Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

Huhuuu kimseler yok buralarda herkes bişilere daldı gitti :)
Dün Aybikim , Aybuşum , .Barbim bendelerdi Beraber kahvaltı yaptık :nazar:
Uzun aradan sonra görüştük ya ölsemde gam yemem dermişim :KK1: çok mutlu oldum:KK16:
Yer mekan önemli değil arayı açmayalım :KK19:
İnşlh birdahakine daha kalabalık oluruz :nazar:

Huhuuu kimseler yok buralarda herkes bişilere daldı gitti :)
Dün Aybikim , Aybuşum , .Barbim bendelerdi Beraber kahvaltı yaptık :nazar:
Uzun aradan sonra görüştük ya ölsemde gam yemem dermişim :KK1: çok mutlu oldum:KK16:
Yer mekan önemli değil arayı açmayalım :KK19:
İnşlh birdahakine daha kalabalık oluruz :nazar:

kıskandıımmmmmm:KK53::KK53::KK53:

tesekkurler jose
odamız eksıktı ozaman smdı dahada farklılastı

nasılsınız kızlar buraya yazmayalı baya oldu
gunlerım cok hızlı gecıyor
annelık cok zor ve cok guzel bısey
dun aksam dokuz bucuktan sabah sekıze kadar uyumadı
zaten uyumuyodu dogru duzgun ama dun gece cok kotu agladı hep
karnı mı agrıyodu bılmıyorum yavrumun
sımdıde derın uyuyor
cok kusmuklu bı kız oldu
yıkıyorum kıyafetını degıstırıyorum sılıyorum kremler suruyorum
arkasından hemen kusuyor bebek dedıgın bebek gıbı kokar bızımkısı kusmuk kokuyo :KK1:
ıcıyor ıcıyor kusuyor :KK1:
bugun ılk defa onu bırakıp alısverıse gıdıcem kafam dagılsın bırazcık
hamılelıkte kkıyafet sorunu vardı sımdı ayrı bı sorun emzırmek ıcın
dıyete baslıcam yakında dogumda 15 kılo almıstım
10 kılosunu verdım 54 oldum fazlalıklarımı vermem lazım
tavsıyelerınız ne kızlar zayıflamak ıcın

tesekkurler jose

sımdıde derın uyuyor
cok kusmuklu bı kız oldu
arkasından hemen kusuyor bebek dedıgın bebek gıbı kokar bızımkısı kusmuk kokuyo :KK1:

hoşgeldin canım.

kuzun maşallah çok sevimli Allah nazarlardan korusun :KK30:
zorluğu vardır kesinlikle , Allah yardımcın olsun.

tesekkurler jose

sımdıde derın uyuyor
cok kusmuklu bı kız oldu

anam xzgim gelmiş kıyamam gazlı bebek demek senin kızında yavrum kusar bebekler canım etrafımdaki arkadaşlarımdan biliyorum bebekleride çok kusardı su içerdi kusardı,meme emerdi kusardı olağan şeyler :nazar:sanada annelik çok yakıştı maaşallah annelik zor olsada bir o kadarda güzel bir şey tahmin edebiliyorum...diyet konusundada diyetisyeninle konuş bence canım o daha güzel yönlendirir seni...

bu arada selam sizlerede diğer bayanlar...
ben haziran için koşturuyorum malumunuz nişan için mayısta olacaktı hazirana çektim mekan sıkıntısı yüzünden...bugünde dişim çekildi dolgum düşmüştü pazarteside diğer dişim çekilecek oda dolguydu ilerde başıma iş açmasın diye onuda çektircem sonra implant yaptırcam 2 tane:KK25: şuan ağzım uyuşuk sol yanım yok sanki birde o kadar açımki sıvı beslenmekten yediğimi anlamıyorum ...öperim sizi...

hoşgeldin canım.

kuzun maşallah çok sevimli Allah nazarlardan korusun :KK30:
zorluğu vardır kesinlikle , Allah yardımcın olsun.
amin canım benım tesekkurler
darısı senın basına :KK17:

anam xzgim gelmiş kıyamam gazlı bebek demek senin kızında yavrum kusar bebekler canım etrafımdaki arkadaşlarımdan biliyorum bebekleride çok kusardı su içerdi kusardı,meme emerdi kusardı olağan şeyler :nazar:sanada annelik çok yakıştı maaşallah annelik zor olsada bir o kadarda güzel bir şey tahmin edebiliyorum...diyet konusundada diyetisyeninle konuş bence canım o daha güzel yönlendirir seni...

ben haziran için koşturuyorum malumunuz nişan için mayısta olacaktı hazirana çektim mekan sıkıntısı yüzünden...bugünde dişim çekildi dolgum düşmüştü pazarteside diğer dişim çekilecek oda dolguydu ilerde başıma iş açmasın diye onuda çektircem sonra implant yaptırcam 2 tane:KK25: şuan ağzım uyuşuk sol yanım yok sanki birde o kadar açımki sıvı beslenmekten yediğimi anlamıyorum ...öperim sizi...

