Bunca kötü tecrübeden sonra sonunda dogru adamı buldum derken süpriz yumurtadan çıkana bakın

Şöyle bir konularıza göz attım,bu pamuk şekeri dayı size çok yetersiz kalacaktır.Cinsel problemleri vardır bilemem,bir doktora görünür tedavisi varsa olur falan ama size 20,30'lu yaşlarda bir çıtır lazım istediğiniz performansa ulaşabilmeniz için.
Katılmıyorum canım 40-45 yaş gayet güzel performans olabiliyor 20-30 şart değil ki

Eski eşimden cinselligimiz yillardir bittigi icin ayrilmistim. Şu birkac yil icinde birkac defa toksik olan ama cinsellikde doyuma ulasabildigim birkac beraberlik yasadim.

Sonunda ilk görüste bana asik olan, bayagi zengin, beraber gülebildigimiz, iyi anlastigimiz, sözünün eri olan benimde isindigim biri cikti karsima.

Gel gelelimki Ereksiyon sorunu var. Iliskide yeterince sertlesmiyor ve hatta tamamen söndügü oluyor. Hicbir sekilde zevk almiyorum...

O istekli olmasina istekli ama ben simdiden beraber olsak nolacak modundayim.. duygusal olarak ona asik olmaktayim fakat cinsellik benim icin asiri önemli. Cok yüksek standartlarim var bu konuda...

Suana kadar böyle birsey yokmus hersey normalmis gibi davraniyoruz..iliskimiz cokta yeni nasil söylerim böyle birseyi bilmiyorum.

Tedavisi cözümü varmidir ? Bunu sorduguma inanamiyorum ama caktirmadan ona macun neyim yedirsem yetermi? Gercekten cok pamuk sekeri gibi bir adam beni el üstünde tutuyor ve cok seyler vadediyor.

Kendisinin yasi 44...
44 yaşına kadar bence illa birileri söylemiştir🤔 ex eşiniz ile cinsel hayat bitti diye ayrılacak kadar önemli ise bunda da bir yerden sonra sabretmezsiniz gibime geliyor.
İlişki yeni ve uzun zamandır ilişkiye girmiyor diye belki bir ihtimal diycem amaaa çok da bilemedim🤷🏻‍♀️

Cinsellikte yüksek standartlara sahipseniz eğer bu adama nasıl ısındınız? Sizi ısıtan şey maddi imkanları olmuş kusura bakmayın. Eski eşiniz bu adamın çulsuz haliymiş. Para sizi kandırmasın,parayla mutluluk bir yere kadar. Bu adam sizin yüksek standartlarınıza uymuyor.

Şöyle bir konularıza göz attım,bu pamuk şekeri dayı size çok yetersiz kalacaktır.Cinsel problemleri vardır bilemem,bir doktora görünür tedavisi varsa olur falan ama size 20,30'lu yaşlarda bir çıtır lazım istediğiniz performansa ulaşabilmeniz için.
Istediğim Performansta olan benimle yasıt iki adamla tanistim lakin baska sebeblerden dolayi yürümedi. Demem oki 20-25 yaslarinda olmak zorunda degil bu sartlari karsilamak icin. Zaten coluk cocuk sevmiyorum ben

E madem yetersiz bakiye ile ömür gecirebilirsiniz neden eski kocanızi bosadiniz? Bence onun yarıda kaldığı bir gün "seni çok seviyorum, seninle bir gelecek kurmak isterim. Ama böyle olmaz. Bu bir sorun ve lütfen çözmek için bir şey yap, bir doktora görün" de. Sonra adamın tepkisine göre devam edersin. Bu sorundan kaçarsa, üzülüp sana agresif davranırsa, tamam tamam deyip oyalarsa falan bundan bir cacık olmaz der, terkedersin. Ya da tedavi olup gelişme gösteriyorsa yanında durursun, bakalım sonuç ne olacak.
Ayrıca erkeğin cicim ayinda iyi davranmasına ne bakıyorsun. Bugün el üstünde tutar belki evlenince normale döner. Sen de kalkmayan bir şeyle evlendiginle kalırsın.
Risk yani, ben almak istemezdim

