Bunca kötü tecrübeden sonra sonunda dogru adamı buldum derken süpriz yumurtadan çıkana bakın

Şöyle bir konularıza göz attım,bu pamuk şekeri dayı size çok yetersiz kalacaktır.Cinsel problemleri vardır bilemem,bir doktora görünür tedavisi varsa olur falan ama size 20,30'lu yaşlarda bir çıtır lazım istediğiniz performansa ulaşabilmeniz için.
insanın içinde olacak içinde.genç olup beceremeyen de var.niye dayı diyorsun adama senin yaşın da 43 yazıyor 🙄

insanın içinde olacak içinde.genç olup beceremeyen de var.niye dayı diyorsun adama senin yaşın da 43 yazıyor 🙄
Emin olunki hic dayiya benzemiyor cok bakimli acik tenli uzun boylu giyinmeyi kusanmayi seven ve bu konuda basarili biri. Oyüzden dayi Lafina hic orali olmadim :)

Benim yasimi görende teyze diyebilir beni görmeden lakin en fazla 30 görünüyorum. Görenlerin ne dedigi önemli bu konuda 😀

Emin olunki hic dayiya benzemiyor cok bakimli acik tenli uzun boylu giyinmeyi kusanmayi seven ve bu konuda basarili biri. Oyüzden dayi Lafina hic orali olmadim :)

Benim yasimi görende teyze diyebilir beni görmeden lakin en fazla 30 görünüyorum. Görenlerin ne dedigi önemli bu konuda 😀
Niye takılacaksınız ki,bunu diyen benim ve ben de 44 yaşındayım.Takılacak bir durum değil,hele ki sizin gibi özgüveni yüksek bir kadın için.

Bu forumda kimsenin 37 yaşında bir kadına teyze diyeceğini sanmıyorum

Orası belli canım.gördüğünüz talepten belli 😊

Cinsellik sebebiyle eşinizi boşayıp düzeninizi bozmuşsunuz mesela yine aynı sorundan başka birine tolerans göstermeyin derim ben. Ki cinsellik çok önemli. Bir süre sonra erkek gibi görmezsiniz karşı tarafı.

Belkide dogrudur Maddi imkanlari acaba bu kriter olmadanda olurmu diye düsünmeme sebeb olmustur. Beni pahali bir Markanin magazasina soktu hadi sec begen al deyince biran gözüm boyandi
Neymiş o pahalı marka gerçekten merak ettim? Chanel’den seç beğen al diyebilir mi mesela? Desede benim için olmaz sanada tavsiyem parayla mutluluk biryere kadar..

Neymiş o pahalı marka gerçekten merak ettim? Chanel’den seç beğen al diyebilir mi mesela? Desede benim için olmaz sanada tavsiyem parayla mutluluk biryere kadar..
Bizim girdigimiz magaza Chanel degildi. Fakat evet ordada diyebilir kendisi öyle yerlerden giyindigine göre. Benim icin ondan daha önemli olan cimri olmamasi, beraber cok gülmemiz ve benim gibi seyehat etmeyi sevmesi. Konu aslinda gercekten Chanel filan degil ki birsey almadimda zaten oradan

Bizim girdigimiz magaza Chanel degildi. Fakat evet ordada diyebilir kendisi öyle yerlerden giyindigine göre. Benim icin ondan daha önemli olan cimri olmamasi, beraber cok gülmemiz ve benim gibi seyehat etmeyi sevmesi. Konu aslinda gercekten Chanel filan degil ki birsey almadimda zaten oradan
Marka,para,pahalı ölçütünüz ne onu merak ettim aslında.. Sadece paranın mutluluk getirmediğine çol yakından şahidim.. sağlık,para,cinsellik,huzur vs hepsinden biraz biraz olmalı insanın hayatında. Birinden biri olmayınca diğerlerinin anlamı kalmıyor. Herşey tamamken paranın fazlaca olması elbette güzel şey,onuda inkar edemeyiz.

Eski eşimden cinselligimiz yillardir bittigi icin ayrilmistim. Şu birkac yil icinde birkac defa toksik olan ama cinsellikde doyuma ulasabildigim birkac beraberlik yasadim.

Sonunda ilk görüste bana asik olan, bayagi zengin, beraber gülebildigimiz, iyi anlastigimiz, sözünün eri olan benimde isindigim biri cikti karsima.

Gel gelelimki Ereksiyon sorunu var. Iliskide yeterince sertlesmiyor ve hatta tamamen söndügü oluyor. Hicbir sekilde zevk almiyorum...

O istekli olmasina istekli ama ben simdiden beraber olsak nolacak modundayim.. duygusal olarak ona asik olmaktayim fakat cinsellik benim icin asiri önemli. Cok yüksek standartlarim var bu konuda...

Suana kadar böyle birsey yokmus hersey normalmis gibi davraniyoruz..iliskimiz cokta yeni nasil söylerim böyle birseyi bilmiyorum.

Tedavisi cözümü varmidir ? Bunu sorduguma inanamiyorum ama caktirmadan ona macun neyim yedirsem yetermi? Gercekten cok pamuk sekeri gibi bir adam beni el üstünde tutuyor ve cok seyler vadediyor.

Kendisinin yasi 44...

kuş öldü beybi 🥶🥵🥵🥵

X