Düğün Bunsite igrenc bir site

Poncik_hatun21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2022
52
-51
Kızlar soruyor sitesi kadinlar kulübü sitesinden şikayetçi keza bende. Bu site de herkes psikiyatriye gitsin. Hepsi birbirini kötülüyor kavgacı ve kıskanç. Velayet için hep anne alsin otursun çeksin filan. Erkekleri yüceltme peşindeler. İğrenç bir site psikoljim bozuldu by by

Kızlar soruyor sitesi kadinlar kulübü sitesinden şikayetçi keza bende. Bu site de herkes psikiyatriye gitsin. Hepsi birbirini kötülüyor kavgacı ve kıskanç. Velayet için hep anne alsin otursun çeksin filan. Erkekleri yüceltme peşindeler. İğrenç bir site psikoljim bozuldu by by
Ok.kib.by

Anne alsın otursun çekilsin demedik, alkolik, evine bakmayan adama nasıl çocuk teslim ettin dedik

Bnce sen gitmelisin psikiyatriye 👋🏻

Aklıma biseer geldi de kimsenin günahını almayayım, çocukların velayetinin babaya verilmesi, aynı yere evlenmek istemesi falan, belki de ben fesatim
AA bi de genç güzel doğurgan biz kıskanç 🤣
Bnm de aklıma türlü türlü senaryo gelmedi değil

Annenin çocuğa bakması ne zamandan beri "çekmek" oldu ki?
Baba daha iyi bakıyor,daha ilgili diye çocuğunu babaya gönül rahatlığıyla bırakanları anlarım. Babam da bize paşalar gibi bakardı ,yazları annem bahçe işleri ve aielsi için memlekete gittiğinde. Babam burnumuzu silen, kucağında uyutan bir babaydi çünkü
Böyle kocan olur, anlaşamazsin, kendi kök ailen kötüdür,için kan ağlaya ağlaya çocukların iyiliği için bırakırsın babaya.
Bunda mesele yok
Ama sende adam dayakçı, adam alkolik,adamın öfke problemi var. Ve adam cocuklara kendi bakmıyor, onu böyle b.k gibi yetiştiren ana babasına atıyor.
Senin de vicdanin rahat. Bir de İslam kolaylıklar dini, çocuğu babaya verin diyor,diyorsun
Çok da rahat uyuyorsun, hatta sağlığım yerinde, evlenirsem yenisini dogururum diyorsun.
İnsan evcil hayvanını bile başkasına veremez. Evcil hayvan bile sahibi olmadan günlerce ağlar :KK43: o zavalli çocukların annesiz - hatta çoğu zaman babasız o evde neler hissediyor acaba? Ağlıyorlar mi? Dayak mi yiyorlar? Fazlalık olduklarını düşünüp hiçbir şey istemiyor,içe kapanık mi yasiyorlar???
İnsan kıyamaz yaa, ben çok üzüldüm konuna.
İnan ki konuyu 'kopegimi şehir degistirdigim için eski sevgilime bıraktım. Durumum düzelsin yeni köpek alacagim' diye açsan aynı linci yerdin.
Onlar senin bebeklerin, ruhunda bunca yaralar açmışsın, ailen izin vermemiş olabilir,ekonomik zorda olabilirsin... Ama 'islam kolaylık dinidir,bir ömür çocuklara kadın bakıp depresyona girse daha mı iyi, almayı düşünmüyorum,gencim tekrar doğururum tabii ki' diyorsan bu annelikten nasibini almadığını gösterir.
En az kendi annen kadar kötü bir annesin

X