sagol tutım dıyetısyenım yok kendıme bı ay daha verdım eger yıne veremezsem dıyete baslıcam
tesekkurler emınım sanada cok yakısır annelık
dunyanın en kutsal seyı

bu sabah haberlerde gordum 17 yasında bı kız hastanenın tuvaletınde dogum yapmıs
bebegı tuvalete atmıs
ınanamadı bu nasıl bır vıcdan nasıl ınsanlık
ela gece 12de kalktı bıdaha uyumadı hıc uyumadım bende
uykusuzluktan geberıyorum
bılsemkı senelerce boyle gıdıcek
gunde 1 saat uyucam ac susuz kalıcam
bebegımden yınede 1 gun bıle ayrılamam

amin canım benım tesekkurler
darısı senın basına :KK17:

sagol tutım dıyetısyenım yok kendıme bı ay daha verdım eger yıne veremezsem dıyete baslıcam
tesekkurler emınım sanada cok yakısır annelık
dunyanın en kutsal seyı

bu sabah haberlerde gordum 17 yasında bı kız hastanenın tuvaletınde dogum yapmıs
bebegı tuvalete atmıs
ınanamadı bu nasıl bır vıcdan nasıl ınsanlık
ela gece 12de kalktı bıdaha uyumadı hıc uyumadım bende
uykusuzluktan geberıyorum
bılsemkı senelerce boyle gıdıcek
gunde 1 saat uyucam ac susuz kalıcam
bebegımden yınede 1 gun bıle ayrılamam

ay canım inşallah zamanı gelince neden olmasın annelik dünyanın en kutsal şeyi zaten...
o nasıl bir vicdan böyle ya allah ıslah etsin böylelerini yazık günah ya tuvalete atmış birde ay tüylerim diken diken oldu yaaa ...
bu arada canım diyet için sana daha erken canım zaten bence çünkü yemen lazım ki süt yapasın elacık beslensin şimdiden girişme diyete canım keyfini çıkar o kadar abes bir kilonda yok bence zaten elacığınla uğraşırken bile kilo veriyorsun farkında değilsindir onlar kolay şeyler keyfini çıkar anneliğin canım benim...her halinle güzelsin zaten maaşallah:nazar:uyku düzeninde zamanla yoluna girecek canım benim görümcemn bebeği 1 yaşında hala bebeğinin uykusu düzensiz birde xzgim bebeğini çok fazla kucağa alıştırma yoksa çok zorlanırsın şuan bebek elacık ama ilerleyen ay döneminde çok fazla kucağa almaya alıştırma ben bile bazen adanaya gidince zorlanıyorum bebeğe bakmaktan sürekli kucak istiyor dolayısı ile annesi mamasını hazırlayamıyor falan zaten uzmanlarda bunu söylüyor ama bizim görümce biraz fazla alıştırmış kötü oldu bence ...
:emir_bebek:

Slm canlar naparsınız :)
Hepimiz bir meşkale içindeyiz gerçi :KK6:

tesekkurler jose

sımdıde derın uyuyor
cok kusmuklu bı kız oldu

Canım yusuf 4 yaşında , 2 saat önce inanırmısın önümüzde oyun oynarken içimden "ne çacuk büyüdün sen" diye düşündüm.
Yusufla tek başıma uğraştım bende , büyüyecek mi biraz rahatlıycakmıyım diye düşünürdüm , büyüdü ya :KK43:
Doya doya yaşa bu günlerini , özleyeceksin :KK43:
Bu arada diyete başlaman için çok erken canım , kilolarını dert etme , kızına bol bol süt yapacak şeyler ye
Ama tavsiye istersen dereotu ye derim , hem kaliteli süt yapıyo hemde kilo verdiriyo :KK31:
Bende kilo alayım diye uğraşıyodum :KK53: millet iyisin güzelsin desede ben balık eti seviyorum , ee başardım 57 olmuşum :KK1: yeni eve taşınalı 8 kilo almışım :KK53:

tutişim sen nasılsın diycem yazmışsın zaten :KK1: Allah hayırla tamamına erdirsin , Dişçiden çok tırsıyorum ya :26::18:

Beni soracak olursanız , malum haftann 3 günü kurtayım tam gaz dikiyorum :KK1: , bi günümü anneme bi günümü komşulara arkadaşlara ayırıyorum öyle geçiyo işte :KK55:

