Piercing, Hızma Burnumu deldirdim yardmc olabilecekler var m?

Hımm ama kısaltınca dikkat et çıkmasın bide=)) iğneyle fln delsene ben öle yapmıştım 1 seneye yakın takmadım sonra tekrar anneme deldirdim iğneyle acıdı ama şuan iyi.. iyiki tekrar delmişim=)

zaten o çıkıyo ben ittiriyorum o çıkıyo ben ittiriyorum kaydirigubbakcemile2 alıştı artık çıkmıyo o kadar :dance: iğneyle delebileceğimi hiç sanmıyorum seninki iyi cesaretmiş yani :)

zaten o çıkıyo ben ittiriyorum o çıkıyo ben ittiriyorum kaydirigubbakcemile2 alıştı artık çıkmıyo o kadar :dance: iğneyle delebileceğimi hiç sanmıyorum seninki iyi cesaretmiş yani :)

Hıı aman iyi ozaman=))
Yaa ne cesaret bide gel bana sor sırnaşık şey önce arkadaş uğraştı olmadı baya acıdı bırak dedim pes ediyorum=))
Ama takmıştım kafama anneme söyledim oda sağolsun halletti acıdı biraz ama iyi oldu.. artık acımıyoda hiç bidahada çıkarmammm kaydirigubbakcemile3

benımde gece dustu ve sabah kapanmıstı hızma delıgı sonra tekrar deldım zorlaa

ben iki kez sol tarafı deldirdim şimdi sağ tarafımda var...hızmayı çok seviyorum ve o olmayınca sanki birşey eksik yaklaşık 4-5 yıldırda kullanıyorum...seninkide hayırlı olsun canım opuyorumnanaktan

Kızlar bende bugün deldirdim bu kocaman kupeyi taktı iğrenç duruyor . Ne zman cikartmam lazım bunu ?
Acil yardım edin yaaa

hıc bellı degıl cok haıften bır nokta var burnunun dıbıne gırersen ancak görursun ben dogumdan sonra tekrar deldırecegım oyuzden pek öenmsemıyorumzemuszemusopuyorumnanaktan
Ya ben de deldirdim ama benim ilk taktiklari hizma dustu kayip oldu simdi altin hizmami taktim ama korkuyorum bisey olurmu acaba ??

geçen günlerde burnumu deldirdim 2. gün deldikleri ilk küpe kalın deliği büyük olursa diye korkup başka bir hızma taktım kremle falan bakıyorum ama bir süre takıp sonra çıkartsam delik kapanır mı? deldirdiğim yerde çok kısa sürede o delik kapanıyor dediler ve burnunu deldirip kapatanlar tecrübelerini yazabilirler mi?
Ben deldirene kadar öldüm resmen ama halla agriyor ve ilk hizmam dustu bende bu gun altin hkzma aldim taktim ama delik buyuk hizma kucuk duser diye korkuyorum lutfen acik cevao berirseniz sevinirim :':-)'(

Kizlar ben de dun deldirdim. Hic kanama flan olmadi. Siskinlik de yok. Hic de krem surmedim henuz. İlk takilan buyuk hizma var hala burnumda su anda ama. Babam hic sevmez bole seyleri. Simdi bayramda gdince cikartip bayramdan sonra gumus hizma takayim diyordum ama kapanir ki dort gunde. İlk bi haftailk takilan hizmayla dolansam bile ??

kesınlıkle hemen kapanır sakın cıkarma
ben deldırdım o gece uyurken burnumdan cıkmıs yarın sabah kalktıgımda kapanmıstı
sonra gıttım aynı yerı tekrar ustunden deldırdım hıc acımadı
aradan 15 gun gectı cenazemız vardı dıye cıkardım 1 gun takmadım ve kapandı malesef
Ben deldirdim çok olmadı 1 2 gün oldu çıkartmak istiyorum kullanmak istemiyorum bazı şeylerden dolayı korkup burnumun üstün de iz kalması. Böyle bir durum olur mu ya belli olur mu yoksa komple kapanır mı yardımcı olur musunuz

X