siz hangi yumoşu kullanıyorsunuz

duygutekin1336

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
137
15
26
şuan mavi lilyum kullanıyorum bugün şakayık yumuşatıcının kokusunu denedim oda güzeldi begendim şakayık kullanan varmı camasirlar yikandiktan sonra koku bırakıyor mu
IMG_20230823_155140.jpg

Yumoş sensitive bebek diye geciyor. Beyaz kutulu olanı hem kendime hemde çocuklarıma kullanıyorum. Bide lilyum mavi güzel yumoş markasında. Diğer çeşitlerininde hepsini denedim hiç birini beğenmiyorum. Sakayikta dahil sevemedim. Var mı başka markalardan yumusatici deneyip beğenenler?

şuan mavi lilyum kullanıyorum bugün şakayık yumuşatıcının kokusunu denedim oda güzeldi begendim şakayık kullanan varmı camasirlar yikandiktan sonra koku bırakıyor muEki Görüntüle 3290536
Kokusu yıkadıktan sonra en güzel kalan pembe ve kırmızısı. Kurutmaya arıyorsanız sadece pembe etkili kokuyla kalıyor. Kırmızı bir tık daha ağır. Sarı olanı sevemedim açıkçası bira dökülmüş gibi kokuyor. Mavi olanda yine çamaşır kuruyunca mayhoş bir koku bırakıyor. Açık pembeyle hiç yıkamadım ama favorim klasik olanı

Mavi yumosu eskiden çok kullanırdım hatta tek kullandığım yumuşatıcısı fakat zararlarını ogrendigimden beri yaklaşık 2 yıldır kullanmıyorum ne çocuklarıma ne kendimiz için. Sıvı deterjan tercih ediyorum ve ek durulama yapıyorum her seferinde..

Amber olan favori bence ama bu aralar sadece froshcun bademli yumuşatıcısını kullanıyorum sağlık açısından

X