bimin bulut yumuşatıcısını kullanan var mı

Bunu bırakın, şu görsele eklediğim yumuşatıcı var ya efsane bir şey.Ben iki çeşit aldım ve mor olana bayıldım.Şu anda A101'de aktüel ürünü olarak satılıyor ve 44.90 liraydı fiyatı galiba.Bu markanın tüm ürünleri çok güzel, uygun fiyatlı ve vegan.Mor olanı stokladım ben, çok tatlı ve hafif bir kokusu var. Mavi olan daha sert kokuyor. Pembeyi denemedim🙂.

Eklentiler

• IMG_20230925_152144_733.jpg
    IMG_20230925_152144_733.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 131
Bunu bırakın, şu görsele eklediğim yumuşatıcı var ya efsane bir şey.Ben iki çeşit aldım ve mor olana bayıldım.Şu anda A101'de aktüel ürünü olarak satılıyor ve 44.90 liraydı fiyatı galiba.Bu markanın tüm ürünleri çok güzel, uygun fiyatlı ve vegan.Mor olanı stokladım ben, çok tatlı ve hafif bir kokusu var. Mavi olan daha sert kokuyor. Pembeyi denemedim🙂.
vegan yani ne demek bilmiyom da . bide bu yumuşatıcı her yerde bulunmuyor bittigi zaman sorun olur

Bu ikisi favorim. 😍

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-25-17-58-30-236_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
    Screenshot_2023-09-25-17-58-30-236_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 1.265
Ben bugün bime gittiğim de vardı. Hatta eşim geçen ay aldı ondan önceki ay da almıştı. Belki bitmiştir.
burdaki bim de sürekli bulamıyorum nerdeyse her gün dısari cikiyorum bakıyorum yok ama iki gün once gittigim de buldum sonunda aldim bi tane bugün yine cikacam gorürsem alicam yine bide pempesi güzel diyorlar bide ondan deneyim :))

Bulutu kullandım ama kokusu çok kalıcı olmuyor, şu an perosa sardım sarısı çok güzel kirmizisi da kalıcı gitmiyor kokusu fiyatida orta 55 TL gibi

X