ay canım inşallah zamanı gelince neden olmasın annelik dünyanın en kutsal şeyi zaten...
o nasıl bir vicdan böyle ya allah ıslah etsin böylelerini yazık günah ya tuvalete atmış birde ay tüylerim diken diken oldu yaaa ...
bu arada canım diyet için sana daha erken canım zaten bence çünkü yemen lazım ki süt yapasın elacık beslensin şimdiden girişme diyete canım keyfini çıkar o kadar abes bir kilonda yok bence zaten elacığınla uğraşırken bile kilo veriyorsun farkında değilsindir onlar kolay şeyler keyfini çıkar anneliğin canım benim...her halinle güzelsin zaten maaşallah:nazar:uyku düzeninde zamanla yoluna girecek canım benim görümcemn bebeği 1 yaşında hala bebeğinin uykusu düzensiz birde xzgim bebeğini çok fazla kucağa alıştırma yoksa çok zorlanırsın şuan bebek elacık ama ilerleyen ay döneminde çok fazla kucağa almaya alıştırma ben bile bazen adanaya gidince zorlanıyorum bebeğe bakmaktan sürekli kucak istiyor dolayısı ile annesi mamasını hazırlayamıyor falan zaten uzmanlarda bunu söylüyor ama bizim görümce biraz fazla alıştırmış kötü oldu bence ...
:emir_bebek:
of valla bizimkiside kucak delisi
2.ci günü hastanede bile kucakta susuyor yatakta ağlıyordu
sürekli ilgi ve sıcaklık istiyor
ben şimdiden zorlanmaya başladım gece sürekli kucağımda zor oluyor bide gezinmek istiyor
çok ağlamadıkca almamaya çalışıyorum
gaz sancısı çok olduğu için çok kıvranıyor kucakta yada memede teselli buluyor napsın
şuanda ufak çığlıklar atıyor al beni diye
uyku düzenimde inşallah en yakın zamanda düzelir
hasta oldum bide dinlenmem lazım :KK5:

senin nişan hazırlıkların nasıl gidiyor?
elbisen falan mekan tuttun mu?

Slm canlar naparsınız :)
Hepimiz bir meşkale içindeyiz gerçi :KK6:

Canım yusuf 4 yaşında , 2 saat önce inanırmısın önümüzde oyun oynarken içimden "ne çacuk büyüdün sen" diye düşündüm.
Yusufla tek başıma uğraştım bende , büyüyecek mi biraz rahatlıycakmıyım diye düşünürdüm , büyüdü ya :KK43:
Doya doya yaşa bu günlerini , özleyeceksin :KK43:
Bu arada diyete başlaman için çok erken canım , kilolarını dert etme , kızına bol bol süt yapacak şeyler ye
Ama tavsiye istersen dereotu ye derim , hem kaliteli süt yapıyo hemde kilo verdiriyo :KK31:
Bende kilo alayım diye uğraşıyodum :KK53: millet iyisin güzelsin desede ben balık eti seviyorum , ee başardım 57 olmuşum :KK1: yeni eve taşınalı 8 kilo almışım :KK53:

tutişim sen nasılsın diycem yazmışsın zaten :KK1: Allah hayırla tamamına erdirsin , Dişçiden çok tırsıyorum ya :26::18:

Beni soracak olursanız , malum haftann 3 günü kurtayım tam gaz dikiyorum :KK1: , bi günümü anneme bi günümü komşulara arkadaşlara ayırıyorum öyle geçiyo işte :KK55:

dereotundan nefret ederım ay sagol ama tavsıyelerın ıcın canım benım
zaman cok çabuk geçiyor şimdi bile anlamıyorum zamanın nasıl geçtiğini
seninde 2.ci çocuk vaktin gelmiş :KK1:

Slm kizlaar eskiden arada yazardim gorunce yazayim dedim:)xzgi bebeginmi oldu sasridim hayirli olsun.dugun resimlerini hatirliyorum dun gibi sanki ayyy zaman cok cabuk geciyor.

Xzgi cim canım benim kocik istemiyor bebiş :KK31:
Bende hazır o istemiyoken meslek edineyim diyorum :KK1:
Mlum dikiş :KK6:

biem'cim.canım artık ben alıştım dişçiye bu hafta bir dişim daha çekilecek :KK1: ne güzel dikiş dikip kafanı dağıtıyorsun...allah yolunu açık etsin canım...

xzgi'cim. tabii ela daha çok küçük gazlı bebekse zaten alıp kucağına emzirip gazını alıcaksın ama bizim bebek 1 yaşında hala dayısının,annesinin kucağında ben çok kızdım çok alıştırmışlar bir yere gidilmiyor öyle olunca hep ağlıyor...birde 1 yaşında çocuk yürüyor her yere yetişiyor bir şey istediğinde vermeyince ağlıyor ağlayıncada hemen eline veriyorlar zaten yanlış olan bu çocuk ağlıyor diye her istediğini yapmayın diyor pedagoglar...sen bu işin az da olsa uzmanısın canım çocuklarla ilgili olduğun için üstesinden gelirsin...ama benim görümce çocuğa kahve yapma makinasını veriyorsa eline oynasında ağlamasın diye daha çok çekeceği var çocuğundan...:KK9:
ben mekan tutamadım canım çünkü 30 hazirana bakıyorum baktığım bazı oteller dolmuş...bu yüzden mekan tutamayınca elbiseme de bakamıyorum :KK14: çok sıkıldım bu işten...

kızlar nerelerdesiniz napıyosunuz?
benım gecem gunduzum karıstı sabah yedı sekızde uyuyorum
gunde 4 saat uyursam sanslıyım
benım kızım cok uykusuz
uyudugu zamanda ev işi falan derken zaman geçiyor
ınsallah en yakın zamanda duzene girer hayatım
çocuk buyutmek ne zormus ya :KK53:

X