Düğün Bunsite igrenc bir site

Annenin çocuğa bakması ne zamandan beri "çekmek" oldu ki?
Baba daha iyi bakıyor,daha ilgili diye çocuğunu babaya gönül rahatlığıyla bırakanları anlarım. Babam da bize paşalar gibi bakardı ,yazları annem bahçe işleri ve aielsi için memlekete gittiğinde. Babam burnumuzu silen, kucağında uyutan bir babaydi çünkü
Böyle kocan olur, anlaşamazsin, kendi kök ailen kötüdür,için kan ağlaya ağlaya çocukların iyiliği için bırakırsın babaya.
Bunda mesele yok
Ama sende adam dayakçı, adam alkolik,adamın öfke problemi var. Ve adam cocuklara kendi bakmıyor, onu böyle b.k gibi yetiştiren ana babasına atıyor.
Senin de vicdanin rahat. Bir de İslam kolaylıklar dini, çocuğu babaya verin diyor,diyorsun
Çok da rahat uyuyorsun, hatta sağlığım yerinde, evlenirsem yenisini dogururum diyorsun.
İnsan evcil hayvanını bile başkasına veremez. Evcil hayvan bile sahibi olmadan günlerce ağlar :KK43: o zavalli çocukların annesiz - hatta çoğu zaman babasız o evde neler hissediyor acaba? Ağlıyorlar mi? Dayak mi yiyorlar? Fazlalık olduklarını düşünüp hiçbir şey istemiyor,içe kapanık mi yasiyorlar???
İnsan kıyamaz yaa, ben çok üzüldüm konuna.
İnan ki konuyu 'kopegimi şehir degistirdigim için eski sevgilime bıraktım. Durumum düzelsin yeni köpek alacagim' diye açsan aynı linci yerdin.
Onlar senin bebeklerin, ruhunda bunca yaralar açmışsın, ailen izin vermemiş olabilir,ekonomik zorda olabilirsin... Ama 'islam kolaylık dinidir,bir ömür çocuklara kadın bakıp depresyona girse daha mı iyi, almayı düşünmüyorum,gencim tekrar doğururum tabii ki' diyorsan bu annelikten nasibini almadığını gösterir.
En az kendi annen kadar kötü bir annesin

Şuan artık sende bizim gibisin.
Hem çirkin hem dul hem koca bulamayan :KK70::KK70::KK70:

B BitterCikilata :confused:

O güzel doğurgan bir kadın :anneadayı::dua:

Şuan artık sende bizim gibisin.
Hem çirkin hem dul hem koca bulamayan :KK70::KK70::KK70:

B BitterCikilata :confused:

O güzel doğurgan bir kadın :anneadayı::dua:
Diğer konuda ona yardımcı olmak için (bir arkadaşımın da birkaç sene böyle çalıştığı) Yalova'da yatılı kalabileceği, termal otel tatili satan yerlerde çalışırsa kalacak yer ve prim verdiklerinden bahsettim aslında. Yani eğer yapmak istese bir şeyler, en azından çocuklarıyla aynı şehirde yaşayabilir, işin olmadığı haftaici günlerinde hiç yoktan onları yanına aldığı bir düzen kurabilir
Zor mu?
Zor
Ama imkansız da değil. Onun yerine 'ben mi bakacaktim' modunda.
Tabii ki sen bakacaksın, kim bakacak ki senin rahminden çıkan çocuğa???
Geçen gecelerde kedimin başına kötü bir şey geldi,apar topar acil bir yere gittim. Sabah operasyona alırız dediler. Orada bırakmayi gözüm kesmedi,bilmedigi yerde zaten korkmuş hayvancagiz,ağlar bütün gece diye 'madem sabah olacak,ben eve götüreyim' dedim, getirdim kedimi beraber uyuduk . Ertesi gun başka bir yere gittik, operasyonu oldu,ayildı,aldım evime götürdüm.
Kedilerin bile sahibi olmayınca psikolojisi bozuluyor, benimki bir kötü olay yaşasın iki gece tuvalet kabında uyuyor :KK43: insan nasıl düşünmez,iki tane bebeğini. Onlar anne ilgisine muhtaçlar ya

Diğer konuda ona yardımcı olmak için (bir arkadaşımın da birkaç sene böyle çalıştığı) Yalova'da yatılı kalabileceği, termal otel tatili satan yerlerde çalışırsa kalacak yer ve prim verdiklerinden bahsettim aslında. Yani eğer yapmak istese bir şeyler, en azından çocuklarıyla aynı şehirde yaşayabilir, işin olmadığı haftaici günlerinde hiç yoktan onları yanına aldığı bir düzen kurabilir
Zor mu?
Zor
Geçen gecelerde kedimin başına kötü bir şey geldi,apar topar acil bir yere gittim. Sabah operasyona alırız dediler. Orada bırakmayi gözüm kesmedi,bilmedigi yerde zaten korkmuş hayvancagiz,ağlar bütün gece diye 'madem sabah olacak,ben eve götüreyim' dedim, getirdim kedimi beraber uyuduk . Ertesi gun başka bir yere gittik, operasyonu oldu,ayildı,aldım evime götürdüm.
Kedilerin bile sahibi olmayınca psikolojisi bozuluyor, benimki bir kötü olay yaşasın iki gece tuvalet kabında uyuyor :KK43: insan nasıl düşünmez,iki tane bebeğini. Onlar anne ilgisine muhtaçlar ya
Çok güzel yazdınız diğer konuda ama o ısrarla almam evlenirim saçmalığını söylemekten başka bişi yapmadı
Siz kediniz için böylesiniz size ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz ama o çoçukları için değil
Bnce böyle insanlar anne olmamalı iyi veya kötü
Koymuş kafaya evlenecem yenisini doğururum diyor

Zor mu?
Zor

Kendimi tekrar etmek gibi olacak ama bunun adı Erkek budalalığı.

Evlat genel bir kavramdır (İnsan olur hayvan olur benim annemin Orkideleri olur :KK48:)

Ama evlat işte yüreğine koyduysan onu O daha çıkmaz ki oradan, onun yeri orası ister hayatta olsun, ister toprakta.

Bu kızcağız eğer fake hesap değilse (İnşAllah öyledir)

Yüreğinde yer bulamamış yazık sadece acırım.

Kızlar soruyor sitesi kadinlar kulübü sitesinden şikayetçi keza bende. Bu site de herkes psikiyatriye gitsin. Hepsi birbirini kötülüyor kavgacı ve kıskanç. Velayet için hep anne alsin otursun çeksin filan. Erkekleri yüceltme peşindeler. İğrenç bir site psikoljim bozuldu by by

Çıkarken kapıyı kapatmayı unutma, defol!

X