Gebeliğe Hazırlık Burdan konusalım mı kızlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok güzel iyi yaptın çalışmaya basla önümüzdeki 3 gün de önemli 24 36 saat içinde yumurta salıncak insallah döllenir 🤗🤲🙏
Bugün 36.saatim hala çatlamamış. Bugün başlayıp gün aşırı değerlendiricektik kiiiiii kocam sağolsun hasta uyuyor😒 yarın çarşamba değerlendirip perşembe ara veririm cuma son kez yapar bitiririm🤲🌺

Cıkmaz yanlıs cıkmıs baya gectiyse cıkar tsbi niye cıkmasın bi doktora gözük mutlaka demek istedim 20 gün de iyi bi gecikme test yapsana yada direk kan da baktır
ilişkiden sonraki 7. 8. ve 9.gün ben yerleşme gördüm. 10. gün kan verdim negatifti. İnternette yerleşmeden 5 6 gün sonra kanda çıkar yazdığı için 1 hafta daha bekledim. 14ünde kan verdim yine negatif. adetim zaten 2 3 ayda bir geliyor benim o yüzden garipsemiyorum :/ bilemedim yani hamile değilsem o kan neydi ? hiç öyle bi kanama olmadı baya yerleşme gibi leke leke geldi 3 gün geldi koyu boz kahverengiydi... Hamileysem de neden çıkmadı naz mı yapıyor :KK70: ama alt karnım değişik bi ağrı gibi oluyor bastırınca, bi de yerleşme kanaması olması var gibi hissediyorum ama çıkmıyor çözemedim ya nasip :KK43:

ilişkiden sonraki 7. 8. ve 9.gün ben yerleşme gördüm. 10. gün kan verdim negatifti. İnternette yerleşmeden 5 6 gün sonra kanda çıkar yazdığı için 1 hafta daha bekledim. 14ünde kan verdim yine negatif. adetim zaten 2 3 ayda bir geliyor benim o yüzden garipsemiyorum :/ bilemedim yani hamile değilsem o kan neydi ? hiç öyle bi kanama olmadı baya yerleşme gibi leke leke geldi 3 gün geldi koyu boz kahverengiydi... Hamileysem de neden çıkmadı naz mı yapıyor :KK70: ama alt karnım değişik bi ağrı gibi oluyor bastırınca, bi de yerleşme kanaması olması var gibi hissediyorum ama çıkmıyor çözemedim ya nasip :KK43:
Canim benim seni cok iyi anliyorum. Benimde 6 gun gecikti ilk defa. Bugun cok az leke geliyor ama agrim yok. Herhalde adet ama umut iste belki yerlesmedir diye dusunuyor insan.

Troidin yüksek normal deseler de 2.5 altın diyolar gebelik için benim de 4.8 mi ne çıktı kullanıyorum suan da 50 mg bi daha baktıramadım ama dusmüştür
Benim de tsh 4.82 çıktı, gebelik deniyorum ne zamandır olmuyor. Tsh gebe kalmaya engel olur mu?

Benim de tsh 4.82 çıktı, gebelik deniyorum ne zamandır olmuyor. Tsh gebe kalmaya engel olur mu?
Yok canım benim ilk oglumda da 7 küstürdü engel değil kalıyorsun ama eutrox kullanman gerekiyo gebelik boyunca endokrine git ilaç baslansın suan 34 haftalık ikinci ogluma gebeyim yine ilaç kullanıyorum eutrox 50 mg

Yok canım benim ilk oglumda da 7 küstürdü engel değil kalıyorsun ama eutrox kullanman gerekiyo gebelik boyunca endokrine git ilaç baslansın suan 34 haftalık ikinci ogluma gebeyim yine ilaç kullanıyorum eutrox 50 mg
Ben gebe kalamayınca, sonuç da böyle çıkınca tsh dendir diye düşünmüştüm. Teşekkür ederim.

Ben gebe kalamayınca, sonuç da böyle çıkınca tsh dendir diye düşünmüştüm. Teşekkür ederim.
İnsallah en kısa zaman da kalırsın endokrin e git 25 mg ile baslarlar 2.5 ve altı öneriliyor kalırsın vaktini bekliyo nasip her sey ama kafaya takma insallah en kısa zaman da müjdeli haberleri alırsın 🙏

X