bulut yumuşatıcıyı kullanan var mı

duygutekin1336

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
137
15
26
o kadar yumuşatıcı denedim yumoşun lilyumu amberini de kullandim çamaşırlarda yıkandıktan sonra koku bırakıyo ama bir bulut kadar değil gerçekten bi alıp deneyim dedim bulutun mavisini övdüler baya evin her yeri koktu bu performansı yumoştan da beklerdim yinede ikisi arasında kararsız kaldım siz hangisini kullanıyorsunuz

20230817_220246.jpg

Bulut guzel diye duymustum. Ama benim bir tane yumusaticim var onu hicbirine değişmem. Ahh parfüm sıkmama bile gerek kalmiyor 💜

o kadar yumuşatıcı denedim yumoşun lilyumu amberini de kullandim çamaşırlarda yıkandıktan sonra koku bırakıyo ama bir bulut kadar değil gerçekten bi alıp deneyim dedim bulutun mavisini övdüler baya evin her yeri koktu bu performansı yumoştan da beklerdim yinede ikisi arasında kararsız kaldım siz hangisini kullanıyorsunuz

Eki Görüntüle 3288130
Bulutu kullandim begenmedim .yumoşun üstüne tanimam kac senedir yumoş kullaniyorum kokusu harika

Bulut güzel kokuyor bence ama eşime dokunmuştu kokusu. O zamandan beri almam. Yumoş kullanıyorum kokusu da kalıcı, bence özellikle sarısı çok güzel kokuyor.

Komşum yumoştan asla vazgeçmem diyor bir kere yıkanmış çamaşırlarını gördüm 2 hafta kokusu gitmedi belki koyulan miktar ile alakalıdır.

Bingo nun kırmızı soft olanını da deneyebilirsiniz. O kadar hoş bir kokusu var ki yumuşatıcı gibi değil de parfüm sıkılmış sanki

Yumuşatıcın kalıcı olması makinenin durulaması ile alâkalı.Yumoş eski yumoş değil ve neredeyse 90 lira olmuş.Asla o parayı vermem.Benim en beğendiğim marka Viking yumuşatıcı olarak.

Sonra neden çocuğumun öksürüğü geçmiyor, neden deri döküntüsü, burun akıntısı, göz kaşınması vs. vs. Yumuşatıcı gerçekten gerekli mi?

X