Haklisiniz o ilk soruyu bende soruyorum kendime fakat eski esim yapabilmesine ragmen dokunmuyordu ve bu cok onur kiriciydi

Bir klasik olmuş soruyu sorayım. Hetero olduğuna emin misiniz? Paravan evlilik yapmak istiyor olabilir mi? Denginiz değil demek istemiyorum size özel yazmıyorum lütfen yanlış anlamayın ama bu kadar hem her şeyi perfect olan hem de boşta gezen adamlar beni hep kıllandırmıştır. Her şeyi perfect derken dışarıdan göründüğü gibi yani.

Ek: yaşı da 44 müş. Ailesinin baskısından kurtulmak istiyor olabilir.
Aile baskisi yok. Ikimizde evlenmis bosanmis hali hazirda cocuklari olan insanlariz. Hayatimiz boyunca bidaha evlenmesekde olur yani. Ki annesi babasi da rahmetliler.

Ben onun bana ilk bakista asik olduguna eminim cünkü beni ilk gördügü ani gördüm ve saatlerce sokakta beni aradi konusabilmek icin. Ilgili alakali ve isteklide aslen dokunmadan edemiyor.

Hayatina insanlar girip cikmis zaten hep ama hep ikinci planda olmuslar laylaylom yani cünki kendini cok fazla cocuklarina adamis.

Cinsellik bence de çok önemli ve kesinlikle çok makul bi istek... ama cinsellik benim için olmazsa olmaz diyen biri cinsel problemi olan birinden bence uzak durmalı... yani sizin için cinsellik yutan elaman gibi nasıl ki yutan elaman matematikte her şeyi sıfırlar cinsellikte sizin için aynı... cinsellik sıkıntı olunca diğer iyi yönlerin değeri kalmayacak yerinizde olsam hiç uzatmam .

Eski eşinizle boşanma sebebiniz de cinsellik olduğunuza göre bununla imtihan edildiğinizi düşünüyorum.

Bu adam da bu konuyu sorun etseydi çoktan çaresine bakardı.

Hayatından memnun bence.

Ona göre karar verin.

Aile baskisi yok. Ikimizde evlenmis bosanmis hali hazirda cocuklari olan insanlariz. Hayatimiz boyunca bidaha evlenmesekde olur yani. Ki annesi babasi da rahmetliler.

Ben onun bana ilk bakista asik olduguna eminim cünkü beni ilk gördügü ani gördüm ve saatlerce sokakta beni aradi konusabilmek icin. Ilgili alakali ve isteklide aslen dokunmadan edemiyor.

Hayatina insanlar girip cikmis zaten hep ama hep ikinci planda olmuslar laylaylom yani cünki kendini cok fazla cocuklarina adamis.
Cinsel yönelimde sorun yokmuş orası tamam. Geriye kabul edip etmemeniz kalıyor. Evlenmiş boşanmış çocukları olmuş, yaşı 50'ye giden erkekler genelde performans adamı olmuyorlar ne yazık ki. Başından beri böyle değilmiş ki adam baba olmuş. Bu saatten sonra değişeceğini değişmek isteyeceğini hatta tedavi olmayı kabul edeceğini sanmam. Bence buna da yol verin gitsin. Devam etmek büyük risk sizin için.

Cinsellikte yüksek standartlara sahipseniz eğer bu adama nasıl ısındınız? Sizi ısıtan şey maddi imkanları olmuş kusura bakmayın. Eski eşiniz bu adamın çulsuz haliymiş. Para sizi kandırmasın,parayla mutluluk bir yere kadar. Bu adam sizin yüksek standartlarınıza uymuyor.
Belkide dogrudur Maddi imkanlari acaba bu kriter olmadanda olurmu diye düsünmeme sebeb olmustur. Beni pahali bir Markanin magazasina soktu hadi sec begen al deyince biran gözüm boyandi

X