Gebeliğe Hazırlık Burdan konusalım mı kızlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba femara kullandim cumartesi kontrolum vardi 21mm olmus catlamak uzere dedi doktor cuma ve cumartesi iliski oldu. Doktor cumartesi ve pazari degelendir dedi . Ama bn sdce cumartesiyi degerlendirdim. Bir hafta gecti beyaz krem gibi akintim geliyor. Sizce olma ihtimali nedir

Kızlar maalesef
Canını sıkma adetin gelmedi gelene kadar bekle bakalım pes etmek yok
Kizlar merhaba femara kullandim cumartesi kontrolum vardi 21mm olmus catlamak uzere dedi doktor cuma ve cumartesi iliski oldu. Doktor cumartesi ve pazari degelendir dedi . Ama bn sdce cumartesiyi degerlendirdim. Bir hafta gecti beyaz krem gibi akintim geliyor. Sizce olma ihtimali nedir
İhtimal her zaman var canım umarım olmustur 🤗🤲🙏

Kızlar merhaba nasılsınız. Bugün dr a gittim sağ yumurtalığım 18mm olmuş çatlatma iğnesi verdi 1gün arayla 1hafta boyunca ilişki önerdi😊

merhaba hanımlar ben 4 yıldır çocuk istiyorum fakat pcosluyum. aşılama başlayacaktı ama yerleşme kanaması gibi bişey oldum adetim zaten düzensiz 1inde gelmesi lazımdı takvime göre gelmedi arada kasık ağrısı oluyor çok minik. Yerleşme kanaması bitince kan verdim negatif 2 hafta bekledim 2. hafta başı yine verdim yine negatif niye böyle anlamadım geç döllenme olmuş olabilir mi acaba süt kesiği gibi akıntılar oluyor başka bir belirti de yok :KK43:

Yine ben geldim OKYANUS 💓
Sen hamile kalmissin sanirim. ALLAHIM BAGISLASIN
benim adetim 4 gun gecikti vveyine husranla karşılaşırım diye test yapamiyorumm😶

İnşallah canım yaa bu sabah 11 gibi iğnemi yaptım bu hafta full değerlendiricem. Yanlış bakmadıysam rahim kalınlığı da 8mm iyimi kötü mü bilmiyorum
İyi canım kalınlaşır o daha insallah kalırsın hayırlı haberlerini bekliyorum 🙏

Yine ben geldim OKYANUS 💓
Sen hamile kalmissin sanirim. ALLAHIM BAGISLASIN
benim adetim 4 gun gecikti vveyine husranla karşılaşırım diye test yapamiyorumm😶
Hosgeldin canım cok sukur yarın 8 haftayı dolduruyorum Allah'ın izniyle 🙏🧿🙏🤲 amin canım cümlemizin evladını Allah bagıslasın bak bak artık gecmiş günün sürekli aynı sey olcak değil hayırlı haberle gel ❤️🙏

merhaba hanımlar ben 4 yıldır çocuk istiyorum fakat pcosluyum. aşılama başlayacaktı ama yerleşme kanaması gibi bişey oldum adetim zaten düzensiz 1inde gelmesi lazımdı takvime göre gelmedi arada kasık ağrısı oluyor çok minik. Yerleşme kanaması bitince kan verdim negatif 2 hafta bekledim 2. hafta başı yine verdim yine negatif niye böyle anlamadım geç döllenme olmuş olabilir mi acaba süt kesiği gibi akıntılar oluyor başka bir belirti de yok :KK43:
Kan da cıkmadıysa daha adet günün de baya gectiyse cıkmaz canım bi doktora gozuk mutlaka 🙏

Hosgeldin canım cok sukur yarın 8 haftayı dolduruyorum Allah'ın izniyle 🙏🧿🙏🤲 amin canım cümlemizin evladını Allah bagıslasın bak bak artık gecmiş günün sürekli aynı sey olcak değil hayırlı haberle gel ❤️🙏
Erken mi yaptim acaba testi. Ilk defa hic adet belirtim yok. Ama cizgide yok

Eklentiler

• 20220321_140027.jpg
    20220321_140027.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 19
ben şubat ayına doğru kaydım büyük ihtimal bu sabah test yaptım tertemiz yarında bat günüm zaten :olamaz:bu ay resmen gebelik belirtileri verdim ama iyi ki kaptırmamışım kendimi . bakalım salıdan itibaren petekköy den sipariş verdiğim bal karışımını deneyeceğiz eşimle hiç polen arı sütü propolis karışımı kullanmamıştık sonuç ne olacak bakalım
Canım nasıl sonuç aldın ?

Neden çıkmaz kiii kaldıysa çıkması lazım değil mi adetim düzensiz zaten takvime göre 20.gün gecikti ama bana göre normal 😂
Cıkmaz yanlıs cıkmıs baya gectiyse cıkar tsbi niye cıkmasın bi doktora gözük mutlaka demek istedim 20 gün de iyi bi gecikme test yapsana yada direk kan da baktır

OKYANUS302 OKYANUS302 kuzum sengedin aklıma, şu piki bi görememiştim demek ki ilaçla oluyormuş:) 4 tane ovu testim kalmış ilkini bugün yaptım😊

Eklentiler

• IMG_20220321_225347.jpg
    IMG_20220321_225347.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 15
X