kadar belli kapanmasına rağmen?

cevap yazdığın için çok teşekkür ederim peki deliği ne kadar belli kapanmasına rağmen?

hıc bellı degıl cok haıften bır nokta var burnunun dıbıne gırersen ancak görursun ben dogumdan sonra tekrar deldırecegım oyuzden pek öenmsemıyorumzemuszemusopuyorumnanaktan

Ben iki kez deldirdim toplam 60 euro verdim cikarinca malesef kapandi olan 60 eurocuguma oldu:bbo:

Hemen kapanıyor canım sakın çıkartma..
Bana kalırsa yerin oturması geçmesi için 1 ay kalması lazım ilk hızmanın..
Burnumu 2 kez deldirdim bu arada..
ılk hızmayı 1 hafta sonra sıkılıp başka hızma takmak için çıkardım sonra kendi hızmamı takamamıştım..

deldırdıgım gun cıkardım hem cok buyuktu cırkın duruyodu hemde gumus yada altın olmayan seyler bende alerjı yapıyo hemen anında gıttım gumus alıp taktım:nazar:

bende hemen çıkartıcaktımda kanar çıkartma dedi delen kişi bende korktum ellemiyim bir iki gün dursun dedim bugün yenisini taktım bende

Hemen kapanıyor canım sakın çıkartma..
Bana kalırsa yerin oturması geçmesi için 1 ay kalması lazım ilk hızmanın..
Burnumu 2 kez deldirdim bu arada..
İlk hızmayı 1 hafta sonra sıkılıp başka hızma takmak için çıkardım sonra kendi hızmamı takamamıştım..

bende şöyle bir ay falan bir dursunda ondan sonra istemezsem kapatırım diye düşündüm zaten burnum şişti biraz sinir oldumsenağlama

burnunuzu deldirdiğinizde hafif bir şişme olmuşmuydu? gerçi burun zedeleniyor o kadar normal ama ne kadar zamanda geçer acaba diyede düşünmüyo değilim

geçen günlerde burnumu deldirdim 2. gün deldikleri ilk küpe kalın deliği büyük olursa diye korkup başka bir hızma taktım kremle falan bakıyorum ama bir süre takıp sonra çıkartsam delik kapanır mı? deldirdiğim yerde çok kısa sürede o delik kapanıyor dediler ve burnunu deldirip kapatanlar tecrübelerini yazabilirler mi?

İlk deldirdiğin küpe en az 1 hafta kalması gerekiyo burnunda.. Sakin çıkarma çok çabuk kapanıyor çünkü..
Bende çıkarmıştım sonra uzuuuun bi süre takmadım ama izi hala duruyodu azıcık.. Sonra bir gün kafama esti ve kendim tekrar iğneyle deldim biraz acıdı ama değdi=)
Ha bide bence krem yerine özel temizleyiciler var veya alkolle falan temizle derim ben..

İlk deldirdiğin küpe en az 1 hafta kalması gerekiyo burnunda.. Sakin çıkarma çok çabuk kapanıyor çünkü..
Bende çıkarmıştım sonra uzuuuun bi süre takmadım ama izi hala duruyodu azıcık.. Sonra bir gün kafama esti ve kendim tekrar iğneyle deldim biraz acıdı ama değdi=)
Ha bide bence krem yerine özel temizleyiciler var veya alkolle falan temizle derim ben..

hızmayı alkol kolonya falan gibi şeylerle temizleyerek taktım zaten ama deldirdiğim yerde bepantene gibi krem merhem vs sürmemi söylediler o yüzden krem kullanmıştım

Yuuh 60 mı :1shok: benim bildiğim artık 5 euroya bile deliyolar

tabancayla delmediler pierce yaptilar aslinda igneyle filan daha sterilmis 12.50 euro da piercingi delindik sonra geciriyolar, tabancayla delen pek yer kalmamis, bi yer var ora da 20 euroya deliyor hizma icinde, o 5 euroluk yer bulsam bidaha deldiririm:nazar:

tabancayla mı yoksa piercing yoluylamı deldirmiştiniz

piercing cnm igneyle filan cok kanamisti ilkinde acemi birine denk geldi,
ikincisinde fazla kanama olmadi ama yapim itibariyle yara cok gec iyilesti, kizardi, su topladi, iltihap aldi cikarincada malesef kapandi.

tabancayla delmediler pierce yaptilar aslinda igneyle filan daha sterilmis 12.50 euro da piercingi delindik sonra geciriyolar, tabancayla delen pek yer kalmamis, bi yer var ora da 20 euroya deliyor hizma icinde, o 5 euroluk yer bulsam bidaha deldiririm:nazar:

Tabancayla zaten pek iyi değil.. Ama bende tabancayla deldirmiştim benimkini 10 euroya.. Ama arkadaşlar var 5 euroya falan deldiren ondan şaşırdım CADIARZU

elleme hemen kapanıyor benim bi gecede kapanmıştı
sonra tekrar delirdim gene aynısı olmuştu 1-2 hafta şiş gibi hissedersin sonra normale dönüyor
ayrıca iz konusunda endişelenme ben 3 kez deliren biri olarak sölüyorum hiç belli değil :)

X